Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem tudok jogosítványt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tudok jogosítványt szerezni az nagyon nagy hátrány az ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

60 óra után átmentem az egyik oktatótól egy másikhoz mert nem haladtunk, és a másik azt mondta, hogy itt komoly bajok vannak. Mert nem tudom megosztani a figyelmemet bestresszelek és mindig valami hülyeséget csinálok. Nem is az a kérdés lényege, hanem azt mondta, hogy nagyon nehéz lesz és 100 óra biztos kellene. Meg hogy ezen ő nem tud segíteni, ha nem tudok koncentrálni.

Szóval ha ezt az egészet elengedem, akkor mit fognak szólni hozzá a lányok?



2021. dec. 4. 10:44
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van jogsim, de azóta egyetlen egyszer sem vezettem, hogy megszereztem. Egyszerűen semmi szükségem nincsen rá a hétköznapok során és annyira nem szerettem vezetni, hogy pusztán a vezetés élménye miatt vezessek, ráadásul anyagilag sem érné meg egyáltalán mert nagyon sokba kerül egy autó fenntartása. Úgyhogy nálam egyáltalán nem szempont, hogy a másiknak van-e jogsija, van-e autója és vezet-e. Szerintem a mai világban, főleg nagyvárosban teljesen jól el lehet lenni autó nélkül is, sőt.
2021. dec. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
91%

"ezen ő nem tud segíteni, ha nem tudok koncentrálni."


Az oktató tényleg nem tud ezen segíteni, ettől függetlenül van rá megoldás.

Miért stresszelsz be? Rossz emlékeid vannak a vezetésről? Negatív érzéseket társítasz hozzá?

2021. dec. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
57%

10#

Nekem ugyan férfiként van jogsim, autóm is, és meg is értelek valamelyst, de elég visszataszító amikor egy nő valami 2lábon járó kölökfutárt keres egy férfiban

Nem tudom hogy ezt csak én látom-e férfiként visszataszítónak egy nőnél?

2021. dec. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
56%
#13. Nő vagyok, pont most csinálom a jogsit, DE könyörgöm, ne nevezd már magad kölökfutárnak. Az a "kölök" a te gyereked is lesz, gondolom, apukájaként szívesen megteszed érte.
2021. dec. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
63%

12#

Figyelemzavart említett

Ha nem tudod mi az keress rá!

2021. dec. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

14#

Szívesen megtenném hogyne

De amikor valaki aszerint keres valakit hogy neki mennyiben felel meg kényelmileg/anyagilag az nem túl vonzó jelenség

Akkor számára egy sokmindenre (közte kölökfutárnak, meg mindenféle futárnak) remekül alkalmazható embere lennék, nem pedig a parja, vagy csak másodsorban a párja, ha kifejezetten a kényelmi szempontok alapján választ engem az illető

Inkább ne engem válasszon akkor

2021. dec. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

Épp az, hogy nem társítok hozzá rossz emléket. Nem volt semmi családi tragédia vagy ilyesmi. De valamiért biciklivel sem megy úgy. Most hogy mondta az oktató, hogy ha autóval nem megy gyakoroljak sokat biciklivel.

Szóval egy nagy stressz a balra kanyarodás bicajjal és olyankor inkább a járdán megyek, vagy leállok és áttolom a zebrán.


Most mindegy hogy bicaj vagy autó. (most a gyalogosforgalmat ne is tegyük ide)

Ha egyenesen megyek tiszta sor, megyek egyenesen. Ha kereszteződés és kell akkor balra jobbra nézek ha jön valaki várok, ha nem akkor megyek.


Jobbra bármikor kanyarodok. Ez tök egyszerű.


Viszont ha balra kell menni hát az a halálom. Bicajjal mindig megállok a padka mellett. És elég sokáig nézek körbe amég tiszta lesz az út, hogy senki nem jön mögöttem és előttem sem. Vagy csak nagyon messze látom azokat. Ez a nehéz autóval is. Hogy egyszerre kell figyelni előre és hátra, én a tükrökkel is nehezen bánok. És ilyenkor van az hogy amikor kereszteződésben várok (NEM LÁMPÁS) akkor ott várok középen és a mögöttem lévő jönne, és még nézni kell a kerékpár utat és a zebrákat is. Jönnek elől hátul. Amég nézelődök, lekell menni egyesbe. Aztán hirtelen indulni akarok, de annyira stresszes vagyok már hogy lefulladok. Újra próbálkozok na itt meg minél idegesebb vagyok annál biztosabb a lefulladás. Persze a mögöttem lévő haladna, és akkor most megint néznem kell, hogy nem-e tette ki az előzést esetleg. Meg nem e jönnek szemből.


A lefulladásról meg annyit, hogy azt mondta nem visz a rutinpályára visza, mert tökéletesen kezelem a pedálokat, de ha jön egy váratlan helyzet akkor bajban vagyok.


Na meg amit édesapám nem értett, hogy ha jönnek szemből nem tudom kiszámítani, hogy átférek e vagy nem. És akkor inkább várom, hogy tiszta legyen az út. Azt mondta az oktató, hogy nem tartom a bizalmi elvet a közlekedésben pedig ezt kell tartani. Tehát nem magamban nem bízok, hanem a többiektől félek úgymond, hogy valaki nem adja meg az elsőbbséget. Zebrán is gyalog akkor megyek át ha állóra fékezik az autót, EZ NEM JÁTÉK.

Én mindig azt mondom (amit nem fogadott tőlem az okató el), hogy inkább várjunk pár másodpercet, mint hogy meghaljunk. Annyian haltak már meg az utakon, hogy én nem fogok. Az autó hibáit amúgy sem tudjuk korrigálni (pl. egy defekt) de az emberi hülyeséget próbáljuk már. Van aki nem is adja meg az elsőbbséget.

2021. dec. 4. 17:23
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

Akkor inkabb ne is vezess kérdező, mert annyi de annyi bolond őrült kretén megy az utakon hogy az borzalom.

Ha te pl. mész a megengedett 40 helyett 60-nal, a barom megelőz 80-100-al hogy a következő kereszteződésnél találkozzál vele, mert a baromja úgysem jut messzebre a sietségével ugye.

És sajnos ez nem kisebbség, a többség ilyen idióta módon vezet, borzalom mik mennek néha az utakon

Az ilyenek sokszor centikre mennek el a szembejövőtől épphogy visszasorolva, a büdös semmiért

És nem ezek pusztulnak ott az utakon, ez a legfelháborítóbb

2021. dec. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
15%
Egy jogsit nem tudsz megcsinalni és azt mondod nem vagy életképtelen ? 😅
2021. dec. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
60%
Igen, ez nagyon nagy hátrány, mert a mai világban vannak olyan nők, akik elvárják, hogy hófehér Mercedesszel, fekete BMW.-vel, vagy tűzpiros Lamborginivel érkezz az első találkozóra.
2021. dec. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!