Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még egyáltalán egyedülálló, önmagára igényes valóban társat kereső fiatal vagy középkorú nők az országban? Vagy akár a világon?

Figyelt kérdés

Ez egy kihaló fajta lehet, mert ilyennel egyszerűen már nem lehet találkozni, társat kereső férfiből annál többet látok.

A nők valószínűleg már a szakításaik pillanatában elkelnek

A társkeresési problémámat abban látom kizárólag hogy egyszerűen nincs semmilyen lehetőség, sehol nem lehet ilyen nőkkel találkozni

10/10 nő foglalt, házas, vagy csak gyereke van stb.

A nincsből nem lehet semmire sem menni, utóbbi kategóriával pedig nem lehet semmi komolyat sem kezdeni

Legtöbben ott várják hogy egy-egy nőismerős mikor szakít esetleg, és úgy találnak párt férfiként?

Mert már elképzelni sem tudom hogy miképp fajultak idáig a dolgok a világban, nagyon nincs így rendjén



2021. nov. 29. 17:20
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
3%

"Èn rengeteg egyedülálló nőt ismerek, aki szèp, intelligens, kedves"



Marmint 20 eve szep volt?



37F incel

2021. nov. 30. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:

"De ha szinte minden nő foglalt, akkor szinte minden férfinek is van párja, hiszen a nők velük vannak együtt."

Hát ez az!

Ti ugye nem fogadjátok el a férfitöbblet tényét, ezért azt képzelitek hogy egyenlöek az esélyek, miközben sohasem voltak azok.

Ugyan csak néhány százalékról van szó, de jól kiélezi az is a két nem közötti hatalmas különbséget.

Nemrég hallottam egy felmérésről is ami szerint a felnőtt női lakosság közel 90%-a él párkapcsolatban (és ebbe mindenféle nő benne van) míg a férfiaknak csak 70-80%-a, tehát jóval kisebb arányban mint a nők.

Ezt pedig egy itteni problématagadó kommentelő hozta fel, nem én kerestem. Az ő adatai szerint pedig a férfiak jóval kisebb arányban élnek párkapcsolatban 20-30 éves korosztályban mint a nők, azaz a férfitöbblet, nameg a nők korban felfele választása hozta ki a durva különbséget abban a korosztályban pont, amelyikkel nekem dolgom volna.

Ilyen körülmények között viszont semmilyen dolgom nincs velük, mert egyszerűen nincsenek. Mindenki valamilyen kapcsolatban él, legtöbbször családos, a szabad nők olyan ritkák hogy az utóbbi években alig talalkoztam ilyen nővel, teljesen reménytelen potenciális partnert lelni.

Így pedig teljesen kudarca van ítlélve a jövőm ezen a téren, mint ahogy rengeteg más párt kereső férfinak is.

Ilyen férfiak persze vannak bőven rajtam kívül is, tehát belőlük nincs hiány, nem is lesz soha

2021. dec. 1. 17:44
 23/44 anonim ***** válasza:
84%
Sokatoknak akkor sem lenne csaja, ha nőtöbblet lenne.
2021. dec. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:

Sokaknak még igen úgy sem

De mivel sok nő aki durván ronda vagy más súlyos problémája van manapság sem talál társat, ezért ez nem annyira meglepő

Én inkább a normális adottságokkal rendelkező, ezen adottságokat mástól is elváró rétegekről beszélek.

Tudom ez most látszólag ellentmond durván a saját kérdésemnek is, de nyilvánvaló hogy nem teljesen igénytelenül akar társat találni az ember. Ha teljesen igénytelen lennék, akkor nekem sem lenne problémám, de sajnos nem vagyok az

2021. dec. 1. 18:46
 25/44 anonim ***** válasza:
81%

49 éves férfiként én magam is beleestem abba a hibába, hogy az mai trendnek megfelelően, interneten próbáltam partnert keresni. Sok csalódás ért! Válaszra sem méltató nők, az a néhány, aki válaszolt lerázott első nekifutásra. Írni nekem senki nem írt, legfeljebb bejelölt. Többségük bányarém vagy sokkal idősebb nálam (még 70-es is volt). Egyetlen egy randi nem jött össze a netről! Megelégeltem! Rágyúrtam a hagyományos személyes ismerkedésre, a klasszikus flörtölésre. Bejött! Persze, vissza kellett rázódnom, amiből adódott néhány rosszul sikerült (elszúrtam) próbálkozás.

Sportolás sem volt rossz ötlet, de még jobb koncepció volt a stílusváltás, életmódváltás! Koromhoz illően, sportos és elegáns öltönyökre váltottam a farmernadrág helyett. Divatos szakállat növesztettem, amit hol borbély, hol én alakítok. Mára nem restellek manikűr és pedikűr szalonba is bemenni. (eddig is ápolt volt, de az öregedéssel a bőrkeményedéshez már nem árt szakember)

El sem hinnétek! Mára olyan nők is flörtölnek velem, akik régen legfeljebb szimpatizáltak. Akik eddig is ismertek, látják a változást és igencsak értékelik!

