Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az önkéntes (férfi) eutanázia megoldaná a férfitöbblet problémáját?

Figyelt kérdés

Ha azon férfiakat akiknek az élete teljesen kiüresedett a magány révén önkéntes alapon "kidobja" magából a társadalom, akkor a probléma megszűnik?

Vagy mérséklődik?

Vagy önkéntesen nem volna elég férfi vevő rá hogy befolyásoljon bármit is?



2021. szept. 19. 20:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/85 anonim ***** válasza:
86%
Ez még nem egetverő különbség! Meg gondolom ennek egy része gyerek. De idézve húgomat, aki hülye haljon meg, vagyis aki képtelen magának nőt fogni annak vérvonala jobb is ha kihal.
2021. szept. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/85 anonim ***** válasza:
12%

"Ez kvàzi most is így működik, csak mondom. 😔"

Az öngyilkosságot nem kéne keverni az eutanáziával, csak mondom

Aki hozzájárul az élete megszűnéséhez, az nem biztos hogy képes önmagát megölni is.

Az eutanázia talán serkentőleg hatna a férfiak feladási kedvére

Sokat javítana a "piaci" körülményeken

2021. szept. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/85 anonim ***** válasza:
89%

Azokat a börtöntöltelékeket kellene kiirtani, akik követtek már el gyilkosságot vagy más erőszakos cselekményt.


Többségük sajnos úgyis férfi. Két legyet egy csapásra.

2021. szept. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/85 anonim ***** válasza:
2%

Eddig nem az inceleket láttátok volna szívesen hullazsákban 13#?

Bocs ha te nem

2021. szept. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/85 anonim ***** válasza:
97%

#14

Nem. Semmi bajom a férfiakkal, amíg értenek a nemből.

2021. szept. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/85 anonim ***** válasza:
78%
Én viccen kívül támogatnám az eutanáziát. Az élet elfogadása legyen már alapjog. Amúgy is sokan vannak, akik még élni szeretnének, és szükségük lenne valamilyen szervre. Szerintem teljesen elfogadható lenne eutanáziálni azt, aki meg akar halni, és általa megmenteni azt, aki élni szeretne.
2021. szept. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/85 anonim ***** válasza:
25%

@11

Persze, hogy nem egetverő különbség az a pár tízezer ember. Csak ha te magad abban a pár tízezerben lennél, lehet, másképp látnád a dolgot. Más példával élve: szerintem a covidhiszti túl van tolva, mert csak pár ezer főt érint az egész - persze, akinek rokona vagy önmaga esett áldozatul, annak rohadtul nem számít, hogy mit mond a statisztika, az azt fogja mondani, hogy tényleg komoly a baj.

2021. szept. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/85 anonim ***** válasza:
91%

#17: A legtöbben csak azt hiszik el, amit látnak. Én is.

Gimiben 31-en voltunk az osztályban, abból 9 fiú. Fősulin 2 fiú volt az évfolyamban. A kollégáim 99%-a nő. A bolti eladó, a patikus, a benzinkutas, a háziorvosom, a kalauz a vonaton, a könyvtáros: csak nőkkel találkozok.

Amikor véletlenül bekerül egy pasi a látótérbe, azt valami cicababa viszi. Pedig nem vagyok csúnya, kövér se, csak sehol se vagyok én a legjobb csaj.

Marad a társkereső. Ugye? Nem.

25 évesen nem fogok az alkoholista, kétszer elvált, 120 kilós, 45 éves bácsikkal kezdeni. Akkor se, ha szerinte örülhetnék, mert középvezető, jól keres, és megcsináltatta a fogait. Nekem meg kifizetné az új melleket. 🙄

Meg betámad a 20 éves közmunkás Borsodból, akinek több füle van, mint foga, aztán elküld anyámba, mert csak a pénzre hajtok, de azért adjak egy esélyt.

Igaz, hogy 20 km-t se utazna nőért, de én menjek el randizni 220 km-re. Mi bajom a távkapcsolattal?

Minden második meg egyszerűen csak foglalt.

Ez az a mesés férfitöbblet meg sorbanállás.

Közben meg egyedül fogok meghalni.

2021. szept. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/85 anonim ***** válasza:
86%
Az minimális többlet. Nem azért nincs barátnőtök. Ez akkor lenen igaz, ha minden egyes nőnek lenne párja, de messze nincs.
2021. szept. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/85 anonim ***** válasza:
96%
Mellesleg akkor jöhetnének ide sírni a 35+ nők, mert azért nincs pasijuk, mert nőtöbblet van a korosztályukban. Ugye, hogy vicces lenne? Pont annyira vicces, mint neked erre hivatkozni.
2021. szept. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!