Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 30-50 év közötti férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30-50 év közötti férfiak nagyrésze miért csak alkalmi kapcsolatokat keres?

Figyelt kérdés

Több nő ismerősömtől hallottam azt, hogy interneten társkeresőkön keresnek kapcsolatot, és nagyon nehezen találnak olyan férfit, aki nem csak egy szexpartnert keres.

Az a férfi, aki mondjuk 40 éves korára nem találta meg a párját, szüleivel él, az már le is mondott róla?

Vagy mi az oka annak, hogy csak alkalmi kapcsolatot keresnek? (Nem mindenki, de a nagyrészük elvileg igen)



2021. okt. 30. 22:38
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Én például csak párkapcsolatot keresek. Az alkalmi rég kizárt nálam. Elköteleződni szándékozok, de nem a családalapítás mellett, hanem a jövendőbeli párommal kettesben. Mellesleg volt párom, csak külön váltunk. Nem vagyok fent egy társkeresőn se. A környezetemben ismerkedek. A férfiak nagy része házas ebben a korban, mint ahogy a nők is, legalább is párkapcsolatban élnek, ezért is vannak kevesen e céllal társkeresőn.
2021. okt. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Így van! 10 nek van legjobban igaza!


Vagy még hozzajon ehez a serelmek amiből negatív hitrendszert építenek és negatív hozzaallassal nem tudnak pozitív kapcsolatot építeni.

2021. okt. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Mondjuk asszony mellett ezt lehet kihozni.
2021. okt. 31. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

#7

Ott a pont!

2021. okt. 31. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
65%
Válás után élni szeretnénk egy kicsit☺
2021. okt. 31. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
47%

#15

Vagy válás előtt. Esetleg helyett.

2021. okt. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
15 ös utána
2021. okt. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Mert nekik már mindegy.
2021. okt. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
34%
Mert minek? Mit nyer egy férfi egy komoly kapcsolattal?
2021. okt. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
52%

Körülöttem elég sokan találtak új kapcsolato az elmúlt 5 évben, így elég jó rálátásom lett a kapcsolatok anatómiájában. Az elején a nagy izgalom, óóó milyen szuper a másik fél. Majd pár hónap után jött az összeköltözés, bejöttek a szürke hétköznapok pát év után. Majd láttam szétmenni őket, szinte az összeset, holott 30+-os emberekről beszélek.


Úgy gondolom hogy addig érdekes a másik, amíg van benne felfedezetlen terület, párhuzamosan bele képzelnek olyan tulajdonságokat, amik fedik a nagy "Ő"-t. Mikor kiderül a valóság, már nem tesznek bele energiát, elmúlik a szexuális vonzalom, megszokottá válik. Amikor meg már előjönnek a negatív tulajdonságok, amikor már irritálóvá válik 1-2 ilyen, akkor meg már szexelni sincs kedvük. Vagyis az egyiknek még van kedve, a másiknak már nincs. Innentől kezdve már borítékolható a szakítás, vagy az agónia.

A kollégáim többsége megszokott látszat házasságban él, oké főznek, eljárnak ide-oda, van gyerek, de kb. már csak apa és anya szinten funkcionálnak. Egy elég nagy osztályon dolgozom, és sajnos azt látom hogy sokan belemennek kalandokba egymással, vagy idegenekkel, holott családos emberek. Ami fura, hogy a nők is.


Szerintem az a baj, hogy mindig többet és többet akarunk, az adott ingereket megszokjuk, és emiatt válik unalmassá a kapcsolat. Viszont egy idő után nem lehet tovább fokozni, mert az már kívül esik a zónánkon. Sajnos a világ lenyomata ott van bennünk is, mindennapi életünk része lett az "azonnal", "enyém", "nekem". Azt is megszoktuk, hogy azonnal hozzájutunk mindenhez, bármit megrendelhetünk, már nem tudunk várni semmire, az ingerküszöbünk az egekben van. Nőknél, férfiaknál egyaránt.

Szexuálisan az már beugrónak is kevés, ami még 30 éve extra volt. Emiatt a testiség is árucikk lett, egyszerűen hozzászoktunk ahhoz, hogy ha van párunk, akkor azzal azonnal, mindig mindent megtehetünk. Mint a kisgyerekek, akik megunják a játékaikat, mert a kirakatban ott van még 100, és a reklámokban is azt mondják, hogy azok aztán 100X jobbak, érdekesebbek mint a miénk. Az emberek már nem kitartók, baj, hiba esetén egyből egy másik után nyúlnak, sőt, ma már akkor is, ha idővel nem elég izgalmas. Már pedig egy hosszú kapcsolatban 98% hogy ami az elején izgi volt, az akkorra már unalmassá vált.

Szerinte ma már extrém nehéz a penge élén táncolni, arról nem is beszélek hogy a net miatt brutális a kísértés.

2021. okt. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!