Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha együtt vagyok egy kétgyerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha együtt vagyok egy kétgyerekes férfival, aki lényegében eltart, akkor segítenem kéne neki a gyerekek körüli dolgokban?

Figyelt kérdés

Két fia van, 6 és 8 évesek. Nála lettek elhelyezve. Még elég friss a válás, meg ez az egész helyzet. Mellé rengeteget is dolgozik (vezető pozícióban).


Együtt élünk (máricus óta), én még egyetemre járok. Mivel csúszok, ezért jelenleg nagyon kevés órám van, azok is előadások (tehát nem kötelezőek), és a legtöbbje már most online van. Így igazából szabad a napom.

A háztartással, főzéssel nincs sok gondom, dolgom, mert jár hozzánk egy hölgy, aki ebben segít.


"Papíron" közös kassza van, de nyilván nem az én heti 30 ezrem menti meg a világot, nem abból élek úgy, ahogy... Szóval mivel a munkája nem éppen egy 8-tól 4-ig tartó munka, ezért problémás lett volna a gyerekekkel már a nyár is, most a sulis időszak főleg. Ő szeretettel volna állandóra felvenni valakit melléjük, hogy ne a nagyszülők legyenek ugráltatva nonstop, meg nem is akarta elvárni az idős szüleitől, hogy ők heti 6 nap állandó bébiszitterek legyenek. De mondtam, hogy én végülis mondhatni itthon leszek szeptembertől teljesen és hogy szívesen leszek a fiúkkal, hozom-viszem őket suliba, edzésre, angolra. Főleg a nyár után, ami nagyon jól sikerült. A párom is örült neki, én is elfoglalom magam legalább.


Viszont a szüleim problémáznak, hogy ők nem az én gyerekeim, ez nem az én feladatom és hogy igenis oldja meg az apjuk a feladatokat körülöttük. Ha még az ismerkedési fázisban lennénk és mondjuk heti 3-szor találkoznánk, én is ezt mondanám. De így, hogy együtt élünk, nem bírnám azt megtenni, hogy én alszom 10-ig, a gyerekekért meg jön a bébiszitter reggel...


2020. szept. 9. 11:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
99%
Eltartani meg a szüleid dolga lenne amíg tanulsz, úgyhogy ők csak ne pattogjanak.
2020. szept. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Kapok tőlük zsebpénzt (az a heti 30 ezer tőlük van). De nyilván ha elmegyünk esténként vacsorázni, akkor magamnak nem fizetek külön, ha utazunk, akkor sem, stb.
2020. szept. 9. 11:43
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem teljesen természetes, ha ráérsz, akkor besegítesz. Feltételezem nem sugarbaby vagy a kapcsolatban, hanem társ, nem játszhatod az előkelő idegent.
2020. szept. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%

Ezt a kérdést 🤣🤣


Ruhát te veszed magadnak?

Kajat? Stb..

2020. szept. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Közös háztartásban éltek, közös a kassza, akkor minden feladatnak és felelősségnek közösnek kell lennie.

Őt csomagban kaptad a gyerekeivel, ők is a képlet részei.

A szüleid meg csak ne szóljanak bele hogy hogy éled az életed, semmi közük hozzá.

2020. szept. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nekem ez a 30 ezer igazából elmegy kisebb dolgokra, pl. ha a barátnőimmel beülök valahová, vagy mozizunk, stb.
2020. szept. 9. 11:48
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Örülök a kérdésednek. Végre valaki aki nem problémázik hanem tudja mit csinál. Nálam 10 pontos vagy amiért szeretnél részt venni a gyerkőcök körüli teendőkben. Ezt nyilván szüleidnek is meg tudod magyarázni nem hiszem h. számodra ez problémát jelentene.
2020. szept. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 L.. István ***** válasza:
91%
A szüleidnek mégis mi közük hozzá? Ráadásul mint írod nincs is ellenedre. Nem értem a problémát, ha van egyáltalán.
2020. szept. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen rendben van. Ő állja az anyagi részét, te meg olyan vagy most mint egy otthon lévő anyuka. Ha már dolgozni nem jársz (nem vedd rossz néven), ebben tudsz segíteni, akkor tedd meg. Végre valaki aki normálisan gondolkodik.


Valóban nem a te gyerekeid, de a szüleidnek semmi köze ehhez, ez a te életed. Előbb utóbb a "te gyerekeid" is lesznek, ha együtt maradtok, mert amikor majd lesz saját gyereked, nem különböztetheted meg a többi gyerektől.

2020. szept. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
15%
Magyarán összeálltál egy 2 gyerekes, elvált, fickóval, azért hogy eltartasd magad.
2020. szept. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!