Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, hogyha betegese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogyha betegesen alacsony az önbizalmam és emiatt nem megy az ismerkedés?

Figyelt kérdés

Photofeelerre tettem ki képeket.

100 körül van az értékelések száma / darab…


A legtöbbön 8.5 vagyok ami a jóképűségemet illeti, 7.5 ami az intelligenciámat (hogy mennyire nézek ki okosnak) és kb. 6.5 pontos az, hogy mennyire tűnök megbízhatónak…

Utóbbi azért lehet, mert képen nem tudok egyszerűen mosolyogni.


Szóval elvileg egész jóképű vagyok.


Tinderen és Badoon is fent vagyok, átlagosan napi 20-25 lány likeol Tinderen, melyeket nem tudok megnézni mert ilyesmi alkalmazásokért nem fizetek, de 5-10 lánnyal össze jön a meccs is / nap. Badoon egy nap 3-5 meccs jön vagy jöhetne össze…

Az ismerőseim szerint ez jó arány, és vannak olyan lányok is, akiket nagyon csinosnak látok.


És egyszerűen nem hiszem el, hogy érdekem Őket.


Sajnos bele sem merek menni találkozóba. Írni is alig merek…


Mi legyen?


Hogyan javítsak az önbizalmamon?


Menjek pszichológushoz?

Az segíthet?


Az a baj, hogy szerintem annak sem tudnék megnyílni, sajnos.



2021. okt. 4. 23:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#9: Ha pedig nem érdekli őt a tánc, akkor teljesen jó lesz, hogy ennyi energiát fektetett egy értelmetlen randiba, amit jobbra-balra húzogatással ugyanúgy elért volna, így meg kamuznia kellett, hogy szeret táncolni, közben meg nem.
2021. nov. 5. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

> egyszerűen nem hiszem el, hogy érdekem Őket. - ezzel kell kezdeni valamit. Valamiért érdemtelennek/értéktelennek tartod magad. Mintha egy sértettség is lenne ebben a mondatodban?! Legjobb lenne terápia, vannak gyorsak is, ingyenesek is, legalább is a fővárosban.

Azt is tehetnéd, hogy figyelmen kívül hagyod azt a hülyeségedet, amit idéztem, és a kölcsönös tinderes lányok közül elkezdesz kommunikálni valamelyikkel, ne adj isten találkozni! Ne akarj mindent előre kiszámítani, kicsit lazábban, pláne a tindert!

2021. nov. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!