Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezdjek el egy építő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek el egy építő jellegű beszélgetést? Milyen témákról lehetne? 23L

Figyelt kérdés

Van egy 32 éves kollégám, akiről azt vettem észre, hogy tetszem neki, de akárhányszor beszélünk, csak általános dolgokat mesélünk egymásnak, mint például, hogy milyen teendőnk van a munkában, az egyetemről kérdez stb. Minden alkalommal ő ír nekem, mindig megdicsér, hogy szorgalmas, komoly vagyok, mondja, hogy ő is szeretne olyan jó ember lenni mint én. Ezek után én is megdicsérem őt, majd elkezdek mesélni 1-2 történetek, de úgy vettem észre, hogy untatom. Az egyik barátnőmmel beszélt a napokban (szintén kolléganőm, de van barátja és a férfi ezt tudja) és mondta neki, hogy az összes kolléganője közül vele szeret a legjobban beszélni, mert minden beszélgetésük építő jellegű és nagy érdeklődéssel tudja követni. Mondta a barátnőmnek, hogy vele nincs semmi szándéka, de mindig szívesen beszél vele mindenről. Azt is mondta neki, hogy beszélt olyan lányokkal, akikkel próbálta elegánsan lezárni a beszélgetést mert unta magát (itt magamra ismertem).


A barátnőmmel gazdasági problémákról meg politikáról szokott beszélni, amihez én egyáltalán nem értek.


Szoftver mérnök vagyok én is és a férfi is, de neki több tapasztalata van, így nem merek belevágni ebbe a témába.


Abban az időszakban követte figyelemmel azt amit meséltem, amikor az egyik barátjával randiztam. Nem jöttem össze a barátjával, sőt, mindenhonnan letiltottam, mert rájöttem, hogy milyen ember és milyen hazugságokat talált ki rólam. Ezután a kollégámmal éjszakába nyúló beszélgetésem volt, lelki gondjaimról.


Tudja, hogy nem érzek semmit a barátja iránt (tőlem is kérdezte, és a barátnőmtől is), gondolom, hogy ezért próbálkozik még nálam, de randira még nem hívott. Úgy tűnik, hogy kicsit zárkózottabb velem, mint a barátnőmmel, mivel a barátnőmnek többet mesél magáról, mint nekem.


A kérdésem az lenne, hogy milyen témákról beszélgessünk, hogy ne untassam? Látom rajta, hogy tetszem neki, a barátnőmnek is sugallta, nem szeretném elveszíteni



2021. okt. 18. 13:59
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
46%
Munkahely NEM erre van kitalálva. Máshol nincs pasi?
2021. okt. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
28%
Házi nyúlra nem lövünk.
2021. okt. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
22%

Most komolyan egy 32 éves világszerencsétlensége lúzer nyomorékot néztél ki magadnak?!?!?!?!

Keressél már egy igazi pasit aki tudja hogy mit akar, és téged is boldoggá tesz! Nem pedig csak a f.szát veri 20 éve otthon banyek! Az ilyen mellett lelki nyomorék leszel egy életre utána!

2021. okt. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%
Női szoftver mérnök, na ne kamuzzál…
2021. okt. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Na megjött az ügyeletes frusztrált incel
2021. okt. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%
Na megjött az ügyeletes femináci…
2021. okt. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Köszönöm, számomra ez bók 😘😘😘
2021. okt. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Az téged minősít...
2021. okt. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
<3
2021. okt. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Segítséget kérsz tőle bármiben.
2021. okt. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!