Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az Incel Lives Matter mozgalom céljai?

Figyelt kérdés

Mivel, ami gyakorlatilag egy incelnek nincs az a szex és párkapcsolat.

De ez a két dolog pedig nem megfogható, nem osztható, nem birtokolható.

Akkor mit akarnak? Erővel, fegyverrel, vagy lelki terrorral kikényszeríteni, hogy a nekik tetsző nőknek ők vonzók legyenek?



2021. okt. 31. 10:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 anonim ***** válasza:
100%

#29

Mégis miért? Milyen jogon befolyásolnád ezt?

2021. okt. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 anonim ***** válasza:
0%
31! Hogy egyértelmű legyen kinek kinél lehet próbálkozni. Azon a jogon, ahogy pl. befolyásolva van, hogy hol mikor mit mondhatsz és hány ember előtt vagy éppen ha már öltözködésnél tartunk nem mehetsz ki utcára pucéran.
2021. okt. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 anonim ***** válasza:
83%

#32

Nem hordok gyűrűt az ujjamon, az egy acél gyűrűt hordok a nyakamban gravírozással helyette, nekem ez volt az esküvői gyűrűm. Senki kedvéért nem fogom levenni, vagy áttenni. Másrészt egy szingli is lehet ugyanolyan érdektelen feléd, mint egy házas.

2021. okt. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 anonim ***** válasza:
4%
33! ki beszélt itt gyűrűről? Én pl. olyanban gondolkodom, hogy mindenkiről nyilvános lenne ez az adat, hogy házas/kapcsolatban van vagy szabad-e. Hozzáteszem sokaknál a FB-nek hála most is az.
2021. okt. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 anonim ***** válasza:
87%

#34 felháborító már az elképzelés is. Ti tényleg semmit se szégyelltek.

Na és ha nyilvánosnak kéne lennie hogy valaki egyedülálló (nem lesz ilyen, de játsszunk el a gondolattal). Akkor se írna vissza senki az összes jöttmentnek, csak letiltaná.

2021. okt. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 anonim ***** válasza:
12%

27#

Muszály bemásolnom

A hazugság, az konkrétan ez:

- nemzethy társkereső ahol az admin dönti el (na vajon az ki lenne :D), hogy ki milyen szinten lenne és csak összeillőek ismerkedhetnének. Az incel admin ismeretében borítékolható lenne hogy Palvin Barbi illene a 120 kilós közmunkás 52 éves, foghíjas Bélához, átlagos nő az átlagos pasihoz felkiáltással 😀

- a kislányoknak már óvodáskortól a férfit szolgáló lábtörlővé nevelése, ha szükséges akkor gyógyszerezéssel (igen, volt ilyen egyszer egy ilyen kérdés is!)

- betiltani a sminket mert ezzel a nők jogtalan előnyre tesznek szert mert szépnek mutatják magukat miközben rondák :D és így nem a ligájukban keresgélnek

- minden férfi borotválja le a fejét hogy ne legyen jogtalan előnyük a kopaszodókkal szemben :D

- börtönbüntetés járjon a nők félrelépéséért. A férfié normális, természetes dolog.

Ezek a "követelések" amikről írtam hogy ebben a formában itt a gyk-n nem olvastam még egyiket sem, tehát biztosra veszem hogy hazugság minden bekezdés, amit inceleknek tulajdonít

A belinkelt kérdésekben és válaszaikban sem találtam ilyet

Bár nem olvastam végig mindet, úgyhogy ha ezek közül bármelyiket megtaláljátok, nyugodtan linkeljétek be! De csak akkor ha pontosan ezek közül valamelyiket is követeli valaki, pontosan úgy ahogy a 17# írja. Mert az sem lenne normális.

2021. okt. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 anonim ***** válasza:
0%
35! De milyen írásról beszélsz? Én ezt úgy gondoltam, hogy ez nyilvánosan bárki számára kereshető adatbázis lenne, hogy megtudd, hogy aki mondjuk veled szembe ül a buszon az szabad-e.
2021. okt. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 anonim ***** válasza:
86%

#34 + #37

Ha megszólítanál egy idegent, mégis honnan tudnád, hogy hívják, így hogy tudnál gyorsan rákeresni ebben az adatbázisban?

2021. okt. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 anonim ***** válasza:
0%
38! Látom senki sem hallott még okostelefonról...
2021. okt. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 anonim ***** válasza:
89%

36

A 17 én voltam, aki a kérdéseket linkelte, ő más. Ő kiegészítésként linkelt még néhány incel elmebajt, hogy ő is miken akadt ki, nem az én hozzászólásomat illusztrálta.

Bőven van merítés az incel agymenésekből, sajnos 🥴 Roppant kreatívak vagytok, van min röhögni mindig, vagy a fejünket fogni 🤦

2021. okt. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!