Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az Incel Lives Matter mozgalom céljai?

Figyelt kérdés

Mivel, ami gyakorlatilag egy incelnek nincs az a szex és párkapcsolat.

De ez a két dolog pedig nem megfogható, nem osztható, nem birtokolható.

Akkor mit akarnak? Erővel, fegyverrel, vagy lelki terrorral kikényszeríteni, hogy a nekik tetsző nőknek ők vonzók legyenek?



2021. okt. 31. 10:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim ***** válasza:
27%

60#

Inkább ne láttam volna

Incelként is szégyellem

"na velem most bakot lőttél mert zsidó vagyok."

Ezt mindjárt sejtettem, pont ezért hoztam fel. Nem érzed gáznak pont ahhoz hasonlítani? A megbélyegzés és a jelzés között nem érzel egy hangyaf.sznyi különbséget?

Főleg ha a jelzés önkéntes alapú persze

2021. okt. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 anonim ***** válasza:
0%
58! Neked a magasság megítéléséhez segítség kell? Meg ha itt tartunk nem az a szöveg hogy a nök nema magasságra meg a farokméretet nézik? Mert akkor drágám ez méretes öngólt érö beismerés!
2021. nov. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 anonim ***** válasza:
86%
62! Félreérted. Ti személyes információkban akartok turkálni, mintha ahhoz bármi jogotok lenne. Ha olyan viszonyba kerülnétek az adott nővel, úgyis elmondaná (ha akarja). Én csak egy hasonlóan magánjellegű információ publikussá tételét vetettem fel, amihez normál esetben nem lenne senkinek semmi köze, csak annak, akivel alapból megosztod. De látom nem megy a gondolkodás, csak a saját frusztrációdat vezeted le másokon “drágám”.
2021. nov. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 anonim ***** válasza:
0%
63! A családi állapot és párkapcsolati állapot változik, a magasság meg a farokméretet állandó ha vége a növekedésnek.
2021. nov. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 anonim ***** válasza:
58%
És?
2021. nov. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 anonim ***** válasza:
0%

63! Amúgy nem értem félre, újra kérdem neked miért a magasság és a farokméret kiét kielemelt szempont? Már csak érted az egyiket ha csak nem vagy vak látod, a másikat meg Ha olyan viszonyba kerülnétek az adott férfival úgyis megtudnád (ha akarja). :-)

Ezeknek az ismerete -pláne, hogy az egyiket kapásból látod és gondolom nagyon mellényúlt, aki ezt írta, most érted, ki az aki próbálja titkolni a magasságát? 😂- érdemben szerintem semmiféle információt nem nyújt számodra, hanem csak arra célzol, hogy a farokméret döntő fontosságú...

ellenben az, hogy valaki kapcsolatban van-e vagy sem egy praktikus aspektust mutat, mint írtam így pl. a nőknél nem lennének fölösleges próbálkozók.

Egyébként csak szólok, hogy az, hogy valaki házas-e vagy sem kis túlzással bárkinek nyilvános adat. Csak annyival kellene ezt kibővíteni, hogy a párkapcsolati státus is az lenne.

2021. nov. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 anonim ***** válasza:
0%

"Ti személyes információkban akartok turkálni..."

Megmagyaráznád mit jelent itt a többes szám második személy?

Mert itt senki nem vállalta így ezt fel rajta kívűl, tehát nem egy csoportal beszélsz, ha nem zavar

2021. nov. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 anonim ***** válasza:
88%

Azért ezt a két adatot mondtam, mert mindkettő elég személyes, és a férfiak nagy többsége nem annyira örülne, ha ez közérdekű információ lenne. Engem személy szerint egyik sem érdekel, csak azért hoztam, hogy érezzétek, hogy ez nem ugyanúgy nem tartozik bárkire, csak arra, akinek ti el akarjátok mondani.

Arról nem is beszélve, hogy az, hogy valaki kapcsolatban van-e/ házas, ugyanúgy semmi közötök. Attól még, hogy valaki egyedülálló nem biztos, hogy nyitott ismerkedni bárkivel. Attól még, hogy valaki szingli, még nem kell jópofizni bárkivel, aki ettől jogosnak érzi a közeledést. És hozzátenném, hogy rengeteg kretén csak akkor hagyja békén az embert, ha azt mondjuk neki, hogy barátunk van, amúgy feljogosítva érzi magát, hogy zaklasson, mert hát szingli vagyok, akkor bárki jó. Nem mindenki akarja ezt nyilvánosságra hozni, és igenis személyes információ, azaz nem minden jött-mentnek van joga tudni.

2021. nov. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 anonim ***** válasza:
86%

" a szabad nők és férfiak megkülönböztethetők legyenek"


Minek? Attól még nem fog veled ismerkedni, és semmi közöd mások magánéletéhez, hogy éppen van-e valakije vagy nem.

2021. nov. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 anonim ***** válasza:
0%
69! Csak egy példa hogy miért lenne ez jó: nem gondolná azt egy nö, akivel szóba állok, hogy fel akarom szedni ha tudnám hogy neki van kapcsolatameg ö is tudná, hogy nekem van, érted már?
2021. nov. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!