Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 33 éves nőként már nyugodjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 éves nőként már nyugodjak bele, hogy csak elvált, gyerekes, idős férfiaknak kellenék?

Figyelt kérdés
Önálló férfira már ne is számítsak? Csupa elvált gyerekes idős ember ír rám…. Szomorú vagyok.

2021. okt. 23. 12:12
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
100%
Ha a korodbéli pasinak se kutyája se macskája, annak jó oka van…
2021. okt. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
100%

A külsőd alapján írnak rád. Én 30 éves nő vagyok egy gyerekkel, huszonéves férfiak szólítanak le és akarnak kapcsolatot(vannak csak szexuális érdeklődések is nyilván) velem egy életre, de nekem ilyenre nincs kapacitásom. Gondolom előny náluk, hogy van gyerekem, hogy vékony vagyok hogy nem vagyok leégve anyagilag, hogy tanult vagyok és hát a szebbek közé tartozom, ápolt és visszafogottan csinos vagyok, meg jófej:)


Hogy nézel ki? Szerintem itt lehet a gond leginkább, utána pedig viselkedésben. Vagy esetleg rossz társkeresőn vagy? Randivonalon szinte mindenki idősebb, tinderen, badoon próbálkozz! Biztosan nem a korod a probléma!

2021. okt. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 A kérdező kommentje:
22 Átlagos testalkatom van, nem vagyok kövér, nem eltartót keresek van fix állásom. Persze ettől meg nem tetszhetek mindenkinek ezzel tisztàban vagyok. Tinderen vagyok fent. Badoot nem ismerem de megpróbálom majd.
2021. okt. 23. 15:05
 24/53 anonim ***** válasza:
100%

Ha a Tinderrel ez tapasztalatod, a Badooval még rosszabb lesz.

Amúgy valamit nem értek... Tinderen csak az tud neked írni, akit te is jobbra húztál. Akkor ezek szerint te választasz rosszul és/vagy nem teszed egyértelművé, hogy kit/mit keresel. Állítsd be, milyen korúakkal ismerkednél és írd ki az adatlapodra, hogy gyermektelen férfiakkal ismerkednél.

2021. okt. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 A kérdező kommentje:

24. Bevallom én egy ideig csak a képet néztem és úgy huzgàltam…

Ezért jött ez fel, hogy az idősebbekkel lettek matchek. Majdnem mindnek volt gyereke aki írt, még a fiatalabbaknak is.

2021. okt. 23. 15:14
 26/53 anonim ***** válasza:
100%
Badoo vagy FB társkereső abból a szompontból lenne jobb neked, hogy ott már az adatlapon is fel lehet tüntetni, kinek van gyereke és szűrni is lehet erre a szempontra. Csak akkor kevesebből fogsz tudni válogatni.
2021. okt. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond, arra van, hogy kép alapján huzigáljad, téged is ez alapján választanak első körben(a többség!).


Mivel büszke vagy rá, hogy nincs gyereked, ÍRD KI! Ha előnytelenebb is a külsőd(ha nem nyilatkozol magadról pozitívan, általában az), ez sokaknak pozitív lesz és inkább rád írnak. Rajtam nem látszik, hogy gyerekem van, és sokan 10 évvel fiatalabbnak is gondolnak, gondolom ezért találnak be, aztán úgy vannak vele, hogy rendes vagyok, szép vagyok, nem vagyok kellemetlen gyerekkel se. Ha nem látszik rajtad, hogy nincs gyereked, akkor tegyél róla, hogy tudják!

2021. okt. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
35%

Muszáj mindennap kiírnod?

Eddig még 37 volt, most 33, holnap meg jön a 28 éves verzió?

2021. okt. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 A kérdező kommentje:
28 Nem írtam ki semmi ilyen jellegű kérdést még. Nagy eséllyel keversz valakivel.
2021. okt. 23. 17:14
 30/53 anonim ***** válasza:
40%

Egy nő nem jut 33 évesen arra a következtetésre, hogy csak vén, elvált pasiknak kel. És bocs, de nem hiszem, hogy csak ezekkel volt matched.

Ez a szokásos incel provokáció, amit nyilván tagadni fogsz.

2021. okt. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!