Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány sikeresen lediplom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány sikeresen lediplomázik, tanulságát adva emberi kvalitásainak, máris jobb férfiak közül válogathat?

Figyelt kérdés
És ha igen, mennyivel ugrik meg a hódolók nívója?

2021. szept. 5. 09:57
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
76%

Az már egy érdekesebb kérdés, hogy kit nevezünk melósnak? A köznyelvben ezt általában a fizikai munkát végzőkre értik és ilyen pl. a villanyszerelő is. A sormunkás/betanított munkás jelző nem cseng túl jól, erre a cégek is rájöttek, ezért őket szép magyarosan operátornak hívják.

Továbbra sem azt állítom, hogy a diploma nem ér semmit, hanem azt, hogy a diploma megléte nem ad plusz ambíciót és emberi értéket senkinek. Ahogy a villanyszerelők között van ambiciózus, tehetséges, munkájára igényes és van olyan, aki csak fűzögeti a kábeleket meg felrakja a konnektorokat, csak a nap teljen el, úgy a diplomások között is megvan ez a kontraszt a magát folyamatosan képző orvos/tanár/jogász és a "csak dugjanak el valami állami cégnél az alagsorba, majd rendezgetem az iratokat havi 220 ezerért, de legalább van diplomám és nem 3 műszakozok" típus között. Na ez utóbbi csoport az, akiből egyre több van, mert bár a sulit elvégezték, de a tehetség, az ambíció, a kreativitás már hiányzik ahhoz, hogy sikeresek is lehessenek. Az ő szájukból pedig elég viccesen hangzik, mikor a diplomájukkal vágnak fel.

2021. szept. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
92%
51# Közszférában is be lehet futni igen szép karriert, sőt, szerintem még nehezebb is mint egy cégnél.
2021. szept. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
64%
#52: Állította valaki is az ellenkezőjét?
2021. szept. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
51%
Ha az itteni kommentelőket vesszük alapul, akkor nem csodálkozom, hogy a diplomás nők diplomas férfiakat választanak. Ki akarná naphosszat ezeket hallgatni a saját párjától? Azt meg meg mindig nem értem, hogy akinek ennyire szúrják a szemét a diplomások, az miért keres diplomás párt.
2021. szept. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
56%

#53 "úgy a diplomások között is megvan ez a kontraszt a magát folyamatosan képző orvos/tanár/jogász és a "csak dugjanak el valami állami cégnél az alagsorba, majd rendezgetem az iratokat havi 220 ezerért, de legalább van diplomám és nem 3 műszakozok" típus között."


Nálad aki állami cégnél van az biztos az alagsorban van és nem ambíciózus. Sötét vagy mint a kátrányos hordó árnyéka.

2021. szept. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
41%
#55: Értem, tehát ha azt írtam volna, hogy "csak dugjanak el apu egyik ismerősénél a raktár mélyére, majd töltögetem az excel táblákat havi 220 ezerért, de legalább van diplomám és nem 3 műszakozok", akkor már rendben is lenne? Az esetleg feltűnt, hogy az általam pozitív példaként említett orvosok, tanárok, jogászok egyébként szintén a közszférában dolgoznak? Ezek után komolyan mondom, sürgősen felül kellene vizsgálni a felsőoktatást. Valami nagyon nincs rendben, ha ilyen szövegértelmezés mellett diplomát kap valaki.
2021. szept. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
70%

altalaban semmit nem szamit ismerkedesnel a ferfiak szemeben a diploma, plane, hogy mar tenyleg kb mindenkinek van.

meg azert nem mindegy, milyen diploma, pl. egy orvosi diploma nemely ferfinek imponalhat, bolcseszdiplomatol nem esnek hasra. mondom ezt ugy, hogy nekem bolcsesz diplomam van, egyik baratnom pedig orvos, es amikor meg ismerkedtunk sracokkal, az o vegzettsegetol sokan hasraestek (mondjuk jellemzoen butabb, egyszerubb sracok), de alapvetoen egy sima diploma nem sok vizet zavar.

mas dolgokat nez a ferfiak tobbsege, nem a diplomat. mondjuk akinek olyan diplomaja van, hogy a szakmajaban sok a ferfi (mernok, IT stb), az azert eleg nagy elonnyel indul es mar csak emiatt is tobb ferfibol valogathat.

2021. okt. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
38%
57# Mérnök vagyok és általában az ilyen férfias szakon végzett lányok nem a legvonzóbbak, persze így is kifoghatnak egy srácot, mivel nagy a merítés. De a legtöbb mérnök csaj az szürke kisegér, 100-ból 4-5 öt láttam, akire fel lehetett figyelni.
2021. okt. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
66%
A mérnök pasik elég nagyképűek, ezért szeretnek olyan nőt választani, akit le lehet nézni. Nyilván egy másik mérnök erre nem a legjobb valasztás.
2021. okt. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
64%

58-ast megerősítem.

Eddig ha 1 jó mérnökcsajt láttam a többi az mind olyan volt amilyen, pedig már egy átlagos kinézettel is lehet válogatni kb mérnöki szakokon egy csinossal meg pláne.

2021. okt. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!