Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az Incel Lives Matter mozgalom céljai?

Figyelt kérdés

Mivel, ami gyakorlatilag egy incelnek nincs az a szex és párkapcsolat.

De ez a két dolog pedig nem megfogható, nem osztható, nem birtokolható.

Akkor mit akarnak? Erővel, fegyverrel, vagy lelki terrorral kikényszeríteni, hogy a nekik tetsző nőknek ők vonzók legyenek?



2021. okt. 31. 10:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim ***** válasza:
86%

#39

Istenem... De honnan tudod a buszon szembeülő lány nevét, hogy rá tudj keresni? Megmondani magától biztosan nem fogja, akkor?

2021. okt. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 anonim ***** válasza:
13%

A 29# ötletéhez miért kéne adatbázis? Vagy okostelefon?

Nem egy egyszerű önként kirakott jel kéne ami a szingliségre utal?

És akkor aki szeretné hogy letámadják az kitenné ezt a "jelet". Csak ki kéne hozzá találni nagyokosoknak mi legyen az

Bár engem nem nagyon érdekel ez a dolog, csak azt nem értem hogy jön ide adatbázis meg ilyenek?

2021. okt. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 anonim ***** válasza:
0%
41! Istenem...mondjuk úgy, hogy akinél van telefon az tartalmazná a tulajdonos nevét és alapadatait...ezt most is tartalmazza, csak szólok. Annyi változás lenne, hogy kereshető lenne a készülék alapján és fel lenne tüntetve mondjuk a családi állapot is, így érted már?
2021. okt. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 anonim ***** válasza:
81%

#43

Cicafül, igen, tartalmazná a kiszemelt lány adatait a telefonja - ezeket te viszont honnan látnád? Hogyan keresel rá?

2021. okt. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 anonim ***** válasza:
89%
Ez már minden határon túlmegy. Ti tényleg semmit se szégyelltek? Jó hogy nem valami kitűzőt kéne viselni a szingli nőknek, egy sárga csillagot, vagy skarlát betűt, hogy jelezzék hogy szabad prédák a futóbolondok számára. Aztaleborult 🤦
2021. okt. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 anonim ***** válasza:
0%

40#

Még mindig nem igazoltad egyetlen agymenésedet sem

Bár az egyetlen amit ezek közül olvastam az a nemzeti társkereső, de annál sem olvastam admin általi kategórizálásról, szóval az is a te agymenésed, nem az inceleké

Attól félek hogy az ilyen durva baromságokat nem is incelek találják ki, itt a példája hogy nők produkálják ki ezeket

Ja és bocs a helyesírásomért, a muszáj-t hibás megszokásból ly-vel írom

2021. okt. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 anonim ***** válasza:
0%
44! Nem érted meg, hogy a telefonok most is érzékelik a többit? Tudod így tudsz fölhívni valakit! komolyan ennyire analfabéta vagy számítástechnikából? szerinted a te számítógéped nem tudja pontosan, hogy ki vagyok én IRL? De tudja, csak jelenleg jogilag nem férhetsz hozzá az infóhoz, a gyakori szerverein látják az IP-met és ez alapján tudnának visszakeresni úgy engem, ahogy téged. telóknál -pláne a netkapcsolatosnál- is van ilyen rendszer. de érdekes, hogy te a hogyanon akadsz fönt, amire a mai technika már rég képes választ adni.
2021. okt. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 anonim ***** válasza:
0%
Ja és csak, hogy értésétek én, aki ezt javasolja, hogy ez szabadon kereshető legyen nem vagyok incel, csak megkönnyítené mindenki dolgát az ilyesmi.
2021. okt. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 anonim ***** válasza:
10%

45#

Igen a zsidóüldözéshez hasonlítani az ötletet na az tényleg túl megy minden határon!

Te nem szégyelled?

2021. okt. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:
0%
49 pláne, hogy mint az írtam is, az FB-nek hála ma is tízből kilenc emberről ez nyilvános adat, csak a nevét kell tudd.
2021. okt. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!