Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki nagyon tetszik, viszont eléggé nyámnyila, elkényesztetett, akinek sokszor fogalma sincs, hogy mit akar, és egy cseppet sem talpraesett. Érdemes egy ilyenbe időt és energiát belefeccölni?

Figyelt kérdés

Sokszor tök jókat beszélünk messengeren is estenként, hol ő, hol pedig én írok rá. Viszont van, hogy eltelik két-három nap is mire válaszol, mert estig dolgozik és fáradt (bullshit duma...)...


Régebb óta ismerjük egymást, az anyukája nekem világosan megmondta, hogy nagyon szeretne engem a családjukban tudni, és hogy még mondogatni is szokta a lányának, hogy legyen ebből valami...


Kicsit kedvemet szegte, amikor a fáradtság ellenére koncertre menni volt ideje múltkorában. :/ Szóval nem tudom, hogy mitévő legyek.



2021. szept. 18. 22:42
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
94%

22 évestől mit akarsz, aki még a családdal van? Könyörgöm, most fejezhette be nemreg a sulit. Miért várod, hogy már most érett legyen és talpraesett? Tudod az hogy alakul ki egyáltalán?

Ő még egy fiatal lány, egy nő, akit még talán nem szippantott be a munkamánia, gyerekszervezés és a gázos pasik tömkelege. Aki még ennyire nincs alávetve a mókuskeréknek, nem pipogya és nem is gyerekes. Egyszerűen csak van benne élet. Még.

2021. szept. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
0%

Pfff , azért nem tudja megszervezni a dolgait , nem 12 v 18

Nem családot kell egyből alapítani ,csak normálisan szervezni , meg kommunikâlni , baromi nagy elvàràsok

2021. szept. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:

Nahát, pedig nem úgy van, hogy a lányok hamarabb érnek, mint a fiúk? :) Sokszor hallja az ember az élete során ezt a mondatot, és lám, egy nagy f@szság az egész.


Mindegy, köszönöm a válaszokat, még a nyersebbeket is. Ha már belekezdtem, akkor megpróbálom végigvinni, aztán meglátjuk, hogy mi sül ki belőle...

2021. szept. 18. 23:50
 24/39 anonim ***** válasza:
95%

Mondjuk azt a mai felfogást nem szeretem, hogy mindig online kell lenni, nem lehet 1 napot sem kihagyni a beszélgetéssel.

Van, hogy csak simán nincs kedved írni, mert tudod, hogy ha visszaírsz, akkor onnantól elvárás az oda-vissza chatelgetés.


Plusz mégis kije vagy te? Még csak nem is ismerkedtek komolyabban, hanem csak simán a baráti körében vagy.


29 évesen pedig az lenne az érettség, ha képes lennél megérteni ezeket a dolgokat, jobban kommunikálni az érzéseidet, nem pedig ebben a számodra irritáló alkonyzónában hagyni a kapcsolatot.

Te azt akarod hogy a csajszi úgy viselkedjen, és úgy álljon hozzád, ahogy azt te szeretnéd, de arra már nem veszed a fáradtságot, hogy a szemébe mondd, hogy mit akarsz.

De ő a pipogya, és te vagy az érett felnőtt. Igaz?

2021. szept. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
93%
Ehhez képest te 29 évesen problémának érzed ha messenger-en nem írogat, hanem inkább közösségbe megy szórakozni. Igen, akkor biztosan te is nagyon érett vagy.
2021. szept. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
58%
Hát ez, hogy az anyja mondja neki tuti inkább minusz. Szerintem valamilyen irányba radikalizálni kellene ezt.
2021. szept. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
90%

Nekem nem az jön le, hogy hú de szerelmes vagy. Biztos nagyon csinos lány, de ha valakinek a külseje nyűgöz le, az nem szerelem.


Pláne, hogy lenézed... nálam a szerelmes és a lenéző üti egymást.


Azon meg elgondolkoznék, miért kimerítőbb veled beszélgetni, mint koncertre menni, de ha vele is érezteted ezt, akkor nem nehéz kitalálni.

2021. szept. 19. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

Ha te csak megközelítőleg érett lennél, békén hagynád ezt a lányt. Nem igazán vagy oda érte, lenézed, szerintem mindkettőtök csak szamárként tekint a másikra ló helyett.

Az, hogy a nők korábban érnek azt jelenti, hogy testileg is hamarabb nőiesednek, illetve többnyire hamarabb alakul ki bennük a családalapítás iránti vágy és fiatalon könnyebben birkóznak meg az anyává válással mint a férfiak az apává válással. De minden eset más, vannak eleve gyerekesebb személyek mindkét nemben, illetve én a leírás alapján semmi gyerekeset nem látok a lányban, egyszerűen nem érdekeled igazán. Ha érdekelnéd, lenne ideje írni neked és már pontosan tudnád, hogy mire vágyik, nem kéne kérdezgetned. Ha te érett és férfias lennél, akkor pedig tudnád, hányadán állsz vele és mit akarsz tőle, te is csak egy teszetosza kisfiú vagy 29 évesen.

2021. szept. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
A lányok tényleg hamarabb érnek legtöbb esetben, de nem mindig. Tetszel neki, de ő még nem áll készen egy olyan kapcsolatra amilyet te szeretnél tőle. Ő még nem élte ki magát.
2021. szept. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem érdekled. Attól hogy az anyja kedvel, próbál rátukmálni téged szerencsétlen lányra, nem lesz ebből semmi.

Koncertre van ideje, mert az érdekli. Egy számára érdektelen emberrel beszélgetni egy hosszú nap után nyilván nincs ideje.

Nem elkényeztetett pitsah, csak egyszerűen nem jössz be neki. Nyiltan lehet azért nem mondja ki, mert mérges lenne az anyja. Inkább abban bízik hogy magadtól lekopsz végre.

2021. szept. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!