Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki milyen megoldást látna,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki milyen megoldást látna, vagy tudna javasolni az incelek problémájára?

Figyelt kérdés

Mert nyilvánvalóan az hogy a neten picsognak, különféle teóriákat gyártanak (pl. blackpill) és az államtól várják a megoldást (hogy ingyen legyen a qvázás, az állam hozzon be 3. világbeli nőket stb.) az nem vezet semmire, hanem csak önmagukat szeparálják el lassanként a társadalomtól.


Szóval a kérdés az, hogy szerinted hogy lehetne vagy kellene megfogni a probléma gyökerét, kinek milyen ötlete, javaslata lenne ezen probléma részleges vagy teljes orvoslására?



2021. okt. 12. 20:14
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
67%
Aki nem talál nőt, azt szerintem Isten hívta el. Most gondoljatok bele, kb. 15-20 évig vagytok frissek, kívánjátok a szexet meg egymás testét. Ezért érdemes feláldoznotok az örökkévalóságot? Incelek, Isten elhívott benneteket, hogy Őt szolgáljátok. Ne utálkozzatok, tekintsetek a nőkre úgy, mint minden embertársaitokra. Ha tartózkodtok a testi örömöktől, akkor meglátjátok az igazi tisztaságot és akár a vizen is tudtok járni. Annyi szép dolog van a családalapítás nélkül is.
2021. okt. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
50%

A 30 feletti világ nem érdekel egyelőre. Nekik állítólag ma jobb dolguk van, de a mi generációnk szerintem vinni fogja a problémáinkat fölfelé. Amit írok, a 30 alatti korosztályra kell érteni.


"Itt valóban azt írja, hogy a 30 alatti férfiak 51%-a saját bevallásuk alapján egyedülálló, de attól még hogy egy férfi nincs párkapcsolatban még nem lesz incel.":


Aki nincs párkapcsolatban, az vagy nem akar, vagy akar, de nem talál, vagy egyéjszakás kalandjai vannak heti szinten. Na most egyéjszakásai csak a Chad/chadlite -oknak vannak, akikből a konditermen kívüli világban egész életemből 6 30 alattit tudtam összeszámolni, aki mellé jöhet még 4 -5 normie, akikről nem tudtam, hogy ennyire sikeresek. Ebből nehezen jön ki az az 50es szám.


"Nem csak ez a két véglet van. A felmérés, amit linkeltél továbbá azt is leírja, hogy a 39 alatti szingli férfiak 67%-a keres kapcsolatot (akár komoly, akár alkalmi). Ezt ha fel is kerekítjük 70%-ra, az az egész korosztályra levetítve a 40 alatti férfiak 35%-a keres valamilyen kapcsolatot.":


67% keres, a maradék meg feladta, ahogy én se foglalkoztam a témával az utóbbi 3 évben, miután korábban nem voltam valami sikeres. Akik keresnek, jellemzően vagy nem találnak egyáltalán, vagy 2 év szenvedés után összejön valami, ahol aztán megalázott papucsként élhetnek tovább, míg végül ki nem dobják őket.


Hozzá kell tenni, hogy sokan vannak párkapcsolatban, mivel 5 -10 éve sokkal könnyebb volt csajozni. Ezek az emberek viszont ha visszakerülnek a piacra, bajban lesznek.


Whitepill:


De ne legyen igazam, mivel láttam pozitív jeleket is. Az egyik ilyen a Tinderes trollok megjelenése és elterjedése mindkét nem oldalán. A nők rendszeresen kamuchadekkel találkoznak, akik aztán péniszképeket küldenek nekik, míg a férfiakból a whatsappos harmadik világbeli kamuprofilok próbálják kiszedni a pénzt. Közbe instagrammon egyre nehezebb nőként is sikeres profilt csinálni, mivel a követőket már lefoglalták az Ygen első generációs instamodellek. Mindez pár nőt arra ösztönzött, hogy a való életben próbálkozzon, ami egy enyhített párkapcsolati piacot eredményez.


Közbe a férfiak között meg egy elhízási krízist és munkaelhagyást látok. Kérdés, hogy mit hoz a jövő.

2021. okt. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
43%

42-es ez egy nagyon szép leírás volt!

Majdnem van olyan, amit nem is tudtam és tanultam belőle, köszönöm a tanácsokat!

2021. okt. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
60%

#42! Te mit szedsz? Legalább 10 agysejtem öngyilkos lett, amég olvastam ezt az elmeroggyant agymenést.

Most teljesen komolyan mondom, vannak különböző felnőtteknek szóló programok, az olvasáskészség, és szövegértés fejlesztésére. Plusz a legtöbb egyetemen simán be lehet ülni előadásokra, kifejezetten ajánlanám az adatelemzés, statisztika előadásokat.

2021. okt. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
38%

"5 -10 éve sokkal könnyebb volt csajozni"



Nem, ha sub5 vagy.



37F incel

2021. okt. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
91%

36# és a többi:

Miért olyan lehetetlen gondolat, hogy a te gyereked is lehet incel?

Elliot Rodgernek láttad a szüleit? Az apja egy sármos, férfias, nem mellesleg sikeres és dúsgazdag pasas volt. Mégis a fiából egy satnya, nyeszlett, férfiatlan szerencsétlen lett.

Miből gondolod, hogy a TE gyereked nem lehet majd Incel?

Tényleg érdekel, mire ez a nagyképűség.

2021. okt. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
36%

Elliot Rodger egy gazdag családba született átlagon felüli külsejű elkényeztetett ficsur volt.


F30

2021. okt. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
Ha ilyen erős fogamzásgátló mellett is megfogan akkor nem incel "lesz" hanem varázsló.
2021. okt. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
33%
Értem. Ilyen magas szintű érveléssel tényleg nem tudok vitatkozni.
2021. okt. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Köszi.
2021. okt. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!