Sok szabad nő van, csak meg kell találni! ;-) A hétköznapokban, a legáltalánosabb élethelyzetekben is lehet ismerkedni (ahogy régen is tették az emberek, több ezer éve), de a stílus sokat segít!

2021. dec. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:

Remek dolgokat írsz 25#

Csak azt nem tudni még mindig hol is van ez a rengeteg szabad nő?

Mára szent meggyőzödésem hogy eltűntek, mert nem találni ilyet

Nőt már legfeljebb a palija mellől lehet fogni ha ügyes vagy

2021. dec. 1. 19:13
 27/44 anonim ***** válasza:

25# vagyok

Nőt bárhol lehet találni, hiszen nagyjából ugyanannyian vannak, mint a férfiak! (hazánkban nagyon kicsivel többen vannak a nők*)

Ahogy mondani szokták, ismerkedni bárhol lehet, csak nyitott szemmel, füllel és szívvel kell élni! A napi életvitel közben számtalan lehetőség adódik. Amikor szoba elegyedsz egy boltban, közlekedés közben, az orvosi vagy más váróteremben, iskolában, tanfolyamon, edzésen, stb...stb.. Amennyiben nyitott vagy és megnyerő, beszélőkéd is van, akkor menni fog.

Otthon ülve, a négy fal között, nem lehet párt keresni! Ezért is meg kell dolgozni, nem repül a szádba a sültgalamb!



*

"Magyarországon 2011-ben, a legutóbbi népszámlálás időpontjában a férfiak teljes népességen belüli aránya 47,5 százalék volt. 2011-ben az ezer nőre jutó férfiak száma 904,1, az ezer férfira jutó nők száma pedig 1106 volt. A 2011. évi népszámlálás adatai szerint a nemek aránya a 43. életévben egyenlítődik ki, az ennél magasabb életkorú lakosság körében már „nőtöbblet” van." /KSH


"Természetes körülmények között több férfi születik, mint nő, a nők viszont tovább élnek, mint a férfiak, így a nemek arány a Földön 50-50 százalék kellene, hogy legyen. Ezt hívják Fisher elvnek, ami a különböző civilizációs vagy társadalmi hatások miatt nagyon ritkán valósul meg."

[link]

2021. dec. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:

27#

Persze, ha 50-60 év felett keresnék párt akkor semmi bajom nem volna mert ugye hatalmas nőtöbblet van. De valahogy nem izgatnak (rejtély hogy miért nem) a nyugdíjas korúak bocsi

Ha ezen múlik akkor természetesen inkább egyedül önként

Mert igen, én is választhatom az egyedüllétet, nemcsak a nők.

Csak én ugye elfogadható lehetőségek teljes hiánya mellett választom ezt, míg a nők az ideális lehetőségek hiánya mellett ha úgy döntenek.

Ha viszont párt akar egy átlag nő, akkor nem kell ilyen hiánnyal szembenéznie

De mivel a fiatal korosztályban több a férfi mint a nő, és azok a nők is inkább idősebb férfiakat keresik (leginkább) ezért egy átlagos fiatal férfinek gyalázatos lehetőségei vannak, szinte semmi

Várhatja mikor ér véget egy nő kapcsolata hogy megkaphassa, hatalmas perspektíva

2021. dec. 1. 20:14
 29/44 anonim ***** válasza:
Ez helyi vonatkozású is lehet, hol születik több lány mint fiu. Amikor lanyom született, ahol lakok Ny. MO város, a szuleszeten alig volt fiu. Az oviban, alt. iskolaban is lányok voltak többen./20 éves./ Mas: Volt olyan idoszakom nekem is amikor ellenkező nemut alig lattam, nemhogy ismerkedni tudtam volna. Miért? Baratnoimmel jártam ossze, munkahelyemen csak nők dolgoztak.De sosem gondoltam, hogy notobblet miatt meg hasonlók. Tudtam, hogy ez az eletvitelembol adódik. Aztán változtak a korulmenyeim. Nyitottam, illetve a kereskedelemben helyezkedtek el. És lam-lam rögtön lettek férfi ismerőseim is, sőt még a páromat is így ismertem meg.
2021. dec. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
63%

Én nő vagyok és párom is van régóta. Múltkor poénból felnéztünk a kedvesemmel társkereső oldalakra. A 30-40 körüli nők, akik oda fel vannak regisztrálva, szinte kivétel nélkül mind elváltak, és lóg a nyakukon pár gyerek. Van köztük szép és rondább nő is. A hasonló korosztályú férfiak jelentős hányada is elvált, csak az ő gyerekeiket a volt nőjük neveli. Meg vannak a szerencsétlen szingli tróger kinézetű pasikák, akikről első ránézésre lerí, hogy igénytelen alkesz félék. Úgyhogy tényleg nem lehet könnyű ennek a korosztálynak a társkeresés, főleg, ha akkorák az igényeik, mint a kérdezőnek.


Amúgy kedves kérdező, te miért nem nősültél meg időben és most lenne családod, nem kéne itt rinyálni? Szerintem azért, mert egy ratyi senki vagy te is.

2021. dec. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!