Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 33 éves férfiként, nyugodjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 éves férfiként, nyugodjak bele, hogy csak elvált, idős 3 gyermekes nőknek kellenék?

Figyelt kérdés

2021. okt. 23. 13:01
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
13%
Azért nem éri meg sokáig várni mert mire észhez térnek a nők (kikkel érdemes illetve nem érdemes együtt lenni), addigra már gyerekük van- kösz nem
2021. okt. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
41%

Ne nyugodj bele,mert nincs úgy.

Második feleségem 24 éves, szűz volt, én meg 44.

Ennek 20 éve, semmi para.

2021. okt. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
0%

Nézd, ha eddig nem kellettél senkinek akkor becsüld meg azt ami adatik. Ha nem teszed, még egy 33 év fog letelni úgy, hogy továbbra sem fogsz kelleni senkinek.

Ne azt nézd hogy hány gyerek meg hogy néz ki. Tetszik vagy nem? Kell, vagy nem?

És ahogy idősödsz, a veled egykorúak mind házasok, családosok, majd elváltak lesznek, és ez lesz a választék egyre nagyobb arányban. Semmi baj nincs ezzel. Mit érsz vele, ha véletlen folytán összejössz egy korban kinézetben hozzádillő lánnyal, ha nem kellessz neki, vagy valamiért neked nem jön be.

Ismerkedj, barátkozz, válogass, aztán alakul a sorsod. De ne skatujázd be magad.

2021. okt. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. Rám is nyomultak mindig is olyan férfiak, akiktől hányni tudnék, mégsem gondolom, hogy velem van a baj. Ők is próbálkoznak, ennyi. Majd lesz jobb is.
2021. okt. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Ugyan azt tudom mondani mint a 33 éves nőnek. Hogy nézel ki? Hol próbálkozol? Ha van hajad, átlagost megközelítő testalkatod és arcod, legalább átlagos anyagi helyzeted, akkor a hely a gond, ahol próbálkozol, vagy a személyiséged ellenszenves többek számára.
2021. okt. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
25%
Egy jó pasi 33 évesen van a csúcson. Minden nő rá csorgatja a nyálát 25-45-ig. Ha ez nálad nincs így, akkor nem vagy jó pasi, sajnálom.
2021. okt. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
65%

16-os!


Ezt nőként írtad?

2021. okt. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
53%

#6

5-ös vagyok. Sehol nem írtam, hogy csak a férfinak kell mindent megteremtenie és hogy a nőnek semmit nem kell csinálnia. De egy 33 éves férfitól igenis elvárom, hogy pl. már ne mamahotelben lakjon, legyen legalább valami kisebb autója, jó munkája stb. Ez nem jelenti azt, hogy nekem ne lenne jó munkám, diplomám vagy autóm. Van mindegyik, pedig csak 25 vagyok, akkor miért akarnék olyan pasit, aki 8 évvel idősebb, de nem tart nálam előrébb az életben? Én biztos nem szülnék olyan embernek gyereket, aki nem tudná rendesen eltartani a családot, amíg én otthon vagyok a gyerekkel. Vagy akkor szüljön meg szoptasson ő, sok sikert hozzá :D

2021. okt. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
71%
Huuu olyan gyerekes amikor ezt csináljátok.
2021. okt. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
0%

9-es nem az a lényeg, láttuk a másik sablon kérdést, én amúgy 3-asnak válaszoltam nem a kérdezőnek, csak a kamu sablon kérdést kérdező válaszára is reagáltam. Miért? Tilos? Ha neki nem de egy elbizonytalanodott 30-asnak még jól jöhet a válasz.


10-es a 3-as csak jelezte hogy rá tényleg cuppannak a molett nők, de ő nem vonzódik hozzájuk, arról ő sem tehet ugye? Ha én lennék a másik válaszoló, én nő vagyok és hetero. :)


Én nem sértődök meg nőként azon ha azt írják, hogy az én típusom nem kellene. :D


Miért kéne megsértődnöm. :) Én el tudom fogadni ha másnak nem kellenék, még akkor is ha pl. tetszene, de az is igaz, hogy én nem is kezdeményeznék, sem nem cuppannék.


Én nem szoktam szóvá tenni másnak. Ha nagyon cuppanna udvariasan jelezném, ha nem veszi a lapot akkor határozottabban, ha úgy se akkor jelezném, hogy ne zaklasson, ha nem hagyja abba és tárgyi bizonyítékokat is szolgáltat, akkor megkérem a 107-et és az ügyvédet, hogy küldjék el helyettem egy szép távolságtartásival.


Persze lehet van aki ilyenkor gyorsan beújít egy pasit, hogy eljátssza a barátját, de én azt hülyeségnek tartom. Már csak azért is, mert mi van ha az álca barát pont akkor találkozik az igazi nővel, és többször kéne a másik nő oldalán játszania, hogy barát.


Akkor utána a havernő bőghet hogy elrontotta a legjobb barátja boldogságát, mert elúszott a halacska, akivel tudott volna ismerkedni, de így nem fogta ki, hiszen épp csali volt a barinője horgászbotján, hogy elküldhesse a cuppanóst. :D


Szóval szerintem nem azt kéne hangoztatnotok, hogy csak ezek a típusúak jönnek állandóan. Hanem egész egyszerűen csak élnetek kéne az életeteket úgy, hogy élvezed is, és aztán majd jön aki minden téren megfelel.


Ja és előre is köszönöm a piros pacsit. :)

2021. okt. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!