Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak férfi és Rák nő kapcsolata...

Bak férfi és Rák nő kapcsolata működhet a csillagok szerint?

Figyelt kérdés
Mik a buktatók és hogyan lehetne stabilizálni?

2018. febr. 17. 14:07
 1/9 A kérdező kommentje:
*Bak férfi rák aszcedenssel és rák nő ikrek aszcedenssel
2018. febr. 17. 14:17
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Butasag az egesz csillagjegy.....

Andrij romanovics csikatilo a hires orosz sorozatgyilkos aki tobb mint 50 gyerekkel vegzett brutalis modon o a mérleg csillagjegybe tartozik amire ez a jellemző



Békeszerető, zavarja a vita, a veszekedés, az erőszak. 


Ezek utan szerintem el lehet felejteni ezt a csillagjegy horoszkop mizeriat.

2018. febr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, valóban jogos a fenti felvetés. Csupán a csillagjegy alapján még nem eldönthető, hogy egy kapcsolatnak van -e esélye kibontakozni, vagy nincs. A többi bolygó komplexebbé, árnyaltabbá teszi ennek lehetőségét.


Egyébként a Rák aszcendens nagy segítségére lehet a férfinak, így ha csak ebből az információból tudunk következtetni, akkor indulásnak megfelel.

2018. febr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elvileg jó kapcsolat, a gyakorlatot meg majd meglátjátok, mert annak néha köze sincs az elmélethez.
2018. febr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Elég zárkózott mindkét jegy.Bak férfi túl komoly, néha rideg,és főnökösködő.Az érzékeny Rák nőnek ez nem igazán jön be...annál is inkább mert ő is szeret irányítani...

Tapasztalat,van Bak pasi a családomban,én meg Rák vagyok...:)

2018. febr. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Elég nagy butaság ez az egész csillagjegy.. egy párkapcsolat nem akkor lesz jó, ha a csillagjegyek passzolnak egymáshoz. Inkább ne azon stresszelj, hogy mennyire illik össze, hanem máson. Valós problémákon. :)
2018. febr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2018. febr. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy a Nap éppen hol volt akkor, amikor születtek - édeskevés. Szinte teljesen mindegy, ki mikor-hol született. Kellő önismerettel tudják működtetni a kapcsolatot.


De a kérdésedre válaszolva, szembenálló jegyekként sok tanulnivalójuk van egymástól. A Bak jellegű ember távolságtartó, szeretetét nehezen fejezi ki, nyersen fogalmazhat, amit a Rák jellegű nő nehezen tud elviselni, akire általánosságban jellemző, hogy anyáskodik, túlzottan gondoskodik...


De ez mind általánosítás! Nem minden fekete vagy fehér. A születési képletük jóval árulkodóbb lenne...

2018. febr. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért némi összefüggés csak van a dolgok között, de a napjegynél többet elárul a holdjegy. Szerintem alapvetően lehet jó párosítás a bak és rák. Párom bak, én pedig oroszlán, viszont a holdjegyem rák és ez óriási hatással van a kapcsolatra és kettőnk viszonyára, mert sok tekintetben nagyon rák jelleg vagyok, érzelmileg pedig teljesen. Szóval meg kell vizsgálni ezeket a dolgokat is, mert sokat elárul. Aki pedig nem ért hozzá, csak mindenhova odaböfögi hogy hülyeség, mert egy alapvetően bullshit Blikk asztro rovaton nevelkedett, az ne okoskodjon a témában :)
2018. márc. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!