Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy eséllyel nem lesz párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy eséllyel nem lesz párom ha nem akarok szexet, összeköltözést és családot? F24

Figyelt kérdés
Azt érzem hogy egyik se való nekem de az utolsó kettő főleg. Összeköltözést minden pár ahogy később családot is mivel ugye ott van a lányban az anyu ösztön de akkor még oda a nyugalom és a békesség. Elhiszem hogy muszáj a család de ha én nem akarok akkor nem akarok.

2021. szept. 21. 20:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
de milyen part akarnal, ha se szex, se osszekoltozes?? max barataid lesznek, de minek akkor par?
2021. szept. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
73%
komolyan mondom neked valami agybajod van! Hisztizni barki tud, miert nem valtozatsz rajta? A szex alappillére minden kapcsolatnak, és persze, hogy nem élvezed, mivel még nemprobaltad... idiot... egy nore felall és mindig kivanni fogod evés kozbe jön meg az étvagy a mondas szerint is szedd mar ossze magad! - Vagy egyedül maradsz mint a nagylábujjam
2021. szept. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

12-es!


A szexmentes kapcsolatoknak is alappillére?

Honnan tudod, hogy nem próbálta?

Honnan veszed, hogy nem akar egyedül maradni?

2021. szept. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

#10

Nekem semmiféle szexuális élményem nem volt még sőt csókom se volt még. Látom előre egyesek válaszát erre.

2021. szept. 22. 05:21
 15/22 anonim ***** válasza:

Nem lesz. Én is ilyen vagyok amúgy, csak idősebb nálad és nő.

Keresgéltem aszexuális csoportokban is, de még csak olyat se találtam akivel szívesen beszélgetnék.

Lett 2 jó barátom, beérem ezzel. Végülis az ilyen párkspcsolat is csak egy szoros barátság lenne.

Keress barátokat te is szerintem

2021. szept. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Neked egy barát kéne nem pár
2021. szept. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
10es aszexuális...*
2021. szept. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
95%

14es!!! Keresztapámnak van 2kisunokája 1illetve 3,5évesek. A nagy finnyás,neki szokta mondani :"ha meg se kóstoltad,honnan tudod hogy nem szereted?"-ha nem akar valamit megenni.

Aztán az esetek 3/4 ében a gyereknek izlik a kaja.

Hát te honnan tudod,hogy nem kell neked az ami az emberiség 98%ának igen. Ha ki se próbáltad??,

2021. szept. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

18!


Ennek semmi értelme sincsen. Ennyi erővel azt is kérdezhetnéd: miért nem kell neked a drog, ha még ki sem próbáltad?

2021. szept. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
61%

19es! Erre azt mondom, miért próbálnád ki a drogot ha milliókat tönkre tett.

Miskolci vagyok, nálunk a designer drogosok néphagyománynak számítanak. Itt látni milyen undorítóan viselkednek, bepisilve, a saját ürülékükben fekszenek.

Rohadtul rossz a példád.

Mivel a szex az emberek 90% ának öröm forrás, egészséges dolog (még nem abberált).

2021. szept. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!