Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki milyen megoldást látna,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki milyen megoldást látna, vagy tudna javasolni az incelek problémájára?

Figyelt kérdés

Mert nyilvánvalóan az hogy a neten picsognak, különféle teóriákat gyártanak (pl. blackpill) és az államtól várják a megoldást (hogy ingyen legyen a qvázás, az állam hozzon be 3. világbeli nőket stb.) az nem vezet semmire, hanem csak önmagukat szeparálják el lassanként a társadalomtól.


Szóval a kérdés az, hogy szerinted hogy lehetne vagy kellene megfogni a probléma gyökerét, kinek milyen ötlete, javaslata lenne ezen probléma részleges vagy teljes orvoslására?



2021. okt. 12. 20:14
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
36%

Ezzel semmit nem tudsz csinálni. A párkapcsolati sikeresség gyakorlatilag a genetikádon múlik illetve, hogy hova születtél.

20-30 éves embereknek már késő bármilyen tanáccsal segíteni. Az Incel jelenséget nem lehet visszafordítani. Ez a szellem már kint van a palackból és kint is marad.

2021. okt. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
61%

"az állam hozzon be 3. világbeli nőket"



Hoznank mi magunknak, ha az allam megkonnyitene, nem lenne rossz....



"Kertészkedésre ítélném őket"



Ez nem rossz, en egy idoben 80 fajta fuget termesztettem :)



"Olyan hobbit kellene választaniuk, amit nők is művelnek"



Tehat cipoket kellene gyujtenem, es nezni a Langolo Sziveket? Pfff... Neeee....


Inkabb a kerteszkedes :D



37F incel

2021. okt. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
26%
Kötelet. 😍 mindenkinek jobb lenne.
2021. okt. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
Kertészkedés közben még jobban gondolsz a nőkre. Pláne, ha meglátsz egy torz barackot, ami a pinára hasonlít vagy egy segg formájú burgonyát.
2021. okt. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
94%
33: és ha a te gyereked lesz incel?
2021. okt. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
58%
azt nehezen :D
2021. okt. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
62%

33: Akasszuk fel a férfiak 30% -át?


<<Közbe 2030 lett és újra feljöttem ide>>


Akasszuk fel a férfiak 80% -át?

2021. okt. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:

37


Csak érdekesség képp, 2030-ra hogy lehetne a férfiak 80%-a incel? Mert ezen elmélet szerint a nők 80%-a is szingli lesz..ami bocs, de szerintem hülyeség.

2021. okt. 13. 16:48
 39/50 anonim ***** válasza:
51%
#37! A 21-es kommentbe belinkelt felmérést elmagyaráztam már a 25-ös kommentemben, hogy miért nem jelenti azt, hogy ha valaki szingli, az egyből incel lesz. Tanuljatok már meg szöveget és adatot elemezni és értelmezni, mert ez már nagyon ciki.
2021. okt. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
78%
Nem kéne a csapból is annak folynia, hogy csak a család meg a szerelem, házasság tudja boldogítani az embert. Én ezek nélkül is teljes életet tudok folytatni, az inceleknek is kéne valami hobbi, ami leköti őket. Minden más vágy kielégítésére ott a kezük. Aztán ha mégis jön valaki az életükbe, akkor változtathatnak, de nem kéne állandóan a párkapcsolat témán pörögniük.
2021. okt. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!