Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha olyan nagy egyenlőség van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha olyan nagy egyenlőség van, akkor a nők miért nem kezdeményeznek ?

Figyelt kérdés
Hiszen ezért harcoltak nem? Hogy mindenben egyenrangúként tekintsünk rájuk. Ezzel miért tennénk kivételt ?

2021. nov. 29. 11:51
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
25%

20# "Kezdeményezünk, de csak olyanoknál, akik valóban vonzóak számunka kívül-belül. Nálad azért nem kezdeményeznek bizonyára, mert senkinél nem érted el, hogy vonzódjon irántad."


"Kezdeményezünk" szót cseréld ki arra, hogy "többet is akarunk, mint dugni"


:)

2021. nov. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
98%

Aki tetszett, annál kezdeményeztem, és már a férjem.

Aki nem tetszett, annál nyilván nem.

2021. nov. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
98%

Bocs, de ez a kérdés úgy baromság, ahogy van.


1: a nők egyenlőek akarnak lenni a férfiakkal, nem férfiak, ilyen értelemben nem ezért küzdöttek. Az, hogy ugyanannyi fizetést akarnak ugyanazért a munkáért (vagy egyáltalán dolgozni), nem jelenti azt, hogy ők akarják megdugni is a fickót az ágyban.


2: előfordul, hogy az egyik nő tényleg fontosnak tartja, hogy kezdeményezhessen, míg a másik fázik tőle. Ez csak akkor tűnik következetlenségnek, ha nem látjuk be, hogy egynél több nő él a világon, akik különbözően gondolkodnak.


3: nem igaz, hogy nem kezdeményeznek, mert teszik. Töketlen voltam a csajozásban tizenévesen, és szinte mindig a lányok kezdtek puhatolózni.


4: ha egy nő mondjuk ebből a posztból leszűri azt, hogy a férfiaknak az kell, hogy a nő kezdeményezzen, akkor bizony pofára fog esni egy másik csávónál.


5: ha már férfiaknál tartunk, ugye rinyálunk, hogy milyen elvárásai vannak a nőknek, de azért az ilyen posztokra ők is írhatnának ezt-azt. Legyen állása, ne tartassa el magát, kezdeményezzen is, de azért legyen jó háziasszony és a férfi érezze magát férfinak mellette. Meg persze imádja a szexet, de azt lehetőleg csak kevés férfival. Meg... na mindegy.


6: oké, értem-értem, zavar a harcos feministák képmutatása. Akkor miért akarsz pont olyan lenni, csak a másik oldalon? Mi lenne ha inkább azt találnád ki, te mit szeretsz egy nőben, és kommunikálod ezt?

2021. nov. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
88%

Az az egyenlőség egyenjogúságot jelent. Tehát ugyanazért a munkáért ugyanaz a bér, ugyanazok a tanulási lehetőségek, szavazati jog, stb. stb. Aztán mindenki úgy él vagy nem él, a jogaival, ahogy tetszik.

Tehát: egy férfinak és egy nőnek is pontosan ugyanannyi JOGA van kezdeményezni. Hogy ezzel a joggal élnek-e vagy sem, egyéni döntés kérdése. Legfeljebb pár nélkül maradnak.

Amúgy meg igenis kezdeményeznek nők. Nyilván kevesebben vannak, akik nyíltan elhívják a férfit egy kávéra, de más módok is vannak. Ha te ilyennel nem találkoztál, az nem azt jelenti, hogy nem létezik.

2021. nov. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
96%
Nálam is szoktak kezdeményezni, pedig nagyon távol állok attól a bizonyos chad kinézettől.
2021. nov. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
2%
Mert az egyenlőség náluk csak a jó dolgokban merülnek ki és amik nekik kényelmes. Ami esetleg kicsit kényelmetlen, az már persze a férfi dolga.
2021. nov. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
25# Itt is felütötte a fejét a csádi gyerek :D
2021. nov. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
90%-ban a férfiak kezdeményeznek, nem feltétlen magamra gondoltam.
2021. nov. 29. 15:58
 29/32 anonim ***** válasza:
91%
És mit jelent pontosan a kezdeményezés? Mert engem már hívott el csak "randira", de nem első alkalommal. A "jeleket adok", pedig nem tudom mit jelent?!?!
2021. nov. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
94%

Kezdeményeznek a nők is, az előző barátnőm is pont így "lett", hogy ő jott oda hozzám és nem fordítva.

ja és nem csak top pasiknál, én sem vagyok az (nagyon nem).

2021. nov. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!