Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én látom azt, hogy kb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom azt, hogy kb lehetetlen ilyen lányt találni?

Figyelt kérdés

Nagyon kevés olyan duci lányt látok, akinek az arca is szép (pontosabban ami nekem tetszik), és igényes is. A legtöbben szégyellik az alakjukat, nem öltöznek nőiesen, kicsit elhanyagolják magukat, stb.

Ismerkedem aktívan, pörgetem a tindert is. Ha nagy nehezen belefutok egy szép arcú, igényes, husi lányba, akkor a beszélgetés során mindig kiderül, hogy egyébként személyi edzővel edz heti 7 alkalommal, semmit nem hajlandó megenni, amiben fehér liszt vagy cukor van, és heti 1-2 kilót fogy.

Tehát ilyen kaliberű lányt keresek: [link]

Aki elfogadja magát, és nem akar változtatni a testén. Más is úgy látja, hogy kb lehetetlen vállalkozás találni egy ilyen személyt?


2021. okt. 23. 17:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Ja, de ez a csaj nem extrém kövér!
2021. okt. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Ha neked ez a legfontosabb szempont, akkor a roma csajok között keresgélj, ahogy nézem, jó sok kövér van köztük, aki büszke a kövérségre és esze ágában sincs lefogyni.
2021. okt. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

#9: ha ilyenekre gondolsz: [link]

Akkor ez is nagyon bejön, nincs ezzel baj. Nekem három bajom van:

1) nem fogadják el magukat

2) nem szép az arcuk, a szabályos gömböt nem tartom vonzónak

3) kb fiúsan öltözködnek


(A képet direkt így linkeltem, hogy a moderátor ne higgye azt, hogy valakinek a fb oldaláról loptam)

2021. okt. 23. 19:24
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Lol, belinkeltél egy ugyanolyan alkatot, mint az előző.


[link]


Ő az, aki előnytelenül hízik. Neki egyáltalán nincs dereka, a melle sem kiemelkedően nagy(leginkább a melltartó miatt ilyen). Sokan vannak így.

2021. okt. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
[link] vagyő
2021. okt. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
A 13-as az egy kicsit túlsúlyosabb jócsaj. Jócsajt soha nem könnyű találni.
2021. okt. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
#14: ez nem úgy működik, hogy elég a pluszsúly, és máris tetszeni fog. Ahogy neked sem elég az, hogy valaki vékony. Vékony és vékony test között is ég és föld tud lenni a különbség. Én eddig olyan lányoknál próbálkoztam, akik szerencsésen híztak, és gyönyörű arcuk volt. Róluk van szó, hogy ők azok, akik állandóan meg akarnak változni. Természetesen emiatt még nem utasítottam vissza senkit, más miatt nem illettünk össze.
2021. okt. 23. 20:12
 18/25 anonim ***** válasza:

17es mellélőttél, nekem macistól nagyon vékonyig bejön az összes férfialkat, mindegyik más miatt.


Egyedül a szélsőségesen kövér 110 kiló felettiek nem(180körüli magassághoz) és a 60 kiló alattiak nem ugyanehhez a magassághoz. Ja meg a szélsőségesen izmos testépítőszint sem jön be, nekik fogalmam sincs a súlyukról.


Arcra is bejön hosszúkásabb, kerekebb, csontosabb, husibb arc is, de nem mindegyik ilyenekből.


Amíg le vagy korlátozva a vékony arc+arányosan duci lányokra, jó sokat kell keresgélned. Akinek bejön a duci, azok mind a te típusodat keresik és hát velük a legtöbb olyan férfi is kezdene, akik amúgy vékony/átlagos csajt is vonzónak látnak.

2021. okt. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

#18: akkor nem vagyunk egyformák.

De az nem egy fair érv, hogy nekem a tökéletes ducik jönnek be, mert belinkelted a legaránytalanabb alkatot, és az pont nem tetszik. Egyébként pedig 60-65-től 100-ig széles a paletta.

Sok férfi azért kezdeményez szerintem ducibb lányoknál, mert - tévesen - úgy gondolják, hogy nálunk nagyobb esélyük van. Én tartom magam annyira jó választásnak, hogy egy velem egykaliberű férfi nincs erre rákényszerülve, mert bőven talál vékonyat, ha az tetszik neki. De a túlkereslet egyébként sem zavart igazán.

2021. okt. 24. 07:59
 20/25 anonim ***** válasza:

A legaránytalanabb a legátlagosabb alkat. Igenis fair az átlagosra felhívni a figyelmet. Vannak ám apró(A-pushupos B) mellű körték is hatalmas combokkal és fenékkel, az se valami szerencsés, de gondolom az sem tetszik, ha valakinek a karja olyan vastag, és a válla olyan széles, mint neked kétszer, a feneke meg apró, lábai vékonyak..


Ameddig A legtöbb kövér lánynak nincs olyan dereka, amiket belinkeltél, max behúzott hassal kifeszítve csavarva magukat látszik egy kicsit valamennyi belőle. Olyan melle meg aztán tényleg kevés van, ugyanis a zsír lefelé húzza a ciciket, a legtöbbüknek kétoldalra áll, keskenyedő melle van, nem ilyen telt és kerek.


Mondanám, hogy menj női öltőzőbe, de férfiként nem teheted meg. Az álatalad linkelt alkatok irtó ritkák és különlegesek. Aki husi nőket szeret, mind ilyet keres, mint te. Bögyöst, vékony arccal vékony derékkal, kerek csípővel és narancsbőrt alig látott combokkal.

2021. okt. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!