Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vannak olyan emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak olyan emberek, akik hivatásuknak érzik, hogy általuk kiszemelt embereket összehozzanak párkapcsolatra? Önkéntes kerítőkre gondoltam.

Figyelt kérdés
Elég idegesítő tud lenni. És sok kapcsolatom azért nem jött létre mert éreztem hogy nyomják az illetőt felém. Ez pedig ellentétes hatást váltott ki. Ráadásul ha akarok egy lánytól valamit akkor én lépek. F.

2021. nov. 15. 13:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10 Ja, még annyival kiegészíteném, hogy szerintem az nem kerítés kategória, ha két ismerősödet bemutatod egymásnak, aztán ők eldöntik szimpatikusak-e egymásnak, vagy nem.


Az a fajta kerítés nagyon alávaló, mikor manipulálni próbálja a két felet, duruzsol a fülükbe külön-külön, tukmálja őket egymásra.Sőt, még jóformán megsértődik, ha ebből mások nem kérnek.Ez nagyon jó módja annak, hogy tönkretegyen valaki baráti kapcsolatokat, hogy megutáltassa magát.

2021. nov. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
77%
Gonosz roszindúlatú emberek, egy percig ne gondold, hogy valakinek a boldogságát akarják, általávan megkeseredett csúnya emberek teszik ezt.
2021. nov. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
55%
Miért vagy manipulálható és miért engedsz ilyen személyeket a közeledbe? Valahol te is hibás vagy.
2021. nov. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!