Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az Incel Lives Matter mozgalom céljai?

Figyelt kérdés

Mivel, ami gyakorlatilag egy incelnek nincs az a szex és párkapcsolat.

De ez a két dolog pedig nem megfogható, nem osztható, nem birtokolható.

Akkor mit akarnak? Erővel, fegyverrel, vagy lelki terrorral kikényszeríteni, hogy a nekik tetsző nőknek ők vonzók legyenek?



2021. okt. 31. 10:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 anonim ***** válasza:
84%
#7 nem érdekel a magánéleti problémád. Oldd meg magad. Mégis mi lenne a megoldás amit mástól vársz? A szép és okos lányok hozzátok kényszerítése? Mert nem az átlagos vagy túlsúlyos, esetleg túlkoros (az inceluniverzumban 25+) kéne nektek. (Nem mintha ők leállnának ilyen gyűlölködö konteósokkal.)
2021. okt. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 anonim ***** válasza:
15%

"nem érdekel a magánéleti problémád"


Akkor miért szólsz hozzá?

2021. okt. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 anonim ***** válasza:
92%

Mondjuk először mozgalommá fejlődni, vállalni az arcukat, a nézeteiket, és kitűzni értelmes és megvalósítható célokat, és társadalmi támogatottságot szerezni.

Amíg ez nincs, addig nincs szó semmi másról, mint hogy a neten vinnyognak az aggszűz balfas2ok.

2021. okt. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 anonim ***** válasza:
74%

#10

Engem konkrét változtatások és tervek érdekelnének.

2021. okt. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 anonim ***** válasza:
86%

#10 Nem a társadalmi berögződések miatt nincs nőd, én kifejezetten régimódi vagyok és ezt imádja a barátnőm bennem.


Be kéne látnotok, hogy bennetek van a hiba, nem a társadalomban. Persze könnyebb a gyakorin hőbörögni. :)

2021. okt. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/75 anonim ***** válasza:
84%

De jöhetnek a KONKRÉT tervek, kajak kíváncsi vagyok. :D

Bárminemű erőszakos fellépést (akár fizikai, akár jogi) passzold is, mert sose lesztek hozzá elegen.

Szóval olyan terveket írjál, ami túlmutat a "kényszerítjük a nőket a szexre / kapcsolatra" mert ez soha nem lesz kivitelezhető. Előbb darál be titeket a férfiak normális hányada (ez 90% fölött van, btw)


Ennyit segítettem, tiéd a terep, incel! :D

2021. okt. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 anonim ***** válasza:
88%

#16 ilyen ötleteik vannak:

- nemzethy társkereső ahol az admin dönti el (na vajon az ki lenne :D), hogy ki milyen szinten lenne és csak összeillőek ismerkedhetnének. Az incel admin ismeretében borítékolható lenne hogy Palvin Barbi illene a 120 kilós közmunkás 52 éves, foghíjas Bélához, átlagos nő az átlagos pasihoz felkiáltással 😀

- a kislányoknak már óvodáskortól a férfit szolgáló lábtörlővé nevelése, ha szükséges akkor gyógyszerezéssel (igen, volt ilyen egyszer egy ilyen kérdés is!)

- betiltani a sminket mert ezzel a nők jogtalan előnyre tesznek szert mert szépnek mutatják magukat miközben rondák :D és így nem a ligájukban keresgélnek

- minden férfi borotválja le a fejét hogy ne legyen jogtalan előnyük a kopaszodókkal szemben :D

- börtönbüntetés járjon a nők félrelépéséért. A férfié normális, természetes dolog.


De lehetne még itt írni estig az elmebeteg ötleteiket... 😖

2021. okt. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/75 anonim ***** válasza:
88%
Viccnek gondolhatjátok a #17-es példáit, de sajnos én is láttam az összeset, amit írt és ezeket halálosan komolyan gondolták egyesek.
2021. okt. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 lizzi77 ***** válasza:
91%
Le vagytok maradva, mint a borravaló,öcsém....ha már egyszer leírod,hogy az utóbbi 100 évben a férfiak ugyanolyan elvek szerint élnek, és viselkednek, abból nem az következik, hogy a nők meg belehúztak?Ebből viszont az következne logikusan, hogy akkor a férfiaknak is bele kéne húzni, nem??? Egyébként meg hál Istennek, hogy a több ezer éves elnyomásnak a tecnológiák és a jogi mozgalmak(fogamzásgátló feltalálása, nők ugyanolyan jogállása) hatására nagyjából vége, bár sok esetben még mindig előnyt élveznek a férfiak. Mellesleg, amikor elő álltok ilyen gyogyós ötletekkel, (nem, nem fog egy sem megvalósulni, mert akkor polgárháború lesz) azt átgondoljátok,hogy ilyenkor a saját húgotokról/anyukátokról/unokatestvéreitekről is beszéltek???
2021. okt. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 anonim ***** válasza:
92%

"A mai férfiak még úgy vannak szocializálva mintha száz évvel ez előtt volnánk"


Nem mindegyik.


Ja, hogy megint a nők a hibásak, mert neked nem jut nő? A normális férfiaknak jut, azokkal vannak a nők.

Kit érdekel a nyomorotok? Akkor most jöhetnének ide hisztizni a nők is, ugy 30 felett, mert az undorító gondolkodásotok alapján, az már öreg, senkinek nem kell, éljen egyedül vagy egy 20 évvel idősebb bácsival?

Most ők is verjék magukat naponta?

Senkit nem érdekel pár lúzer szerencsétlenkedése. Alapítsatok magatoknak egy fórumot és huzzatok el ebből a rovatból. nem erre való.

2021. okt. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!