Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig azok a nők hangoztatjàk hogy komoly kapcsolatot keresnek akik előtte 30-50 pasival voltak?

Figyelt kérdés

Akiknek a java része egyértelműen alkalmi szexre hajtott? Miért ezek a nők hajtogatják hogy a szex nem fontos ,fel vannak háborodva ha a férfi célzást tesz a szexre, miközben ők végig dugtàk az èletüket?

Milyen megbecsülést és érzelmet várhatnak el az olyan nők akik fiatalon ( és idősebben is ) össze vissza lefeküdtek mindenféle pasival majd 40-50 évesen testileg lelkileg kiégve eszükbe jut a szerelmet keresni ?



2021. ápr. 22. 11:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
89%

Jól van kisfiam, brühühü. Apa megvigasztal gyere.

Az hogy valaki 50 férfival volt még nem jelent önmagában semmit. Ez csak egy szám.

Ha te attól érzed magad különbnek, hogy akartál te ennyit szexelni csak nem jött össze, akkor igen kifacsart önigazolást sikerült találnod. A lúzerség ugyanúgy nem erkölcs, ahogy a szüzesség nem érték.

2021. ápr. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
43%

Nem vagy köteles olyan nővel összejönni, akiről ezt feltételezed.

Ugyanakkor egy nőnek nem nehéz ide jutni, mert tapasztalásról beszél, és nyilván unja, hogy nem halad semerre az élete, szexkapcsolatokból és szezonális párkapcsolatokból nem lesz gyerek, se fejlődés, semmi.


Sajnos mindenki úgy él, ahogy neki jó, ezért kell olyan embert találni, akin nem ment át a fél város, meg van úgymond tartása, emellett némi esze is, mert az se szerencsés, ha az első jöttmenttől teherbe esik.

2021. ápr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
95%
Féltékeny vagy, hogy ők azzal dgnak akivel akarnak, de te nem? Mert jah, nekik még te se kellesz bro 😆
2021. ápr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
93%

Én tiniként azt hittem ha nem szexelek akkor eselyem sincs kapcsolatra, mivel minden fiu a szexre hajtott.

Én váltig abban a hitben éltem jo sokaig hogy a szex az alap és kötelező egy kapcsolathoz.

Kellett pár pofáraesés ahhoz eleve hogy rájöjjek, hogy nem p.ncival lesz szerelem meg kapcsolat. Hiaba akarják ezt a srácok. Valojában nem is akarnak.

2021. ápr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
92%

Jo logikátlan volt nekem az egesz hogy miert akarnak folyton szexet. Azthittem mert szeretnek.


Ne abbol indulj ki hogy a nők szexre hajtanak lefekszenek 50 pasival aztan akarnak megallapodni. Ez nem igy van.

Siman kihasználjak a naivakat. Errol szol.

2021. ápr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom bedőltek annak a sztereotípiának, hogy az idősebb könnyebben elköteleződik.
2021. ápr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
83%
Kiélték magukat 30 éves korukra és normálisan ebben a korban már jöhet a családalapítás, ennek van értelme. Neked pedig nem sikerült és ott tartasz dugás szintjén még mindig, mint egy 20 éves srác, mert a lányok szóba se álltak veled életed nagyrészében. Te csak szerettél volna ennyit dugni, de valszeg valami szerencsétlen gyökér lehettél eddig is, akinek a komplexusai miatt már élete végéig az önsajnálat és a szegényes szexuális élet marad, kapcsolat meg nulla. Ez van, szokj hozzá.
2021. ápr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 A kérdező kommentje:

#3 itt nincs mire féltékenynek lenni.

Egy olyan pasira aki volt 50 nővel , na arra igen , arra fèltékeny vagyok nagyon, és igen , vele szembe egy lúzer vagyok. De egy ribire akinek annyi a dolga a szexhez hogy szètteszi a làbát , arra nincs miért fèltékenynek lennem , mert nincs mögötte semmilyen teljesitmèny azon kívül hogy p🙊nával a lába között született

2021. ápr. 22. 11:29
 9/73 anonim ***** válasza:
96%
Sütnek rólad a komplexusok.....
2021. ápr. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
62%
Engem a számoknál jobban érdekel hogy ténylegesen kiket takarnak mint partnerek. Én is irigyeltem a haverjaimat mikor mesélték hogy megint "+1 vadat elejtettek". Aztán amikor utánanéztem hogy kik is voltak a zsákmányok, már nem éreztem magam rosszul. A számokra felvágnak, csak akkor szégyellik amikor köztudott hogy nem egy hüha a partner, de erkölcsi okbóli szégyenkezés nem jellemző se nőknél se férfiaknák
2021. ápr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!