Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 30-50 év közötti férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30-50 év közötti férfiak nagyrésze miért csak alkalmi kapcsolatokat keres?

Figyelt kérdés

Több nő ismerősömtől hallottam azt, hogy interneten társkeresőkön keresnek kapcsolatot, és nagyon nehezen találnak olyan férfit, aki nem csak egy szexpartnert keres.

Az a férfi, aki mondjuk 40 éves korára nem találta meg a párját, szüleivel él, az már le is mondott róla?

Vagy mi az oka annak, hogy csak alkalmi kapcsolatot keresnek? (Nem mindenki, de a nagyrészük elvileg igen)



2021. okt. 30. 22:38
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nem jó a korhatár!Nagyon nem mindegy,hogy 30 vagy 50!!! Az életkor előhaladtával,több a rigolya,a megcsontosodás.50 évesen itt fáj,ott fáj.Továbbá,melyik társkereső kamu,melyik a frankó?Egy 50 éves nő,már többszörös nagymama.Tehát,nemcsak a gyerekkel,az unokákkal is el kellene fogadtatnom magam.Meg ne dohányozzon,meg az étkezés.Nem eszem a gombát,karfiolt,brokkolit.A hölgy,lehet,hogy imádja.Meg még lehetne sorolni.57 éves férfi vagyok.
2021. nov. 11. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

20: Én csak azt nem értem, hogy ha tudják és tapasztalják, hogy ez van, hogy úgyis megszokás és együttélés lesz, akkor miért/miből gondolják azt, hogy majd mással másképp lesz? Ugyanaz eljön a másikkal is, vagy akárhanyadikkal, teljesen mindegy.

Az érzelmi (tudunk mindent egymásról stb) vonalra kéne ráerősíteni inkább.

2021. nov. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Mindenki azt keresi ami nincs meg az életében. Ha elválnék kizárólag alkalmi kapcsolatot keresnék, sosem élnék már nővel egy fedél alatt. A szexszel meg bepótolnám az elmúlt 21 évet.
2021. nov. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 tamsin540 ***** válasza:

A férfiak kb. 50 éves korukra két részre bonthatóak:


1. csoport a tesztoszteron nélküli, élettelen, egész nap a TV vagy a gép előtt ülő unalmas, alkoholista csoport, akik vagy szexmentes házasságban élnek vagy már elváltak tőlük. Ez szerintem a többség.


2. A sikeres férfi, aki 50 év fölött is keresi az új kihívásokat, jól néz ki, férfias és igen... Férfi létére keresi a fiatal nőket, mert ő maga is kelendő azon a szexuális piacon, ahol a fiatal nők egy jelentős része szereti az idősebb férfiakat.

2022. júl. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Én a második csoportot képzem, mégsem hajtom a fiatal nőket, van önbecsülésem, egy kb. lányom korú nővel mit kezdjek? Menjek vele bulizni a balaton sound-ra? Van feleségem, van lányom, ezen kívül egy örök tervező, megoldó, kihívásokat kereső ember vagyok. A szex otthoni körülmények között megoldva, a cerka még feláll, de ezen kívül is van még életem. Ja, és szoktam gép előtt ülni, de ott is keresem a határaimat. Legutóbb építettem egy F-18-as cockpit-et, megtanultam vezetni ezt a típust. Most akkor kinek lehetne deklarálni engem? :)


Egyébként meg azok hajtják a nőket, akiknek még feláll és otthon nem kapják meg a szexet, vagy haláli unalmas már a dolog. Emellett bevállalósak, mert hát valljuk be, a férfiak döntő része egy nyúl.

2022. júl. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
24: Tehát tökéletes vagy életképtelen? Fekete vagy fehér? Közte már nincs is semmi? :D hülyeség....
2022. júl. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
26. 25-ös vagyok, és erre céloztam én is. 21 év házasság után azt vallom, hogy a feleségem nem tökéletes, én sem vagyok az neki. Viszont elfogadjuk egymást a hibáinkkal együtt, és az az a dolog ami erősebb mindennél. Fekete vagy fehér? Ugyan már, a mai emberekkel az a baj, hogy vagy a tökéleteset, vagy senkit. Majd ha nem jött be, szakítanak. Innen kívánok nekik sok sikert és hosszú életet ehhez.
2022. júl. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!