Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még egyáltalán egyedülálló, önmagára igényes valóban társat kereső fiatal vagy középkorú nők az országban? Vagy akár a világon?

Figyelt kérdés

Ez egy kihaló fajta lehet, mert ilyennel egyszerűen már nem lehet találkozni, társat kereső férfiből annál többet látok.

A nők valószínűleg már a szakításaik pillanatában elkelnek

A társkeresési problémámat abban látom kizárólag hogy egyszerűen nincs semmilyen lehetőség, sehol nem lehet ilyen nőkkel találkozni

10/10 nő foglalt, házas, vagy csak gyereke van stb.

A nincsből nem lehet semmire sem menni, utóbbi kategóriával pedig nem lehet semmi komolyat sem kezdeni

Legtöbben ott várják hogy egy-egy nőismerős mikor szakít esetleg, és úgy találnak párt férfiként?

Mert már elképzelni sem tudom hogy miképp fajultak idáig a dolgok a világban, nagyon nincs így rendjén



2021. nov. 29. 17:20
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
89%
Amikor szingli voltam és bepróbálkozott egy idegen, mindig azt hazudtam neki, hogy párom van, mert rájöttem, hogy ezzel lehet a legkönnyebben lerázni az emberek, máskülönben sok férfi nem érti meg a nemet elsőre. Nem lepne meg, ha gyakran belefutnál ebbe a gondolkodásba.
2021. nov. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
67%
Középkorú, de gyermektelen nő valóban elég kevés van. Ezzel a két kritériummal tényleg minimálisra szűkíted a szóba jöhető hölgyek számát, abból a kevésből pedig még kevesebb, akinek te is bejössz.
2021. nov. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
28%

"4#


Azok a nők NEM keresnek társat, azok a nők egyedül is akarnak maradni."


Náh. Ők azok, akik pontosan tisztában vannak azzal, olyan kaliberű pasit az életben nem tudnak párkapcsolatra megkapni, akivel ilyen-olyan szexkapcsolatban vannak, ezért nem is foglalkoznak a társkereséssel. Fontosabb nekik a szex a top-pasival, a normális kapcsolatnál.

2021. nov. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
83%

#13! És ez téged azért zavar mert….?

Téged nem érint. Az ő élete. Ha neki ez megfelel, neked nem árt vele.

2021. nov. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
21%
14, mégis ki mondta, hogy zavar. Én tényeket osztok meg a kérdezővel.
2021. nov. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:

Jó hát akkor maradjunk annyiban ebben a topicban hogy a férfiak társkeresési problémái nem a férfi vagy a női nem hibáiból ered, hanem leginkább a nőhiányból, és az abból fakadó megfelelő női kínálat teljes hiányából.

Ezeket a tényeket nem random idegen nők leszólításából merítem vagy a gyakoriból, hanem abból amit ismerősök és a környezetem által látok. Egyetlen szingli nőismerős sincs, ami elég sokatmondó. Nem utasít el engem senki, mert nincs is senki aki megfelelne ilyen hatalmas követelményeknek amiket említettem.

Kínomban már családos nővel flörtölgetek céltalanul, mert azért jó dolog flörtölni.

De mégis mire lehet így menni?

Megdugom azt jólvan?

Rendes lehetőségek egyszerűen nem léteznek egy átlagos férfi számára

2021. nov. 29. 18:41
 17/44 anonim ***** válasza:
81%

"Rendes lehetőségek egyszerűen nem léteznek egy átlagos férfi számára"


Egy fiatal, igényes, csinos, gyerektelen nő nem átlagos, hanem átlag feletti. 27-28 év fölött a legtöbb nőnek van gyereke, tehát ők kiestek. A maradék egy része túlsúlyos, vagy éppen csúnyácska arcú. Ráadásul a 20, 30, 40-es pasik is mind rájuk hajtanak, tehát nagy a konkurencia. Egyébként az átlagos magyar nő középkorú, elvált és gyerekes. Belőlük van a legtöbb.

2021. nov. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:

17#

Tehát egyetértesz hogy semmiféle lehetőségek nincsenek manapság egy férfinak a komoly rendes élethez ha nem kiemelkedően vonzó a nők számára

Mert egyszerűen nem maradtak lehetőségek

Új fejezetet nyithatunk a társkeresési problémák témakörben

Nincs mód a sikerre, mert nincs lehetőség, ez a jövő

2021. nov. 29. 21:58
 19/44 anonim ***** válasza:
96%
#18! Jajj ne kezdjük itt ezt az incel dumát. Mindenkinek van esélye, de senkinek sincs joga párkapcsolatra. Ha nem találsz olyat, aki megfelel az igényeidnek, akkor nem kell összejönni senkivel, vagy lentebb adod az elvárásokat. Mást nem tehetsz. Hidd el vannak olyan nők is, akik inkább maradnak egyedülállók, minthogy olyannal jöjjenek össze, akik nem vonzóak a számukra, vagy nem szimpatikusak nekik. Ennyi.
2021. nov. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
95%
De ha szinte minden nő foglalt, akkor szinte minden férfinek is van párja, hiszen a nők velük vannak együtt. Tehát igenis sok férfinak van lehetősége.
2021. nov. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!