Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vannak olyan emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak olyan emberek, akik hivatásuknak érzik, hogy általuk kiszemelt embereket összehozzanak párkapcsolatra? Önkéntes kerítőkre gondoltam.

Figyelt kérdés
Elég idegesítő tud lenni. És sok kapcsolatom azért nem jött létre mert éreztem hogy nyomják az illetőt felém. Ez pedig ellentétes hatást váltott ki. Ráadásul ha akarok egy lánytól valamit akkor én lépek. F.

2021. nov. 15. 13:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

Ez adottság. Szeretnek embereket boldoggá tenni.

Régen majdhogynem ez külön foglalkozás volt.

De nagyon sokszor nagy szerelem kibontakozásához járult hozzá.

Olykor a nagynénik, szülők, nagymamák nem direkt, közvetve

ismertették össze a rokon leányt, vagy fiút a kiszemelttel.

Megteremtették a helyzetet, hogy találkozzanak társaságban,

megismerjék egymást.

2021. nov. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Baromi nagy bunkóság. Mint mindenfajta egyéb "jószándékú" beavatkozás mások életébe.
2021. nov. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Huh micsoda két véglet vélemény.
2021. nov. 15. 13:55
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen beállítottságú emberek. Kivetítik rád a saját ízlésüket! Nem hiszem, hogy rossz szándék vezérelné őket, csak nem veszik észre, hogy ki az aki kér belőle, és ki az aki nem!

Biztos te is le tudod szerelni szépen, udvariasan az ilyen kerítőket! :)

2021. nov. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Mondom neki akkor ő nem érti hogy ő nem csinált semmit. Aztán meg újra.. És az bosszant hogy ha tetszik nekem a kerítés tárgya akkor ez eltaszít tőle, és sokatmondó mosollyal várja kerítőnő hogy na mi történik már stb.

Ja mert általában nők szokták csinálni. Legalábbis férfiben még nem láttam.

2021. nov. 15. 14:26
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert jót akarnak. Csak ahogy a mondás is tartja: a pokolba vezető út is jószándékkal van kikövezve.


Vagy összejön, vagy nem a kerítési technikájuk.

Vannak tehetséges, és pocsék kerítők is. Ugyanúgy ahogy vannak kéretlen és értékelt kerítők.


Azt nem tudom, hogy a te esetedben pocsék vagy nem az illető, de az biztos hogy kéretlen. Ezt közöld vele elég nyílvánvalóan, mert lehet nem veszi a célzást.

2021. nov. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Inkább azt látom hogy a saját unalmas életüket akarják ezzel feldobni. És mivel nekik már nem lehet ezért inaktívan máson kiélni az ismerkedés izgalmát.
2021. nov. 15. 14:36
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez illető valami női idősebb rokonod, akkor azt tanácsolom, hogy keríts neki egy hobbit, vagy egy háziállatot.
2021. nov. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%

Sajnos engem nem akar senki senkivel összehozni.


34/F incel

2021. nov. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Na, hát azon vitatkoznék, hogy ezek az emberek mennyire akarnak jót másoknak.Inkább csak nagyon unatkoznak és azt képzelik, hogy joguk van más életébe beleavatkozni, ha jó szándéknak állítják be.Soha az életben nem láttam még példát a kerítésre, ami jól sült volna el.Két ember vagy vonzódik egymáshoz, vagy nem.
2021. nov. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!