Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a biztos jelei,ha nem jövök be egy férfinek? (FB ismerősök vagyunk,2× beszélgettünk a kutyákról,neki is van,nekem is,utóbbi beszélgetésünk 12 napja volt) Azóta semmi...

Figyelt kérdés
2021. nov. 10. 09:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
90%

Majd lesz másik, ne aggódj! :)


Én még sportolás közben is kapok mosolyokat, kedves megszólításokat, stb.


Ami azt illeti, egyik alkeszt sem fogom választani. Déltájban telefonáltam az ügyvédemnek, HIVATALBÓL - éppen fekszik otthon nem dolgozik (betegeskedik gyakran a szívével és influenzavírus, stb.) és az "ügyemet" képviselve levelet ír nekem (védőbeszéd.)


Mondtam, hogy adja fel postán ne találkozzunk, mert nem akarom fárasztani - koronavírus van! - de ő látni szeretne, stb.


Apám is alkoholista volt és HÓHÉR természete van. Még most is halálra tud mérgezni a gyilkos szavaival. (Erősen ateista.) A felesége is nagyon ellenséges tud lenni velem - meg persze barátságos is.

2021. nov. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!