Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 33 éves nőként már nyugodjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 éves nőként már nyugodjak bele, hogy csak elvált, gyerekes, idős férfiaknak kellenék?

Figyelt kérdés
Önálló férfira már ne is számítsak? Csupa elvált gyerekes idős ember ír rám…. Szomorú vagyok.

2021. okt. 23. 12:12
1 2 3 4 5 6
 51/53 A kérdező kommentje:
50. Nincs ilyen alakulóban , volt de mint írtam elvetettuk . Neki a munkája és a beteg édesapja volt ami oda kötötte ahol élt.
2022. jan. 12. 13:16
 52/53 anonim ***** válasza:
48., 50. vagyok. Távol álljon tőlem, hogy ítélkezni akarjak. Gondolja át: egyikük sem akar engedni, kompromisszum nem tudom, hogy létezik-e ebben a helyzetben, bármelyik részében is. Ha egyikőjük sem akar feladni semmit, de végül megteszi, azt idővel a másik szemére vetné, és megromlana a kapcsolatuk. Talán, mégis el kellene engednie ezt a kapcsolatot...(ez kizárólag az Ön döntése lehet!).
2022. jan. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 A kérdező kommentje:
52. Mikor ugye a találkozások sem olyanok akkor feladni mindent a bizonytalanra ?!
2022. jan. 12. 13:28
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!