Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én látom azt, hogy kb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom azt, hogy kb lehetetlen ilyen lányt találni?

Figyelt kérdés

Nagyon kevés olyan duci lányt látok, akinek az arca is szép (pontosabban ami nekem tetszik), és igényes is. A legtöbben szégyellik az alakjukat, nem öltöznek nőiesen, kicsit elhanyagolják magukat, stb.

Ismerkedem aktívan, pörgetem a tindert is. Ha nagy nehezen belefutok egy szép arcú, igényes, husi lányba, akkor a beszélgetés során mindig kiderül, hogy egyébként személyi edzővel edz heti 7 alkalommal, semmit nem hajlandó megenni, amiben fehér liszt vagy cukor van, és heti 1-2 kilót fogy.

Tehát ilyen kaliberű lányt keresek: [link]

Aki elfogadja magát, és nem akar változtatni a testén. Más is úgy látja, hogy kb lehetetlen vállalkozás találni egy ilyen személyt?


2021. okt. 23. 17:37
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Kicsit félrement ez az egész. Egyrészt én nem igénylem a hatalmas melleket, és imádom a hatalmas combokat. Azzal sincs bajom, ha puha párnás a karja, vagy nagy hasa van, ami szex közben rám lóg. Ezek mind-mind szintén beindítanak.

Az arc az egyetlen kritérium igazából. Ha az szép és kicsit vékonyabb (értsd nem szabályos gömb alakú hatalmas tokával), akkor a legeslegaránytalanabbul, 90-100 kilósan is vonzónak tartanám.

De itt nem ez a fő probléma, hogy nem találok ilyet. Inkább az, hogy még a legszerencsésebbek sem fogadják el magukat. Mindegyik meg akarja változtatni magát, és el sem hiszik, hogy sok embernek így jönnek be.

2021. okt. 24. 12:01
 22/25 anonim ***** válasza:

De, elhiszik, csak mivel tudják magukról, hogy jók az adottságaik(gyönyörű arc kövéren is, telt mellek, arányos hízás), több embernek akarnak tetszeni, illetve magukat is vonzóbbnak tartanák vékonyan. Tudod a hozd ki magadból a legtöbbet kampány. Vagy ha be is jönnek így maguknak, azt gondolják illik azt hazudni, hogy nem. A társadalom nem bírja a magabiztos nőket "mire fel van egoja, nem is szép annyira" tele van ilyen emberekkel a világ. Aki okos, személyesen nem híreszteli, hogy mennyire vonzónak tartja magát, hanem próbál szerény maradni, vagy esetleg direkt sajnáltatja magát, hogy bókokat csikarjon ki..Sok különböző személyiség van, fogsz találni neked tetszőt.


Én egyébként nagyon szeplős vagyok, tudom, hogy vannak páran, akik erre buknak(a többség nem), de én nem vagyok oda érte és nem érdekel, hogy pár tucat fetisiszta vonzónak tartja e, az én véleményem döntő.

2021. okt. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Most csak viccelsz, ugye? A szeplős lányok gyönyörűek. Udvaroltam egyszer egy szeplős lánynak, és imádtam, hogy "más", mint a többi; nagyon különlegessé és egyedivé tette. Ez nem fétis, nálam semmi szexuális jelentősége nincs ennek.

Látod, valamennyire te is olyan vagy, mint akikről a kérdés szól. Szerintem nekünk többet kéne beszélgetnünk :'D

2021. okt. 24. 13:16
 24/25 anonim ***** válasza:
0%
Lehet azért nem találsz ilyet, mert ezek halnak most COVID-ban. Tele van velük a kórház, mutatták Romániában az ágyakat és fekvőket is a TV-ben. Oda kellene menned udvarolni.
2021. okt. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Lementem már szétnézni a nagy parkba, ahol kutyasétáltató is van. Ha nem láttam ilyen nőből vagy 5-öt, akkor itt dögöljek meg. Az a baj, hogy sportos, feszes fenekű, lófarkas lányból nem láttam most egyet sem.
2021. okt. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!