Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én látom azt, hogy kb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom azt, hogy kb lehetetlen ilyen lányt találni?

Figyelt kérdés

Nagyon kevés olyan duci lányt látok, akinek az arca is szép (pontosabban ami nekem tetszik), és igényes is. A legtöbben szégyellik az alakjukat, nem öltöznek nőiesen, kicsit elhanyagolják magukat, stb.

Ismerkedem aktívan, pörgetem a tindert is. Ha nagy nehezen belefutok egy szép arcú, igényes, husi lányba, akkor a beszélgetés során mindig kiderül, hogy egyébként személyi edzővel edz heti 7 alkalommal, semmit nem hajlandó megenni, amiben fehér liszt vagy cukor van, és heti 1-2 kilót fogy.

Tehát ilyen kaliberű lányt keresek: [link]

Aki elfogadja magát, és nem akar változtatni a testén. Más is úgy látja, hogy kb lehetetlen vállalkozás találni egy ilyen személyt?


2021. okt. 23. 17:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
aki kicsit is igényes, nem marad sokáig dagadt
2021. okt. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Pont ez az ellentét az, ami miatt ilyen nehéz. De a dagadt erős szó.. nem kövér lányokat keresek, csak olyat, akin van mit fogni
2021. okt. 23. 17:42
 3/25 anonim ***** válasza:
55%
na... megjött a kövér nő imádó félkegyelmű
2021. okt. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ez nem ő mert a kép alapjàn a csaj nem 150kg
2021. okt. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
#3: te miről beszélsz?
2021. okt. 23. 17:47
 6/25 anonim ***** válasza:
57%
en pont azt latom, hogy csomo szep arcu kover lany van, aki ha lefigyna, igazan jo csaj lehetne.
2021. okt. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
47%
Hmm..ennek csak nagyok a mellei...
2021. okt. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
45%
Azt hittem a szomszéd csaj így hirtelen. Pont így néz ki, hapsi nem nagyon jár hozzá, még nem láttam. De ha kertészkedem, állandóan stíröl és "csorog a nyála".
2021. okt. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem a van mit fogni rajta típus, hanem a daginak egy rendkívül szerencsés alkatú változata. A legtöbb duci lánynak feleekkora a melle és hasra híznak, néha csípőre is. Homokóra alkatú duciból kevés van, és rájuk is van bőven kereslet. A kevésbé népszerű dagikat célozd, akiknek kisebb a melle és nincs derekuk. Őket kevesen látják vonzónak.


Egyébként aki ilyen alkat, akkor is mondja, hogy fogyni szeretne, ha nem igaz, mert úgy érzi illik. Szóval ez alapján nem zárj ki senkit. Én ismerek ilyen alkatú nőt egyébként, ő szingli, már 30, de az arca nem ilyen sovány. A dagik arcra is híznak szinte mindig, a legtöbb nyakas-tokás(minden rosszindulat nélkül), nem ilyen. Vagy lehet ez manipulált kép, vagy megint az van, hogy egy ilyen a millió dagi közül.


Szerintem pont olyan vagy, mint aki szép arcú vékonyat keres, te vékony arcú arányosan husi nőt keresel. Irtó ritka mindkettő.

2021. okt. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Crisopher ***** válasza:
100%
"#3: te miről beszélsz?" - Van itt egy csávó aki rendszeresen kiírja hogy 150 kilós lányt akar, mert neki az extrém kövér csajok jönnek be.
2021. okt. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!