Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez az ismerkedés egy tragédia....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az ismerkedés egy tragédia. :D Tudnátok építő tanáccsal szolgálni, hogy mit csináljak másképp?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Az a helyzet, hogy igazából mindenem megvan: egyetemre járok, vannak barátaim, egészséges vagyok, jómódban élek. Magamat inkább helyesnek tartom, mint csúnyának (volt pozitív visszajelzés), magas vagyok, igényes, és lehet velem viccelődni, de van komoly oldalam is. Meg eredményesnek is tartom magam, mert amit eddig el akartam érni, azt elértem.


Viszont a párkeresés valami botrány, most leírom nagyjából mik történtek. :D Egy nagy csalódásom az volt, hogy gimiben volt egy lány, akivel volt kölcsönös szimpátia, de mire kezdeményeztem, lett barátja, 1 évembe került mire túlléptem rajta. Aztán jöttek a Tinderes sztorik. Volt aki azzal kezdte a randit, hogy a legjobb férfi az életében a kutyája (wtf?), majdnem otthagytam, de végül lett még egy találkozó, aztán ennyi. Volt aki, minden előjel nélkül a randi napján letiltott, volt aki teljesen máshogy nézett ki, stb. Aztán próbálkoztam kutatók éjszakáján (nem nagy sikerrel), aztán egyetemen. A múlthéten is volt egy randim, de egyikünk se érezte a szikrát, aztán pénteken buliban is találkoztam egy lánnyal, de ennek se volt folytatása.


És igazából a próbálkozásaim közül 3 lány fogott meg nagyon. Az első még egy gimis történet, a második tinderről volt (egyszerűen baromira megfogott mind belsőre, mind külsőre, és ez nagyon ritka, és nagy veszteségként éltem meg, hogy elszúrtam.) A harmadikat egyetemen ismertem meg, aki minden nőn túlszárnyalt, de pár hónap udvarolgatás után közölte, hogy nem vagyok hozzávaló. Ez baromira betett nekem, és nagy fájdalmat okozott. És az a legrosszabb, hogy azthittem, hogy a gimis "szerelmemnél" nem lesz szebb, nem lesz jobb, de aztán végül lett 2x is, és mind a kettő kudarc. Egyszerűen hihetetlen. Pedig én lettem volna a legboldogabb a világon, de ezt sajnos nem élhettem át.


Úgy érzem, hogy semmivel sem szívtam annyit mint a párkereséssel. Ha egy kicsivel több szerencsém van, már rég összejött volna a dolog. Egy kicsit kezdek türelmetlen lenni, és nem tudom, hogy fogok eljutni odáig, hogy legyen kapcsolatom. Unom már ezeket a felesleges beszélgetéseket, mert mindig ugyanoda visznek. És annyit agyalok ezen, meg beárnyékolja a mindennapjaimat az egész, hogy már fáj a mellkasom, mert már fizikai tüneteket generál. Meg néha gondolkodok azon, hogy hagyom az egészet, mert már alapból el van b*szva az egész, már tökmindegy. Illetve egyszerűen nem hiszem azt, hogy valakivel kölcsönös lesz a szimpátia.


És nem szépségkirálynőt akarok, hanem olyat, aki érdeklődik utánam, és elfogad... Most kínomban felvettem a társastáncot egyetemen, hátha ott összejön. :D És ez nem picsogás, csak jó volt kiírni belőlem.


Ti mit csinálnátok a helyemben? Lehet más perspektívából kéne nézni a dolgokat? Változtassak a hozzáállásomon?


2018. aug. 26. 22:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%

Szia!


Mások tudod miért találnak könnyen párt? Mert nem válogatnak. úgy könnyű


te valogatsz, de jol teszed, csak ez ezzel a "kinlodassal" egyutt jar, de mikor osszejon az tok szuper lesz :)

ne add fel es ne gorcsolj ra


24/N

2018. aug. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyanez a helyzet, csak én nő vagyok. Nem írom le az összes történetem, de én is állandóan zsákutcába futok. Elvileg csak úgy jönnie kell majd ennek a dolognak és nem szabad erőltetni. 26/L
2018. aug. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
En azt tanacsolnam hogy sok kudarc utan pihenj, ne kajtass a lanyok utan. Elvezd az agglegeny eletet, legyen valami hobbid, ha meg veletlenul jonne egy csaj akkor majd jon.
2018. aug. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%

Ha el tudsz jutni egy randevúig, ha észrevesznek a nők, akkor először a férfi mintádat célszerű vizsgálni, hogy vajon miért nem jutsz tovább.


Kérdezek:


1.Apád jelen volt az életedben?

2.Volt válás a szülők között?

3.Apád milyen mint férfi?Milyen a kapcsolata anyáddal ha tudatosan végiggondolod?

2018. aug. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
37%
Szia! A fas.zom se fogja elolvasni ezt a hosszú sza.rt!
2018. aug. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Azt nekem is mondják, hogy majd jön magától... És lehet télleg jobb lenne egy kicsit elengedni, de az a baj, hogy nem vagyok az a feladós fajta... :/

2018. aug. 26. 22:58
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos erre nincs ultimate tanács/tipp. Viszont ahogyan fogalmazol, és amiket írtál, értelmes embernek tűnsz, szóval szerintem nem lesz gond, össze fog jönni. Amit az egyik válaszoló is írt, az szerintem teljesen igaz, mondjuk nem feltétlenül azt mondanám, hogy válogatós vagy, hanem gondolom te tényleg keresed azt, akivel úgy passzol minden. Mert gondolom azért sokan vannak úgy vele, hogy több lehetőségük is lett volna párkapcsolatra, mondjuk tetszett is nekik valamennyire a másik, de így nem látták nagyon a jövőt az egészben, és így nem kezdtek bele. Bele lehet kezdeni, lehet hogy alakul valami, ezzel sincs gond, de én pl. nem szoktam, ha előre látom, hogy nem igazán klappolnak a dolgok, csak úgy elvagyunk. Az mondjuk sosem árt, ha megvizsgálod, hogy amiről úgy nyilatkoztál, hogy te szúrtad el, azt miért gondolod, és hogyan tudnál változtatni rajta a jövőben. Szerintem egyébként jó, hogy több helyen is próbálkozol. Kicsit idegőrlő, de biztosan érdemes kivárni a hozzád illő normális embert. Bocs, hogy nem tudtam többet segíteni, és hajrá!
2018. aug. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy,hol laksz?
2018. aug. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
"Télleg" lesz diplomád?
2018. aug. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Neked legalább vannak lehetőségeid randizni
2018. aug. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!