Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, volt hogy már majdnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, volt hogy már majdnem lefeküdtetek egy incellel?

Figyelt kérdés
De az utolsó pillanatban rájöttetek, és otthagytátok?
2021. okt. 26. 22:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem...nem az van, hogy az incel nőgyűlölő, és nem is akar, meg nem is tud dugni?
2021. okt. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
19%
11: Én akarok és próbálkozok is, csak sose jutottam el odáig az utóbbi lassan több, mint 3 évben.
2021. okt. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
14%

13.


Ez kezd nagyon fárasztó "poénkodás" lenni. Olyan ez már, mint Saskabaré, ahol mindig "Orbán" a poén. De az következetesen. Kreatív.

2021. okt. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
5%
Sokszor előfordulhatott ez már. Állítólag itt a gyakorin is írtak nők, hogy jöttek már össze innen pasival, többel is és soha többet. Ők valószínűleg incelekkel feküdtek le.
2021. okt. 27. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
59%

#6 és #11:


Nem. (Félreértés ne essék, nem védem őket, de nem is undorodom tőlük, csak sajnálom őket. Én jól megvagyok a feleségemmel.)


Az incel, azt jelenti, hogy akaratlan cölibátus. Tehát szeretne kapcsolatot/szexelni, próbálkozik, de nem jön össze. Ennyi.


Hiába próbálják az emberek (főleg itt a gyakorin) önkényesen megváltoztatni a jelentését, nem fog.


Ha már valaki behozta a politika témáját, onnan vennék át egy párhuzamot: "migráns"

Hiába próbálja a fidesz és támogatói megváltoztatni a szó jelentését "illegálisan bevándorló, asszimilálódni képtelen dzsihádistára", attól még nem lesz az. Az "ugyanmár, mindenki tudja, hogy erre gondoltunk", "egyértelmű, hogy nem a Svájcból ideköltözött fogorvosra gondolunk" pedig a leggyengébb kifogás.

A migráns az, aki megváltoztatja huzamosabb/határozatlan időre a tartózkodási helyét.

Igen, Puskásék migránsok voltak, amikor nem jöttek haza '56-ra.

A vidékről Budapestre költöző egyetemista, igen, Budapest szempontjából immigráns, a szülőfaluja szempontjából emigráns.

A A Vatikánból idehelyezett püspök is migráns, ahogyan II. János Pál pápa is migráns volt.


Ugyanez az incelséggel.

Ahhoz nem kell sem szűznek, sem nőgyűlölőnek/férfigyűlölőnek, sem romantikus kapcsolatok terén 0 tapasztalattal rendelkezőnek lenni, hogy valaki incel legyen.


Ha valaki egy 2 éves, majd egy 4 éves, végül egy 3 éves kapcsolaton is túl van (tegyük fel a végén csúnyán dobta a másik fél),

utána várt fél évet hogy feldolgozza,

ezt követően 1 éve próbálkozik a másik nemnél sikertelenül, akkor akár tetszik, akár nem, felfogástól és egyéb "pill" ideológiáktól (azokat én sem tudom mit jelentenek), az illető incel.

2021. okt. 27. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
47%
Ilyen soha nem történt, nem is hiszem, hogy történhetne. Annál jobb emberismerő vagyok, ezeknél meg akkora redflag-ek vannak, mint egy ház.
2021. okt. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
45%

"Ha valaki egy 2 éves, majd egy 4 éves, végül egy 3 éves kapcsolaton is túl van (tegyük fel a végén csúnyán dobta a másik fél),

utána várt fél évet hogy feldolgozza,

ezt követően 1 éve próbálkozik a másik nemnél sikertelenül, akkor akár tetszik, akár nem, felfogástól és egyéb "pill" ideológiáktól (azokat én sem tudom mit jelentenek), az illető incel."

Szerintem onnantól hogy valaki egyszer komoly kapcsolatban élt, már nem tekinthető incelnek.

Egyszerűen az már egy túllépése az örökszüzek szintjének, amikor már minden téren vannak konkrét tapasztalatok

Nem tekinthető incelnek az ilyen, akkor sem ha magányosan él, rá már az egyedülálló szó jobban illik

Incelre azért nem illik, mert mégis mi az hogy: kispisti vagyok, 30 éves és 30 éve egyedülálló

De egy párkapcsolatot megjárt ember még akkor is más kategória, ha reménytelenül magányos

Szerintem

2021. okt. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

#17:


Itt jön be pontosan az, hogy meg kéne próbálni felfogni amit ecseteltem a #15-ben.

Lényegtelen, hogy "szerintem/szerinted/szerinte/szerintünk/szerintetek/szerintük", ki tekinthető annak és ki nem.

A szónak van egy definíciója. Pont.

Az a jelentése, ami. Pont.

Értelmes ember a szavakat a hivatalos/eredeti jelentésével használja. Pont.

Ha más értelemben akarod használni, járd végig a megfelelő szerveket és írasd át a hivatalos definícióját. Addig ne! Pont.

2021. okt. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

"Ha más értelemben akarod használni, járd végig a megfelelő szerveket és írasd át a hivatalos definícióját. Addig ne! Pont."

Nevetséges vagy!

Miféle hivatalos szerveket?

Az egyetlen szervezet amely ebben kompetens, az a wikipédia, de azt meg eleve butaság komolyan venni.

Mivel nincs egységesen elfogadott definíció, ezért ez inkább egyénfüggő, hogy ő mit fogad el.

Én a 17#-hez ragaszkodom inkább

Abban van több "ráció"

2021. okt. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

#19:


Mi a francért kell azt hazudni, hogy nincsen definíciója?


Ha neked a Wikipédia az egyetlen ami ebben kompetens, akkor téged az incelekkel együtt sajnállak.

Az explanatory dictionary alap, az angol nyelvterületeken is (csak a jóval több nyelvjárás miatt, nem elég egy fajta, mint a magyarból).


Nyugodtan fel lehet keresni:

a Dictionary LLC-t,

a Merriam-Webster Inc-et (az Encyclopædia Britannica, Inc. leányvállalata),

az Oxford University Press-t (ők tudnak továbbítani a nyelvészekhez),

A Cambridge University Press-t (ugyanúgy, mint az Oxfordnál).


Tulajdonképpen az ő szótáraik összessége adja ki az MTA Nyelvtudományi Intézetében készült Magyar Értelmező Kéziszótár, világra szóló, angol nyelvű megfelelőjét.

(Felhívnám a figyelmet arra, hogy a példatár (a fenti 4 szótárban "more examples"), nem képezi a definíció részét.)


Az elérhetőségeik nyilvánosak. Fel kell terjeszteni négyükhöz, hogy szeretnétek megváltoztatni a szó definícióját.

Senki nem tart vissza.

2021. okt. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!