Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 33 éves férfiként, nyugodjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 éves férfiként, nyugodjak bele, hogy csak elvált, idős 3 gyermekes nőknek kellenék?

Figyelt kérdés

2021. okt. 23. 13:01
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
24%

Meglep, hogy többen is írjátok, hogy 30-33 évesek vagytok, és már csak a rusnya/kövér/gyerekes-kidobott nőknél lenne esélyetek. Ez a gondolat honnan jött? A férfiak a 40-es éveikben vannak a csúcson, de ha odafigyelnek magukra, még akár 50 évesen is lehet jó nőjük.

Ha 30-asként nincs vonzó nő, akkor 20-on évesen sem volt.

A sértődött, futottak még kategóriás nők a kommentszekcióban meg zseniálisak. 😀

2021. okt. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
67%

"10-es a 3-as csak jelezte hogy rá tényleg cuppannak a molett nők, de ő nem vonzódik hozzájuk, arról ő sem tehet ugye? Ha én lennék a másik válaszoló, én nő vagyok és hetero. :)"

Én is csak jeleztem, hogy nem vonzódom sem hozzá, sem a kérdezőhöz. Van ilyen is. Én sem tehetek erről. 🤷‍♀️

2021. okt. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2021. okt. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
0%
10-es sértődötten hangzott. De a 3-as jelezte, hogy cuppannak rá, és ő nem akarja, aki nem cuppan rá tehát akinek nem inge nem kell magára venni.
2021. okt. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
0%
Az "ilyen is van" inkább személyesen látva tudom csak elképzelni, így írói stílus alapján írtad csak.
2021. okt. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
0%
Hülye! Menj rá a 18 évesekre, mert csak rád várnak, hiszen álompasi vagy. Ha jó nézel ki, vagy legalább van egy kis önbizalmad, meg jó dumád, akkor téged keresnek. Persze ha így lenne nem itt kérdezősködnél...
2021. okt. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
0%
Elvált, idős 3 gyermekes KÖVÉR nőknek. Igen. Az lesz. Vagy az sem.
2021. okt. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok. Sehol nem írtam, hogy csak a férfinak kell mindent megteremtenie és hogy a nőnek semmit nem kell csinálnia. De egy 33 éves férfitól igenis elvárom, hogy pl. már ne mamahotelben lakjon, legyen legalább valami kisebb autója, jó munkája stb. Ez nem jelenti azt, hogy nekem ne lenne jó munkám, diplomám vagy autóm. Van mindegyik, pedig csak 25 vagyok, akkor miért akarnék olyan pasit, aki 8 évvel idősebb, de nem tart nálam előrébb az életben? Én biztos nem szülnék olyan embernek gyereket, aki nem tudná rendesen eltartani a családot, amíg én otthon vagyok a gyerekkel. Vagy akkor szüljön meg szoptasson ő, sok sikert hozzá :D


És ha nem hülye, tanult a pasi, csak nem az a családfenntartó szférában dolgozó alak (nem saját hibája miatt, hanem a gyalázatos magyar állam nem becsüli meg semennyire sem)? Pé: köztisztviselő, szociális ágazatban dolgozó, tanár, szakápoló, tűzoltó?

2021. okt. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
43%

Meglep, hogy többen is írjátok, hogy 30-33 évesek vagytok, és már csak a rusnya/kövér/gyerekes-kidobott nőknél lenne esélyetek. Ez a gondolat honnan jött? A férfiak a 40-es éveikben vannak a csúcson,


Igaz, ezért is fura a kérdés.

2021. okt. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

#29


Nem tudom, hogy ki van a csúcson, de a korosztályomból mindenki csak szenved akit ismerek, legyen akár mérnök vagy szoftverfejlesztő. 30+ os korosztály.


Emlékszem, hogy 20-as éveink elején is hitegettek, hogy majd 30 évesen jön el a kánaán azt nagy semmi.


Most meg 40+ ra írjátok ugyanezt.


Lehet, hogy a 70-es 80-as évek szülöttjei a nagy csajozógépek.


10 év múlva már csak 50+ lesz kelendő a nők körében. Később meg a 60+

2021. okt. 23. 22:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!