Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek nálatok mik az elváràs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek nálatok mik az elváràsok egy 35 éves pasitól?

Figyelt kérdés
Ha nincs saját lakása, autója tényleg, jobb ha a nők közelébe se megy?
2021. szept. 17. 10:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
82%
Albérletben lehet társbérlőkkel is élni. Legyen tisztességes munkája, becsülete, tartása, ereje szellemileg is. Én sem ismerkednék olyan pasival, aki anyukájával él még ennyi idősen.
2021. szept. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 anonim ***** válasza:
17%

9! Aki pedig évente kidob az ablakon több mint egy milliót a semmire, arra mit mondasz?


oké egyezzünk meg az a férfi, aki otthon lakik az nem egészséges, aki viszont elköltözik csak mert ettől hiszi magát menőnek, az meg egy szánalmas életképtelen idióta, aki nem ért a pénzhez. Így oké? Mert ezzel már egyetértek.

2021. szept. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 anonim ***** válasza:
84%
Nem a semmire dobja ki, hanem lakhatásra.
2021. szept. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 anonim ***** válasza:
6%
Meg mondom én azon röhögök, hogy tíz év múlva a "mamahoteles" majd vesz saját zsebből egy kisebb lakást, vagy minimális hitellel, az "albérletesönállócsávóka" meg ott fog állni pontosan, ahol tíz évvel korábban a kis albérletben, és néz maga elég szomorúan, mert akkora már a nőknek nem lesz elég a "zönállóság".
2021. szept. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 anonim ***** válasza:
25%

13! amit megtehetne INYGEN otthon, egyéb okosság? 🤣🤣

Személyes példa, én három évet laktam otthon, mert volt rá lehetőségem -szülővárosomban kaptam munkát- összespóroltam ötmillió forintot, vettem egy kis felújítandó garzon mikor elköltöztem az új helyemen, a ti logikátok szerint abban a három évben is külön kellett volna lakjak, és MOST is albérletben laknék. 🤣🤣 Tehát ott tartanék, hogy még mindig nem lenne semmi sajátom és még fizetnék is havonta egy százezret valakinek.

Köszi, de nem inkább eszemre hallgattam és nem a nők hülyeségeire az "önyállóféjfijól"

2021. szept. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/74 anonim ***** válasza:
51%
14. Én pont ezt teszem most mamahoteles voltam, de most újépítésű kislakást veszek 90%önerővel :))) 8év kellett hozzá és kemény spórolás.
2021. szept. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 anonim ***** válasza:
0%

Jobb!

Egy 35 éves pasinak már legyen saját lakása, autója, havi 1.2milliós bevétele. Ne várja el a nőtől, hogy mosson, takarítson, mosogasson - vagy oldja meg Ő vagy legyen cselédje. DE NE NŐ! Vagy tudjon főzni, vagy vigyen el étterembe. De olyanba ami jól mutat instaposztban. Évi 2 külföldi nyaralás, havi 1 wellness hétvége - külföldön. Ne várja el a nőtől, hogy dolgozzon valami munkahelyen. Ne érdekelje mit csinálok a szabadidőmben!

Az anyjától legyen elszakadva, nehogy nekem az a vén r.banc beleszóljon az életünkbe! Nők a közelébe ne menjenek. Legyen irányítható, megalkuvó, legyen hűséges és ne akarjon szexelni. Az én testem az én tulajdonom engem ne akarjon egy pasi használni.

2021. szept. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 anonim ***** válasza:
76%
Igen megtehetné, de általában az emberek igénylik, az önállóságot, illetve sokaknak nem jó a kapcsolata a szüleikkel és békésebb egyedül. Ügyes vagy, senki nem kérte, hogy halgass bárkire magadon kívül, azt se írtam, hogy mindenkinek így kell élnie. Én csak a kérdésekre válaszolok :D
2021. szept. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 anonim ***** válasza:
55%

‘oké egyezzünk meg az a férfi, aki otthon lakik az nem egészséges, aki viszont elköltözik csak mert ettől hiszi magát menőnek, az meg egy szánalmas életképtelen idióta, aki nem ért a pénzhez. Így oké? Mert ezzel már egyetértek.’


meg mindig nem vagytok kepesek felfogni, hogy normalis, egeszseges ember nem azert koltozik el, mert ettol lesz ‘meno’ vagy mert majd ezzel tud csajozni. normalis, egeszseges felnott embernek 35 evesen igenye kell hogy legyen az onallo eletre, kulon a szuleitol. a sajat mentalis egeszsege miatt.


en joban vagyok a szuleimmel, nagy a haz is, tehat elfernenk es nem egymas nyakaban nyomorognank, de egyszeruen nem tudnek mar 30 evesen otthon elni. nincs meg a privat szfera, nem lehet randizni, embereket athivni, szexelni, bulikat, vagy csak siman tarsasestet tartani. persze aki amugyis egy elettelen luzer es nincs tarsasaga, szabadidejeben meg a gep elott ul, annak valoban full mindegy, hogy az anyja mellett teszi ezt, vagy alberletben. de ilyen emberrel alapbol nem ismerkednek.


pont hogy az az eletkeptelen, aki felnott ferfikent hagyja, hogy az anyja kiszolgalja. amugy pedig van aki kepes annyit keresni, h alberlet mellett meg tudjon felretenni is, kepzeld el. tehat nem az alberlet miatt nem fog erteni a penzhez. ugy nem nagy dolog ‘erteni a penzhez’ hogy otthon ulsz es semmire nem koltesz.

2021. szept. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 anonim ***** válasza:
61%
19 félre lehet tenni albérlet mellett is, de nem mindegy, hogy 10 év alatt jön össze annyi amennyiből kényelmesen tudod fizetni még a hitelt is(mert olyan kevés kell), vagy 10 év alatt.
2021. szept. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!