Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire szokatlan, ha emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szokatlan, ha emiatt nem akarok összeköltözni senkivel?

Figyelt kérdés

Össze-vissza dolgozom, van hogy napi 14-15 óràt, mikor végre szabad vagyok, akkor pihenek. Nincs se időm, se kedvem arra, hogy emellett még heti 2-szer teljesen körbenyaljam a lakást, főzni meg végképp nem tudnék minden nap, ezért elvagyok otthon, a szobámat rendben tartom, ha van időm főzök magamnak valamit, de összeköltözni nem tudnék senkivel. Van párom, ő sem akar. Mennyire szokatlan ez manapság egy nőtől?

25/l


2021. szept. 21. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi gond, ha nektek ez így megfelel.
2021. szept. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Nincs ezzel gond, de mit dolgozol hogy az kitesz 14-15 órát?
2021. szept. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A te életed. Ha a párodnak megfelel, akkor ez ne érdekeljen.
2021. szept. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok ennyire elfoglalt, van szabadidőm, de én se akarok összeköltözni senkivel. Miért gondolod, hogy ez bárkit is zavar a te esetedben vagy hogy egyáltalán foglalkozik vele?

N

2021. szept. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
Szokatlannak szokatlan, de ezt nyilván te is tudod, mert nem ez az átlag. De ha ez mindkettőtöknek megfelel, akkor mégis mit számít? Nem ártotok senkinek, valószínűleg néhány kotnyeles rokont kivéve a kutyát nem érdekli, szóval legyetek boldogok!
2021. szept. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!