Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki nagyon tetszik, viszont eléggé nyámnyila, elkényesztetett, akinek sokszor fogalma sincs, hogy mit akar, és egy cseppet sem talpraesett. Érdemes egy ilyenbe időt és energiát belefeccölni?

Figyelt kérdés

Sokszor tök jókat beszélünk messengeren is estenként, hol ő, hol pedig én írok rá. Viszont van, hogy eltelik két-három nap is mire válaszol, mert estig dolgozik és fáradt (bullshit duma...)...


Régebb óta ismerjük egymást, az anyukája nekem világosan megmondta, hogy nagyon szeretne engem a családjukban tudni, és hogy még mondogatni is szokta a lányának, hogy legyen ebből valami...


Kicsit kedvemet szegte, amikor a fáradtság ellenére koncertre menni volt ideje múltkorában. :/ Szóval nem tudom, hogy mitévő legyek.



2021. szept. 18. 22:42
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem anyuka jobban szeretne a családban tudni, mint a lánya.
2021. szept. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Életemben nem kaptam ennyi minuszt mint itt:


Van egy kissé izzadsàg szagú eset, miszerint egy srác próbál ismerős csajt felszedni.


Van a sràc(29) van a csaj(22)

A pasi elmondàsa szerint tudja , hogy mit akar fűzögeti a csajt - ha nem írnak vissza nehéz


Van a csaj, aki èli az èletèt, nem tudjuk mik a szàndèkai szàndèkai, különböző jeleket küld a a sràcnak. - nem tudjuk milyen, nem ismerjük - szerintem ebben a korban màr rendelkezik az egyén akkora EQ-val, hogy el tudja dönteni akar pàrkapcsolatot , vagy nem, vagy egyéb más típusú kapcsolatot szeretne , bejön e neki a srác , vagy nem


Ami nagyon fontos, hogy nem tudjuk , hogy miért és hogyan kezeli az idejèt, és azt sem derül ki pontosan hogyan viszonyul a sràchoz, lehet tényleg érdeklődik , lehet csak az èrdeklődès imponàl neki , csak a labdàt próbálja a levegőben tartani.


A srácnàl, én azt èrzem, hogy mivel nem nagyon van màs, ezért mintha valamifèle èrzelmi kötődès kezdene kialakulni, és nagyon rajta vagy a tèmàn.( Lehet túlságosan is, ilyen pózikból szoktak a semmire pofàra esni )


Sok vàlaszolóban èrzek fusztàciót is amúgy de:

Szàmomra felmerülnek alapvető kérdések is , hogy a kommunikáció (is) ennyire egyoldalú lenne?

Vagy csak rossz minősègű?


Tényleg ennyire csökkent volna az EQ-m?


Gykn nem kizárt

2021. szept. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Jól van, a kérdésem feltevése óta már bőven visszaírt, kb. minden nap írunk egymásnak, plusz élőben is, bár munkahelyen ez kicsit neccesebb. Majd veszek neki valamit, elhívom randizni...
2021. okt. 3. 16:12
 34/39 anonim ***** válasza:

#32 voltam


Akkor sínen vagy végül is.

👍👍

2021. okt. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:

Remélem. :)

Köszi! :)

2021. okt. 3. 17:16
 36/39 anonim ***** válasza:
Meg akár mehetnétek együtt olyan koncertre,ahol mindkettőtöknek tetszik az együttes. Sok sikert!
2021. okt. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek, kérdező?
2023. okt. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:

Minden úgy alakult, ahogy azt eltervezte. Eljött velem kétszer randizni, hogy aztán tudjon találkozni a barátnője drogos expasijával, akinek csak arra kellett volna a csaj, hogy az exét féltékennyé tegye. Azért írom, hogy ,,kellett volna", mert a csajnak - aki nekem tetszett - az anyja elüldözte a srácot, illetve az a bizonyos barátnője is kiosztotta a fejét.


Lényeg a lényeg, ő már nem az én problémám, pedig szerettem volna, hogy az legyen. Nincs bennem utálat, inkább csak csalódás, de az is inkább csak volt, hiszen már nincsenek érzéseim vele kapcsolatban.


Egyébként köszönöm a kérdésed. :)

2023. okt. 5. 23:05
 39/39 anonim ***** válasza:
57%

"Nincs bennem utálat, inkább csak csalódás"

Sajnálom, hogy nem jött össze, de szerintem igazából nem érhetett csalódás, hiszen eddig sem bíztál benne, és nem tisztelted.

2023. okt. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!