Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem lehetne a tartósan társnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehetne a tartósan társnélküli embereknek egy munkahelyi központhoz hasonló állami társkeresési központot létrehozni?

Figyelt kérdés
Nyílvántartanák államilag az egyedülállókat és központilag leszerveznék a randikat. Aki beregisztrál annak kötelező lenne havi minimum 1 randin résztvennie.

2021. okt. 9. 13:38
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
65%
KATÁsoknak is?
2021. okt. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
77%
Áruld el nekem, miért jó az neked, ha egy nő unott arccal ül előtted? Ha egyáltalán nem érdekled? Neked ez siker?
2021. okt. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
77%

Mondjuk ehhez nem értem minek államinak lennie, sima társkereső is megcsinálhatná, hogy aki náluk akar regisztrálni, az el kell menjen havi egy randira, ha nem megy, akkor törik a profilját. Lehetne mondjuk Aktívtárs.

1. Hogy igazolod, hogy megtörtént a randi?

2. Mi van ha valaki elmegy, de 5 perc után le is lép? Lenne egy minimum időkorlát?

3. Ezzel is csak a jó pasik járnának jól. A nők ugyanúgy velük mennének ranidra.

2021. okt. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom ki emlékszik még rá, de olyan 2013 körül volt erre kísérlet, állami párválaszt, táncválasztó névvel. A cél az volt, hogy fiatalokat hozzanak össze, de bohózatba fulladt az egész kísérlet, mert a rendezvényeken nem a pár nélküli fiatalok jelentek meg, hanem a megözvegyült vagy korábban elvált és egyedül maradt idősebb korosztály. :)

Mentek is akkoriban a kifigurázó hirdetések, hogy "Keresem 3 trafikkal rendelkező hosszú, barna hajú lány barátságát, most nyertem közbesz-en 75 hektár földet." :)

2021. okt. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
63%
* állami párválasztó, táncválasztó
2021. okt. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
78%
Hát az én adómból inkább ne tartsanak fenn ilyet.
2021. okt. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
75%
Szerencsétlen szar... Van ezer meg ezer lehetőség ismerkedni! Az állam is bassza meg helyetted?! Az ilyeneket falhoz kéne állítani!
2021. okt. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
64%

"nem a pár nélküli fiatalok jelentek meg, hanem a megözvegyült vagy korábban elvált és egyedül maradt idősebb korosztály. :"


És? Ők nem emberek? :)

2021. okt. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
78%

"És? Ők nem emberek? :)"


Dehogynem, természetesen igen! Csak az eredeti szándék nem az időskori magány felszámolása volt a kormányzat oldaláról, hanem a fiatalok pártalálásának elősegítése, a házasságok számának növelése, a fiatal párok családalapításra ösztönzése. Szóval a célcsoport kicsit mellément. :) A fiatalokat nem nyűgözte le a szándék, hogy majd az állam segít nekik párt találni, ők elég kis számban jelentek meg a rendezvényeken. Ellenben a kis nyugdíjasok körében népszerűbb volt a dolog, ők örültek a lehetőségnek. :) Talán 2-3 alkalmat élt meg a projekt, utána jobbnak látták befejezni.

2021. okt. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
77%
Én is ilyen ember (nő) vagyok, de egyáltalán nem tartom működőképesnek az ötletet. Azért lássuk be, aki nem saját döntéséből kifolyólag tartósan egyedülálló, azzal többnyire valami baj van. Valami miatt nem elég jók, nem vonzóak az ellenkező neműek számára. Külső vagy/és belső dolog. Ezen nem segít, ha más embereket randizni kényszerítenek velük. Azoknak sem fognak kelleni. Még akkor sem, ha hasonló helyzetűek. Ez ugyanis nem jelenti automatikusan azt, hogy majd egymásnak pont bejönnek. Nagyobb a valószínűsége, hogy ugyanúgy nem fognak, ahogy a többi embernek sem.
2021. okt. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!