Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem lehetne a tartósan társnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehetne a tartósan társnélküli embereknek egy munkahelyi központhoz hasonló állami társkeresési központot létrehozni?

Figyelt kérdés
Nyílvántartanák államilag az egyedülállókat és központilag leszerveznék a randikat. Aki beregisztrál annak kötelező lenne havi minimum 1 randin résztvennie.

2021. okt. 9. 13:38
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
65%
Nem értem, miért akarod az állammal intéztetni ezt - vagyis értem, a kötelezőséget csak az állam biztosíthatná -, és tudok is olyat mondani a környezetemből, akiről szinte biztosra megmondom, hogy benne lenne... egyik sem a típusod.
2021. okt. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező! Minden egyedülállónak kötelező lenne beregisztrálni, vagyis igénybe venni ezt a "szolgáltatást"?
2021. okt. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
59%
Gondolom ha én odamennék a C-s cicikkel, full átlagos arccal (mondjuk a hajam az kurfaszép, seggig ér!), elhajtanál a csipába :)
2021. okt. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
0%

Nem kéne állami közreműködés

Szerintem bárki meg tudná csinálni az oldalt, ami úgy működne hogy a nőknek ingyenes, a férfiaknak fizetős lenne, így egyenlítve ki az arányokat valamiképpen.

Viszont a nőknek is csak addig lenne ingyenes, amíg igazolnak egy-egy randit egy adott időszakban, azaz látható hogy komoly szándékai vannak.

A férfiaknak pedig fizetni és írogatni is kötelező lenne, és igazolnák a randik megtörténtét.

Ez szerintem egy elég működőképes randioldal lehetne (igazi és komoly randiszervező) ha a tinder féle sz@rok nem monopolizálták volna az egészet, azok mellett meg melyik csaj akar komolyan társkeresőzni?

Halott ügy az egész

2021. okt. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:

Mindenki kapott 2 db 34%-os pirosat, csak a #34-es válaszoló nem? :D

Vajon akkor ki pontozhatott le végig mindenkit és miért? :DDD Büntess, 34-es! XDDD

2021. okt. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
Nálam pofára megy, akkor is lepontoznak ha igazam van. Nem lep meg Mondjuk.
2021. okt. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:

2013-ban pontosan ezt próbálták meg, nem lett nagy sikere:


[link]

2021. okt. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
0%

"Mindenki kapott 2 db 34%-os pirosat, csak a #34-es válaszoló nem? :D


Vajon akkor ki pontozhatott le végig mindenkit és miért? :DDD Büntess, 34-es! XDDD"

Az nem zavar hogy engem mindenki csak lepontozott, pedig messze a legjobb ötletem nekem volt.

Én pont nem pontoztam senkit sem, és nem is nagyon érdemes ahogy tapasztalom.

Az én ötletem a megfelelő társkereső oldalra mondhatom gyönyörű egy támogatottsággal rendelkezik, dehát nem véletlenül nem csináltam meg én sem, pedig nem túl bonyolult.

Ha egy értelmes világban élnénk, akkor ez egy levédendő ötlet lenne

2021. okt. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

" amíg igazolnak egy-egy randit egy adott időszakban,"


:D :D :D Két független tanú aláírásával? Vagy hogyna kéne ezt igazolni?

AZ ilyen adminisztratív szigorral működtetett dolgok soha nem lesznek sikeresek és nem fognak megoldást hozni.

2021. okt. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

39#

Mondjuk neten egy zöld gomb visszaigazolásként bőven megteszi

Nem kell ezt túlgondolni

2021. okt. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!