Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek nálatok mik az elváràs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek nálatok mik az elváràsok egy 35 éves pasitól?

Figyelt kérdés
Ha nincs saját lakása, autója tényleg, jobb ha a nők közelébe se megy?
2021. szept. 17. 10:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
47%

" 8év kellett hozzá és kemény spórolás."


Ilyenkor van az, hogy elmegy melletted a saját életed.

2021. szept. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 anonim ***** válasza:
46%
#29 Aki albérletben lakik az alkesz? Kérlek, mesélj még.
2021. szept. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 anonim ***** válasza:
30! Csak tudod a nagyságrendekben van különbség! A fodrász mondjuk havonta kétezer forint, vagy annyi sem ha pl. férfi vagy. Az autószerelő pedig egy szükség, olyan mint a fogorvos, oda sem jókedvéből jár az ember. Az albérletezés viszont nagyságrendileg sokkal drágább és míg megteheted azt, hogy nem csináltatod meg a kocsit vagy nem vágatsz hajat, csak később ha nem fizeted a lakbért lehet akármilyen jól belőve a frizurád mehetsz az utcára vagy még rosszabb, vissza a szülőkhöz, aki még ingyen ellakhatsz, szörnyűség!
2021. szept. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 anonim ***** válasza:
21%
Látom valakinek nagyon fáj, hogy kimondjuk, hogy az albérletezés pénzkidobás...
2021. szept. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem egy 400 ezres fizuból nem gáz kifizetni albérletet és még gyűjteni is lehet. Nyilván 150-200 ezerrel jobb anyu szoknyája mellett.
2021. szept. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 anonim ***** válasza:
41%

Saját önálló élet. Hat , lakás vagy albérlet. Autó nem kell de jogosítványa legyen.


Magas, sportos kinézet. Átlag 18 cm farok. Intelligens tanult ember. Állatbarát.


31/N

2021. szept. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 anonim ***** válasza:
65%
34-es, nem pénzkidobás, mert szolgáltatást kap érte. Ha neki nincs igénye önálló életre, akkor pénzkidobás nyilván, de ez más téma. Én pl. pályakezdő mérnök voltam 23 évesen, és elköltöztem a szülői házból. Szívesebben laktam Bp. belvárosban egy helyes kis lakásban, pedig nem volt bajom a szüleimmel. Utána a feleségemmel is ugyanott laktunk, most pedig veszünk egy lakást. Közben utazunk is, élünk is.
2021. szept. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 anonim ***** válasza:
73%
31! Mivel ment volna el az életem? Introvertált típus vagyok! Keményen dolgoztam! Bőven jó! Hogy hétvégente eljártam volna spontán piálni mennyivel épített volna 8 év távlatában? A hétvégi bulizókat nagyon irigylem. Jó nekik, hogy minden héten megünnepelnek valamit. Jó állást, előléptetést.. Ja mégsem, csak buliznak és kicsapongnak szórják a pénzt. De király, de irigylem őket! Ugyanezt csinálnám, ha visszamehetnék a múltba.
2021. szept. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 anonim ***** válasza:
40 évesen lehet azt mondtam volna, hogy de gáz, mostra lett egy kecó. Viszont 32 évesen bőven jó, nem is akármilyen kecó! Szóval ugyanezt tenném. Csak szorgalom kell és kitartás. 1 dologra kell fókuszálni. Akik szerint ez baromság lelkük rajta. Nekem összejött az a lényeg! :)
2021. szept. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem attól még, hogy nem értenek veled egyet, hogy pénzkidobás az albérlet, még nem fáj nekik :D Nem kell egy véleményen lennie mindenkinek...
2021. szept. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!