Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondja, hogy én lettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja, hogy én lettem a másik lánya?

Figyelt kérdés
Adott egy idősebb férfi, akinek van egy 23 éves lánya. Én negyvenes vagyok, ő 60.Jól érezzük egymással magunkat, de vannak korlátok, amik miatt én is tudom, hogy nem lehet ebből párkapcsolat. De szeretem és ha nem csak én képzelem, akkor ő is. A minap elmondta mi a kedvenc rock együttese, rákerestünk és épp egy szerelmes számra esett a választás, ami eléggé passzol a mi kapcsolatunkra. Csak a tiszta szeretésről szó.Arról, hogy van ez az érzés és meg kell élni. Még azt se mondom, hogy szexualitás, csak szüksége van az embernek szeretetre és én folyamtosan küldöm neki a jeleket. Azonban ő azt mondta egyik nap, hasonlítok a lányára. Ma meg, hogy eddig volt egy lánya, most már van még egy- velem. Ez vajon azt jelenti, hogy nem ismeri fel az érzéseit velem kapcsoaltba, vagy képtelenségnek veszi, hogy lehet köztünk valami, de így mégis magához közelinek érez? Tudom, a realitás azt mondja: egész egyszerűen apai érzéseket táplál irántam, de azt nem egészen érteném, mert még a korkülönbség se indokolja, meg egy apa gondoskodik. Jelen esetben én vagyok az, aki gesztusokat tesz felé és segítek neki ebben-abban. Így ismerkedtünk meg, ez a munkám. Arra is gondoltam, hogy így akarja kiugrasztani a nyulat a bokorból, vagyis, hogy én valljak színt, mert ő nem mer. (Én se nagyon)

#szerelem #vágyakozás #apai érzések
2021. szept. 23. 20:56
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

#10-es: mindezt nem teszem. Folyamatosan visszafogom magam, de ami lerí rólam, azt nem tudom leplezni és ő nyilván levette a jeleket.

A stresszhelyzet az sajnos van, igen. Nekem is. Napi szinten frusztrál, ezért is elmegyek innen, ahol vagyok, hogy civilként majd lehetőség legyen még találkozni.

2021. szept. 24. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!