Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyivel rosszabb az elvàlt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel rosszabb az elvàlt anyukaként ismerkedni? Van esélyem?

Figyelt kérdés

Ismerkednék, de nem igazán "komoly" kapcsolatra. Megint házas nem lennék, gyereket sem szülné még egyet.


27/N



2021. szept. 16. 16:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokan letagadják a gyereket. Van olyan egyetemi csoporttársam (25l,1 gyerekkel) aki nem szokta elmondani hogy van gyereke. Amúgyse komolyat keres ő se..

Régebben mikor elmondta hogy van neki, leléptek rögtön a pasik.

2021. szept. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
74%
Letagadni a gyereket... mintha nem létezne... na azt azért nem.
2021. szept. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem mondtam hogy szép dolog, csak vannak akik így csinálják
2021. szept. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem tagadom le a gyerekemet... Szerintem soha nem talalok senkit
2021. szept. 17. 08:31
 15/17 anonim ***** válasza:
63%
Jaj dehogy nem... nagyon fiatal vagy. Mióta keresel...?
2021. szept. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! 20-án írtam privátot,válasz,a mi napig sincs.Amennyiben,akarsz ismerkedni,miért nem írsz? Amikor meg esélyt sem akarsz,akkor minek írtál kérdést?
2021. szept. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem kõnnyen talàlsz. A gyerekedet ne tagadd le. Hidd el sokan elfogadjàk hiszen aki elvàlt annak is van gyereke. Engem pl egyàltalàn nem zavarna.
2021. okt. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!