Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne enyhíteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne enyhíteni a helyzeten, ha a családomnak egy fiúm sem tetszik nekik? 21/l

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem, hogy már szándékos az egész. (anyum/mamám/és nagybátyámmal tartom a kapcsolatot)

Az a gond, ha segédmunkát végez, ha túl kreol bőrű, ha külföldi, ha tanyasi, ha túl jókedvű, ha extrovertált, ha szegény, ha buta, ha túl okos, ha vegán, ha volt már előttem 2-3 barátnője, ha neten ismerem meg STB… de mindig van valami.

Szerintem soha nem fogják ezt befejezni. Ezért sem merek beszélni nekik semmiről, mert felnagyítják a dolgokat undorító módon. Kibeszélnek, traktálnak nyomasztó gondolatokkal, elkedvtelenítenek az élettől. Pl: “minden férfi megcsal”.

Titokban sem akarom tartani, mert egyrészt úgyis kitudódik. Nem tudok megfelelő megoldást találni erre.

Külön élek tőlük, de még így is érzem a hatalmukat felettem. Szimplán nem tudom elviselni, hogy mindenkihez negatívan viszonyulnak. Akkor is, ha egy új barátnőről van szó. No contactot ne említsen senki, mert azzal a végítéletemet írnám alá.



2021. dec. 3. 09:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom anyud elvált, mamád meg egy tipik nyugger rosszindulatú szipirgyó. Azt is meg tudom tippelni, hogy nagybátyád nagyanyáddal él együtt és sose volt senkije.
2021. dec. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%
Egy érett, pénzes férfit keress!
2021. dec. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
1# Huh, majdnem mindet eltaláltad. Annyi a rossz tipp, hogy nagybátyámnak sok nője volt, de annak már 15-20 éve.
2021. dec. 3. 09:54
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok. Tehát nagybátyádnak sincs 20 éve senkije, hanem az anyjára kapaszkodva él.

Ne foglalkozz a véleményükkel. Minden hasonszőrű ember ilyen rosszindulatú szardarab. Akik a saját nyomorukat akarják a másikra ráhúzni.

2021. dec. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
4# Igen… és amikor mamámnak elege van belőle, akkor nekem panaszkodik. Így teljesen elrontva az aznapi estém is. :) Ha pedig nem hallgatom végig, akkor jön az “én neveltelek fel” szöveg.
2021. dec. 3. 10:00
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Remélem ha felnősz és családod lesz ezt a szintű mérgezést még csak véletlenül sem viszed tovább.
2021. dec. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Néha elképedek, hogy emberek mit el nem viselnek pusztán a vér köteléke miatt.
2021. dec. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Mérgező családtagok. Neked se legyen már jobb alapon. "Én neveltelek fel". Nem kéredzkedtél a világra.

Ne nagyon mesélj nekik semmit a magánéletedről. Élj úgy, ahogy neked jó és akivel te jól érzed magad. Ha beszólogatnak, elköszönsz. Nem fogják észrevenni magukat, persze, ő nevelt fel, hálátlan leszel, stb... viszont legalább nem nyomorítanak meg. Magaddal foglalkozz, hogy neked mi jó.

2021. dec. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Lehet, nem fogjátok elhinni, de tegnapelőtt elküldtem egy random idézetes képet nekik, mert szépnek találtam, és fel volt tüntetve annak írója is.

Erre meséli mamám, hogy nagybátyám aznap éjfélig azzal tömte a fejét, hogy majd össze fogok házasodni az idézet szerzőjével és Japánba megyek. Szeretem Japánt, de egy szóval nem beszéltem nekik már egy éve Japánról. Mamám szerint napi 30 darab benszedint iszik meg. Kicsit hihetetlennek tartom. De, amikor ezt mesélte mamám, akkor bátyám a gyógyszertárban volt.

2021. dec. 3. 10:09
 10/19 A kérdező kommentje:
6# egy élettársi kapcsolatot szeretnék gyerek nélkül. Nos, igen - jelenleg ez a célom. Azután kitudja, de értékelem a figyelmeztetést:D
2021. dec. 3. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!