Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más mit tenne a helyemben??

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel megismerkedtem pontosan 1 hete. Ő cigány fiu. 1x taliztam vele,rögtön másnap. És egyébként nem csúnya pali, meg nagyon rendes,meg minden csak nagyon fekete a bőre meg alacsony is😅nálam pár centivel magasabb én 154.5 vagyok és nem tudom hogy foglalkozzak e vele vagy ne. Gyakran mondta ez az 1 hét alatt még csak ismerkedünk hogy én nem irkálhatok férfiakkal.Nem is írtam,csak már előre kijelenti ne is igazoljam vissza hát nem is vagyunk még együtt de már kezdi... meg mindig hogy ő ezt megölné ha csúnyán beszélne vele azt megölné.Nem tudom ilyen agresszivnak tűnik ez a dolog nekem. De velem normális meg minden bár még csak 1 hete beszélünk. Nem tudom ti folytatnátok vele az ismerkedést??? Meg mindig csavarog szokta mondani hogy délután 2kor ment haza reggeltől nem is volt otthon kocsikat vesz ilyesmi. Meg én nadrágban járok és a múlt héten is főleg végig esett az eső erre elkezdi nekem celozgatni ő jobban szereti ha szoknyában van nő, oké felveszem én is a szoknyát meg szeretem is de a hidegben meg esőben miatta vegyem fel h jobban tetszek neki v hogy gondolta...😏
2021. okt. 11. 13:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már most felejtsd el.
2021. okt. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Menekülj.

De úgyis vele maradsz

2021. okt. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan itt mi a kérdés??
2021. okt. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Mas foglalkozna e egy ilyennel a helyemben vagy nem ? Még csak 1 hete ismerem

Azt mondta komoly szándéka van nem akar játszani velem

2021. okt. 11. 14:01
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Én leépíteném nagyon hamar. Ha egyszer összejössz vele, bármi miatt szakítanál, nem fogja hagyni és rádküldi a Cshaládot is... Kocsikat vesz meg bizniszel stb,hát biztos szóba se állnék vele. Azért nekik más kultúrájuk/szokásaik vannak, nem fog dolgozni és pénzt keresni, nyaralgatni veled és ilyenek, hanem amint lehet teherbe ejt és háziasszonynak tart el. (Nem vagyok rasszista, de a leírásból egyértelmű, hogy a lecsúszott fajtáról van szó - tudom, hogy vannak rendesek, dolgozó c-k is).
2021. okt. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Az is furcsa dolog,hogy hát nekem két nevem van és egyébként régies név,tehát most nem írom le de elég régies név...Manapság már nem nagyon vannak ilyen lányok,akiket így hívnak minden munkahelyen csak engem hívnak így ... Ő meg megtalált engem a facen meg van tiktokom is, és ott egy teljesen más néven regisztráltam mert hát a tiktokon olyan nevet adsz magadnak amilyet akarsz,és hat ez is fura,hogy az én nevem nem tetszik neki...szerintem mert ő mindig azt a nevet mondja, ahogy a tiktokon vagyok elérhető, és hiába mondom neki hogy egyébként engem nem így hívnak szóval mondanád valakinek ezt a nevet tuti nem tudná kiről van szó de hát neki ez nem baj nekem meg furcsa dolog ez hogy nem akar az igazi nevemen szólítani
2021. okt. 11. 14:12
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Nemz nem folytatnám az ismerkedést egy frusztrált, rajtam uralkodni akaró féreggel. A bőrszín mindegy.
2021. okt. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

kamu és rasszista felhangú kérdés.


tudod, ha bármit éreznél iránta, nem azzal kezdenéd, h. mennyire fekete a bőrszíne.


ha meg úgy vagy vele, h. nem jön be, akkor kuurva vagy.

2021. okt. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nos egy hét alatt nem tudom mit kéne érezni iránta🙂🙂🙂egyik dolog a másik a kurvák kiálnak az utcára és pénzért fekszenek le más emberekkel szóval majd ha ismersz engem és végig jarod azt az eddigi utad az életedben amit én is eddig majd akkor magyarázz de addig kicsim maradj kussba lehet hogy te vagy anyád kuuuuurva de másra te addig míg nem tudod biztosra ne mondjad🙂🙂🙂 ha az lennék se volna semmi közöd hozzá🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂
2021. okt. 11. 14:24
 10/26 A kérdező kommentje:
Ha rasszista lennék nem is találkoztam volna vele
2021. okt. 11. 14:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!