Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek nálatok mik az elváràs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek nálatok mik az elváràsok egy 35 éves pasitól?

Figyelt kérdés
Ha nincs saját lakása, autója tényleg, jobb ha a nők közelébe se megy?
2021. szept. 17. 10:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:
55! Nem nekem írtad, de az ominózus válasz írója a hisztid alapján nagyon fején találta a szöget valamivel nálad.
2021. szept. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 anonim ***** válasza:
44%

60! Ez is tök érdekes, normális ember otthon nem szégyenkezik, és mások előtt igen, nálad meg minden fordítva van!

Ez olyan mintha azt mondanád otthon csak fürdőnadrágban, fürdőlepedőben mégy ki a zuhany alá, mert félsz a szüleidtől, de a strandra, Balatonra, tengerpartra meg meztelen mennél.

Lehet amúgy ezért beszélünk itt el egymás mellett, mert nekem gyerekként tök normális volt, hogy a szüleim néha dugtak a szomszéd szobában, tudtam is -mikor elég idős voltam- hogy miért csinálják és ez nekik jó, anyám mikor 14 voltam meg is mondta, hogy "Ha akarod te ide a te szobádba azt hozol be, akit akarsz nem akarom, hogy kapualjban meg kocsiban legyetek kénytelen csinálni" és be is tartotta a szavát, soha egy rossz szót nem kaptak az aktuális barátnőim.

Ezek után nem csoda, hogy nekem sosem volt gond az otthon lakás, mert nem volt miért menekülni pont mert a szüleim teljesen normálisok voltak, én nem éltem meg "önállósodásnak" az elköltözést, mert semmi jó nem volt benne, csak sokba került meg több dolgom lett nekem is, nekik is.

Viszont látva az ilyen válaszokat jövök rá, hogy azoknak, akiknek tényleg rossz a kapcsolata a szüleivel vagy mint te is félsz tőlük, hogy "jaj mit gondol" ott érthető, hogy miért evidens a külön költözés.

2021. szept. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 anonim ***** válasza:
34%

62: egyaltalan nem rossz a kapcsolatom veluk, nem ‘felek’ toluk vagy ‘szegynkezem’ elottuk, egyszeruen csak felnott emberkent nem szeretnem, hogy a szuleim a szexualis eletm szem- es fultanui legyenek. az idegent pedig leszarom, hogy hallja-e, vagy mit gondol.


mar stabil kapcsolatban elek, de annak idejen voltak kalandjaim, volt, hogy egy heten tobb kukonbozo pasit felvittem es egesz ejjel szexeltem veluk. nem orultem volna, ha anyam ezt latja. az total

hidegen hagyott, hogy a szomszed erzsi neni esetleg latja/hallja es ezt-azt gondol.


nem kell ebbe mindenfele szuloktol valo rettegest es rossz viszonyt belelatni. egyszeruen csak egy felnott ember szexualis elet az o maganugye es kesz. orulok, ha teged nem feszelyez, hogy anyad ejjel hallja a kejes nyogeseid meg azt, hogy elelvezel, engem igen.

2021. szept. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 anonim ***** válasza:
48%

62, az nagyon jó, hogy ilyen jó fejek a szüleid és szerencse is. Később is jól fog ez jönni, amikor családod lesz.

Az elköltözés nem csak ezért fontos azonban. Ha csak a népmesékre gondolsz, melyek igen sok fontos dolgot tanítanak nekünk, ott is az ifjak világgá mennek egy bizonyos kor után. Kiszakadnak a szülői védőburokból, helyt állnak nehéz helyzetekben is ( megküzdenek a sárkánnyal, boszorkánnyal stb). Ez nagyon fontos, hogy helyt álljon, megtanulja mekkora meló egy önálló életet, házat, háztartást fenntartani, dolgozni is mekkora meló önmaga fenntartásáért. Ez egy férfinek véleményem szerint kiemelten fontos lenne, Mert szívós, talpraesett lesz tőle, a problémamegoldási készsége is javul az önállóságtól. A szex ebben lássuk be, hogy a legkevesebb…. A szülők még a legjobb fej esetén is a hierarchiában feletted lesznek, irányítanak önkéntelenül is. A leválás az önállóság egyik fontos állomása. Még az állatvilágban is!

2021. szept. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 anonim ***** válasza:
64! Csak látod-látod van a mese meg van a valóság. A valóságban és ezt gondolom tudod is a többgenerációs családmodell volt a normális a magyar vidéken egészen a 20. század közepéig. Amúgy ez csak azért változott mert beindult az iparosítás és a tömeges városi panellakás építés. Tehát akkor a te logikád szerint egészen a szocializmus időszakáig a férfiak mind önállótlanok voltak, nem voltak szívósak és talpraesettek? Csupa kis életképtelen nyikhaj mamakedvence élt akkoriban...
2021. szept. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 anonim ***** válasza:

65: regen meg pottyantosba sz.rtak es hetente furodtek. es?! ne tekintsunk mar 100-200 evvel ezelotti dolgokat normanal. a vilag rengeteget valtozott, nem ugyanugy kell elnunk - szerencsere - mint a nagyszuleinknek.


amugy ez a tobbgeneracios csaladmodell akkor is maximum a csoroknal volt normalis, akik nem tudtak elszakadni a szuloktol.

az en nagyszuleim pl. 20 eves koruk korul osszehazasodtak, kulonkoltoztek, onnantol kezdve a papam tartotta fent az egesz csaladot es magara, mamamra meg a 2 gyerekre valo penzt o kereste meg egyedul. neked ez menne? (mama az allatokkal foglalkozott, illetve a haz koruli dolgokkal). es ez egyaltalan nem volt kirivi eset, nagyon sokan ezt csinaltak akkoriban. mar fiatalon, 20 evesen levaltak az emberek a szuleikrol es csaladot alapítottak, a ferfiak tobb embert tartottak el, 20-25 evesen, nemhogy 35 evesen meg az anyjuk kosztjat egyek.


en nem mondom, h ez a kovetendo, de ha mar azzal peldalozol, mi volt regen, akkor legalabb ne ferdits.

2021. szept. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 anonim ***** válasza:

#65 Kicsivel több történelmi ismeret kéne. Már a dédnagyanyám aki a 19. század végén született a dédnagyapámmal a városban költöztek össze, el a szülőktől fiatalon. Sok diák szobát bérelt és ott élt, onnan keresett állást, feleséget. Olvass Dosztojevszkijt. Falun nem többgenerációs házak voltak, hanem házat építettek a fiatal párnak.

De senki nem is vár el saját házat egy fiatal férfitól, de vagy éljen albéretben, vagy ha anya szoknyája mellett maradt, akkor 35 éves korára kaparjon már össze legalább egy önerőre valót.

2021. szept. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 anonim ***** válasza:
A többgenerációs modellben sokkal hamarabb kaptak nagyon komoly felelősséget a férfiak, hiszen nekik kellett eltartani a családot. Fiatalon nősültek, sok gyermeket nemzettek. Fiatalon már rengeteget dolgoztak. Ja és régen sem lakott mindig mindenki együtt! Egészen más volt a tisztelete egy fiú gyermeknek, mint most. Ne keverjük a kettőt. Nem szeretnéd te azt a világot:)
2021. szept. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 anonim ***** válasza:
Nem unjátok már? 😄
2021. szept. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem ez egy nagyon fontos téma!
2021. szept. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!