Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az önkéntes (férfi) eutanázia megoldaná a férfitöbblet problémáját?

Figyelt kérdés

Ha azon férfiakat akiknek az élete teljesen kiüresedett a magány révén önkéntes alapon "kidobja" magából a társadalom, akkor a probléma megszűnik?

Vagy mérséklődik?

Vagy önkéntesen nem volna elég férfi vevő rá hogy befolyásoljon bármit is?



2021. szept. 19. 20:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/85 A kérdező kommentje:

69#

Kívántam ezt én is magamnak, de csak nem jön magától (a rák)

Hiába, ezt a természet csak nehézkesen oldja meg magától

Ja és természetesen nem érdekelnek a ronda nők, inkább a kínhalál

2022. ápr. 28. 01:40
 72/85 anonim ***** válasza:
Miért nem lettél öngyilkos? Miért csak a szád jár?
2022. ápr. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/85 A kérdező kommentje:

72#

Életösztönről hallottál már?

És arról hogy az emberek nem csípik a kínhalált?

Nagyjából ezek állnak mögötte

Na persze még bőven megtehetem ezután is

2022. ápr. 28. 01:45
 74/85 anonim ***** válasza:
Ha gyáva vagy megtenni, akkor se rinyálj, ezzel max. szánalmat vagy ellenszenvet keltesz, normális nőknek nem fogsz bejönni. (Bár úgy tűnik a kérdésed alapján, hogy ez nem is célod.)
2022. ápr. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/85 A kérdező kommentje:

Miért ne rinyálhatnék?

Az amúgy hogy kizárólag a kérdésekre válaszoltam nem tűnt fel?

Teljesen lényegtelen is, a kérdésem a lényeg

Csak voltam olyan korrekt hogy válaszoljak a velem kapcsolatos kérdésekre, aztán ha ez nektek rinyálás, akkor azt csakis ti szedtétek ki belőlem

Az általános eutanáziáról szól a kérdésésem, és nem rólam

2022. ápr. 28. 02:06
 76/85 A kérdező kommentje:

Amúgy jól megfigyelhető a mélységes gyűlölet a reakcióknál

Ahogy számítottam rá, szinte követelik egyesek hogy hajtson végre öngyilkosságot az ember.

A férfigyűlölők megmutatjàk magukat

2022. ápr. 28. 02:10
 77/85 anonim ***** válasza:
54%
Szánalmas vagy, még mindig. Eutanáziában pedig hiába reménykedsz. De ajánlom neked is, hogy legyél rákos, az talán elvonná a figyelmedet a szánalmas hisztiről. Eutanáziára pedig tök máltatlanul "pályázol", ezt nem ulyen hisztis picsáknak találták ki, mint te.
2022. ápr. 28. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/85 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem maga döntött a születéséről. Ebből kiindulva mindenkinek joga kellene legyen dönteni a haláláról. Egy kényelmes ágy, egy adag gáz vagy injekció, egy kényelmes alvás... a szerveket pedig fel lehetne használni mások segítésére. Nemes és finom halál. Ennek én látom értelmét.
2022. ápr. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/85 anonim ***** válasza:
Nyilván egy mérgezésben elhunyt ember szerveit akarják felhasználni bármire... Akit esetleg már hullafoltosan találnak meg és a szervei is hasonlóan "friss" és életképes állapotban vannak. Nem, sajnos ennek nincs értelme. :)
2022. ápr. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/85 A kérdező kommentje:

"Senki nem maga döntött a születéséről. Ebből kiindulva mindenkinek joga kellene legyen dönteni a haláláról."

Itt a lényeg

Egy alapjogot tagadnak meg az embertől. Persze meg nem akadályozhatják hogy az ember éljen ezzel az alapjogával, de értelmetlenül korlátozzák, illetve nehezítik meg ennek a gyakorlását

Ez úgy vélem senkinek sem ártana, viszont akár pozitív társadalmi eredménye is lehetne ha támogatnák

2022. ápr. 28. 11:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!