Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az normális hogy felidegesít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy felidegesít ha egy pasi ilyen?

Figyelt kérdés

Teljesen el tudja venni a kedvemet a továbbiaktól hogyha van egy pasi aki annyira nem jönne be, de kialakulóban van valami, és úgy vagyok vele hogy később akár jó is lehet.. és elkezd így viselkedni:

- nagyon sokat ír, mire felkelek ott van több oldalnyi üzenet

- sajnáltatja magát

- nagyon oda kell figyelni arra hogy mit írok neki mert extra érzékeny és ha valami rosszat írok akkor napokig képes a témán lovagolni meg bocsánatot kérni, hiába mondom hogy már nem számít


Szóval ilyenekkel engem maximálisan ki lehet ábrándítani.. szerintem még álmaim férfijától (szegény sajnos már nem él de ő biztos nem volt ekkora f4sz) is el tudta volna venni a kedvemet az, ha így viselkedik.. ennél még az is jobb ha egy agresszív férfiállat, mondjuk akkor sem fog kelleni mert az meg a másik fele de esküszöm még az sem keltene bennem ekkora ellenérzést.

Amikor ilyen velem valaki akkor valahogy még ha muszáj, akkor sem tudok kedves lenni. Egy idő után elkezdek tőszavakban beszélni (oké, aha, hmm, jó, nem, igen) és nagyon bunkó leszek és közben érzem hogy forr bennem a düh…

Normális hogy ezt váltja ki belőlem az ilyen viselkedés?


25/N

Szilvi



2021. aug. 31. 10:59
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
48%
Aki szerelmi odakat ir reggelente annak nem erzelmei vannak, hanem fogyatekossaga. Te kinek ronad fel, hogy nem tudja az ember, hogy adott szituaciokban hogyan kell viselkedni? Miert nem tunik fel neki, hogy roppant gaz, amit csinal? Aki disney meseket kopirozo modon tolja a rendes, nyalas, jofiu vagyok dumat, abba miert akarunk erzelmeket belemagyarazni? Ranezesre is gepies az egesz. Minden ez, csak nem emberi.
2021. aug. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Neked meg bunko stilusod
2021. aug. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
45%
Szóval ha egy férfi igyekszik kifejezni, hogy odavan érted és törődni veled, akkor "Sehogy se tudok utana mar ferfikent nezni ra.." Tipik mai csaj.
2021. aug. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Most mar ott tartok ha a labaim elott fordulna fel, atlepnek rajta. Azt is leszarnam. Az autoimat siratnam meg a szuleimet, paromat ha tortenne veluk valami de ha ezzel a kis fereggel tortenne, nyitnek egy pezsgot. Rohadjon el az ilyen.
2021. aug. 31. 20:53
 15/30 A kérdező kommentje:
Annyira felbaszott
2021. aug. 31. 20:53
 16/30 anonim ***** válasza:
67%
Azert neked is van egy bunko..alpari ferfias stilusod es nyelvezeted...engem az ilyen nok b..sznak fel
2021. aug. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
51%
A lelkizés meg a rinyálás kikészít. Amikor meg mondom, hogy szerintem, mi lenne, a teendő, hát azt nem, mert nem szereti. Pl. kevés a fizu. Hát mondom, van még két diplomád, azokkal többet keresnél. Jaj, de azt nem szereti. Meg ki hogy bánik vele. Hát mondom, te mentél bele ebbe a viszonyba, tudtad, milyen, mit csodálkozol. Őrület.
2021. aug. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
16 ilyen vagyok , sokan elfogadnak a tobbi meg nem erdekel
2021. aug. 31. 22:15
 19/30 anonim ***** válasza:
93%
Máskor meg az a baj, hogy a férfi nem romantikus. 🤣🤣🤦‍♂️
2021. szept. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Ha te ugyanaz a Szilvi vagy aki a mentális egészség topikba írt, akkor borderline-os vagy. Itt van a hiba.
2021. szept. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!