Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki nagyon tetszik, viszont eléggé nyámnyila, elkényesztetett, akinek sokszor fogalma sincs, hogy mit akar, és egy cseppet sem talpraesett. Érdemes egy ilyenbe időt és energiát belefeccölni?

Figyelt kérdés

Sokszor tök jókat beszélünk messengeren is estenként, hol ő, hol pedig én írok rá. Viszont van, hogy eltelik két-három nap is mire válaszol, mert estig dolgozik és fáradt (bullshit duma...)...


Régebb óta ismerjük egymást, az anyukája nekem világosan megmondta, hogy nagyon szeretne engem a családjukban tudni, és hogy még mondogatni is szokta a lányának, hogy legyen ebből valami...


Kicsit kedvemet szegte, amikor a fáradtság ellenére koncertre menni volt ideje múltkorában. :/ Szóval nem tudom, hogy mitévő legyek.



2021. szept. 18. 22:42
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
77%
Hát barátom te tudod neked "mennyit ér meg", te mennyire szeretnéd meghódítani nem mi. Hogy az érzelem-szeszélyes magatartása mögött mi van azt sajna mi innen a távolból ki nem találjuk. Messenger helyett inkább közös programokon pörögj. Mindenesetre ha téged leráz "fáradt vagyok" dumával és helyette másokkal elmegy koncertre azért elég sokat elárul abból hogy hol szerepelsz az értékrendjében, mennyire vagy neki fontos...
2021. szept. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
65%

Vad Fruttik? 😁

Gondolom , nem az a baj , hogy elmegy , hanem az , hogy ha terveznèl vele bàrmit fàradt, de hirtelen hopp, koncertezni, vagy inni a cimbikkel màr nem...


Gondolom

2021. szept. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
22 éves. Amúgy tényleg nagyon gyerekes viselkedésű. A való életben szoktunk beszelgetni inkabb, interneten csak este. Rákérdeztem múltkor, hogy ez, hogy néha napokig nem ír, ez azt jelenti, hogy kopjak le, mert akkor úgy teszek, de azt mondta, hogy dehogyis, egyáltalán nem az, valaszol majd, csak este már kimerült.
2021. szept. 18. 22:56
 14/39 A kérdező kommentje:
Az anyjáékkal ment a koncertre. Tényleg nem ertem... A múltkor éppen ő ajánlkozott, hogy eljön, hoz egy üveg bort, iszogassunk.
2021. szept. 18. 23:00
 15/39 anonim ***** válasza:
39%
A legnagyobb baj ezzel a típussal , hogy ha most ilyen valószínű később is ilyen lesz ( max annyi hogy a buli kevesebb) de nem biztos hogy marad mèg ràd szabad kapacitàsa - mèg akkor is ha tényleg èrdeklődő
2021. szept. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy tényleg csak ő van, és ha most úgy döntenék, hogy ezt az egészet eldobom és hagyom a fenébe, akkor szétzuhannék.
2021. szept. 18. 23:05
 17/39 anonim ***** válasza:
35%

☹️


Azt hittem bnőivel ment , nem a családjával


Próbáld meg akkor kimaxolni a tèmàt, és lesz ami lesz.


De lehet hogy érzelmileg is más töltèsüek vagytok , lehet hogy amilyen lelkes vagy , ő annyira hideg , ha ez így van, hàt... Elég kínszenvedés kész mégha össze is jön - de legalább nem leszel egyedül

2021. szept. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Igen, talán az érzelmek, talán az, hogy 29 évesen valamelyest benőtt a fejem lágya, és zavar ez a szervezetlenség, piponyaság, ha valaki nem tudja, hogy mit akar.
2021. szept. 18. 23:14
 19/39 A kérdező kommentje:
...szoval pipogyaság.
2021. szept. 18. 23:15
 20/39 anonim ***** válasza:
12%

A lanyt nem erdekled mint ferfi ha nem ir vissza csak napokkal kesobb.

Aki vissza akar irni az talal ra idot, akar kajaszunetben.

Az hogy nem talpraesett az redflag!

A felesegem sem talpraesett es nekem kell mindent csinalnom. En inteztem a lakashitelt, en intezem a szamlakat, autokra a muszakit, olajcseret, stb o egyedul a gyerek dolgait intezi. Dolgozni sem szeret,valogat a munkak kozt.

2021. szept. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!