Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még egyáltalán egyedülálló, önmagára igényes valóban társat kereső fiatal vagy középkorú nők az országban? Vagy akár a világon?

Figyelt kérdés

Ez egy kihaló fajta lehet, mert ilyennel egyszerűen már nem lehet találkozni, társat kereső férfiből annál többet látok.

A nők valószínűleg már a szakításaik pillanatában elkelnek

A társkeresési problémámat abban látom kizárólag hogy egyszerűen nincs semmilyen lehetőség, sehol nem lehet ilyen nőkkel találkozni

10/10 nő foglalt, házas, vagy csak gyereke van stb.

A nincsből nem lehet semmire sem menni, utóbbi kategóriával pedig nem lehet semmi komolyat sem kezdeni

Legtöbben ott várják hogy egy-egy nőismerős mikor szakít esetleg, és úgy találnak párt férfiként?

Mert már elképzelni sem tudom hogy miképp fajultak idáig a dolgok a világban, nagyon nincs így rendjén



2021. nov. 29. 17:20
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésedből megértettem, hogy haragszol a csúnya világra és gyakorin meg origon olvasott cikkek alapján próbálsz következtetéseket levonni, ugyanakkor nekem is volna pár kérdésem.


Hány barátnőd volt, miért lett vége? Hány új embert ismersz meg egy héten, mit csinálsz a szabadidőben? Hol, kivel élsz? Mennyit fejlődtél a munkában? Miben vagy jobb, mint 1 éve?

2021. dec. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 Attilagreat válasza:
100%
Szerintem vannak csak rossz helyen keresgélsz. Sok nő nem is keres társat csak várja, hogy megtaláld. Ha elég leleményes vagy találsz ideális párt.
2021. dec. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

A nők többsége offline ismerkedik. Online már tényleg azok maradnak, akiknek vagy mindegy, vagy egetverően herceg szintű elvárásokkal 3 év múlva is ugyanazokat a női profilokat lapozgathatod.

"Normális" nő offline a saját (munkahelyi, baráti) társaságában hamar elkél.

2021. dec. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:

"Sok nő nem is keres társat csak várja, hogy megtaláld."

Ez világos, viszont ha nincs egyedülálló nő egy adott környezetben, akkor nincs kit megtalálni, nincs potenciális partner, nincs mód a pártalálásra.

Aki pedig várja hogy megtalálják, annak legalább elég nyitottnak kellene lennie a "megtalálók" irányában. Ezzel szemben a szingli nők akik nem keresnek párt, abszolút nem nyitottak a közeledésre, így ők is kiesnek a potenciális partnerek sorából. De az ő számuk is nagyon alacsony, mert a nők 90%-a párkapcsolatban él. És ebben leszbikus és aszex nők is bennevannak, azaz a maradék 10%-ban, tehat a szóbajöhető partnerek száma nagyon minimális.

Nem is szoktam velük találkozni sohasem. Így pedig eleve képtelenség párt találni.

Nem számít semmi más, eleve esélytelen a dolog

2021. dec. 2. 17:43
 35/44 anonim ***** válasza:
68%
34: Férfiként inkább azt mondom, hogy vannak biztosan bőven, de nem találkozunk velük. Pl. jellemzően nőies munkahelyeken, fodrászatokban, hivatalokban, stb. Míg a férfiak építkezéseken, informatikusként, és hasonló férfiakkal teletűzdelt helyeken élik napjaikat, így szinte alig találkozhat a két "tábor". Ennek az eredménye amit te is írsz, hogy "nincs kit megtalálni, nincs potenciális partner" Szóval valójában bőven van szingli nő, csak valahogy a két párkereső nem tagjai nem tudnak hol/hogyan találkozni.
2021. dec. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:

Sok női kollega van nálunk a cégnél, egy koedukált munkhahelyen dolgozom. És kb. 2 egyedülálló nő volt eddig, az egyik leszbikus, a másik aszex.

Ebből hozzál már ki valamit?

(Persze nem csak itt lehet keresni, de szemlélteti a helyzetet)

2021. dec. 2. 18:22
 37/44 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem is az a gond amit az utolsó írt. Fene "feminizmus" ide vagy oda, én is azt tapasztalom hogy vannak kifejezetten nőies és férfias szakmák ahol nagyon egyenlőtlen a nemek aránya. Sajnos a Covid tönkretette a való életben történő ismerkedést a net pedig keveseknek való szerintem, mert túl személytelen.
2021. dec. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

36: Értelek. Hidd el, én informatikusként konkrétan 0 darab nővel találkozom, az sem jobb :D

De akik gyárakban dolgoznak ismerősök, ők azért elég sok kolléganőről mesélnek.

2021. dec. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:

"De akik gyárakban dolgoznak ismerősök, ők azért elég sok kolléganőről mesélnek."

Vannak kolléganők hogyne, de szinte mind foglalt, nálam pedig tulajdonképpen tényleg mindenki

Nem jobb a helyzeted 36#, de legalább nem kell a nőkkel együtt dolgoznod, így kevésbé is epedsz utánuk, az azért már nagy előny

2021. dec. 2. 18:36
 40/44 anonim ***** válasza:
100%

igen, nincsen EGYETLEN darab szingli no sem az egesz vilagon. aki szingli, valojaban az sem az, csak hazudik!!


amikor emberek ilyen nyomorult kerdest feltesznek, akkor gondokoznak egyaltalan?!!

2021. dec. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!