Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem tudok jogosítványt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tudok jogosítványt szerezni az nagyon nagy hátrány az ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

60 óra után átmentem az egyik oktatótól egy másikhoz mert nem haladtunk, és a másik azt mondta, hogy itt komoly bajok vannak. Mert nem tudom megosztani a figyelmemet bestresszelek és mindig valami hülyeséget csinálok. Nem is az a kérdés lényege, hanem azt mondta, hogy nagyon nehéz lesz és 100 óra biztos kellene. Meg hogy ezen ő nem tud segíteni, ha nem tudok koncentrálni.

Szóval ha ezt az egészet elengedem, akkor mit fognak szólni hozzá a lányok?



2021. dec. 4. 10:44
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Amúgy is vert helyzetben van, mert golddigger :)
2021. dec. 5. 23:06
 32/38 anonim ***** válasza:
De te is kérdező
2021. dec. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

@31

A goldiggger, azért van együtt valakivel, mert anyagi támogatást remél a testéért cserébe! Én magamat tartom el, (magamat furikázom)

Miért is vagyok goldogger? Te viszont azt szeretnéd, ha téged furikázna valaki! Akkor ki itt a goldogger?

2021. dec. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

33#

Nem kérte tőled itt senki hogy furikázd ha kell

A tapasztalataidat meg hiába mondod, különböző emberek vagyunk

2021. dec. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

34

KÉNYTELEN lennék furikázni. Tekintve, hogy vagy én is busszal megyek, vagy viszem őt is. Mivel rá nem lehet számitani! Mondjuk attol nem tudom mit várok, aki ahelyett, hogy megcsinálná a jogsit, tűzre dobná a gyereket! 🤷‍♀️

2021. dec. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

Nem dobnám tűzre! Én azt mondtam dobd tűzre te a tiédet, ha nem bírja ki addig amég kimegy a mentő vagy amég hívok egy taxit. Azért van a mentő te nagyokos.

Amúgy én biciklivel járok munkahelyre, de ha nem azzal járnék akkor is busszal mennék. Inkább felülök a buszra és olvasok addig egy könyvet, minthogy korán reggel szétstresszeljem magam azon, hogy mennyi hülye van az utakon.


És nem érted a lényegét nem megcsinálná, hanem nem tudja megcsinálni. Ez most nem olyan, hogy nincs kedvem elmenni a boltba akkor nem megyek. Van akinek nem megy az egész. Nekem például a matek nagyon ment egyetemi szinten is, akkor én is mondhatom azokra akiknek nem, hogy ezek csak panaszkodnak ahelyett hogy megcsinálnák és tök könnyű az egész.

Vagy akár mondhatnám az idegen nyelvekre vagy az informatikára is, ezekben a dolgokban is tök sötét az ország nagy része. Nekem meg egy dolog nem megy a millióból...

2021. dec. 6. 10:32
 37/38 anonim ***** válasza:
0%

36

Hát....nálad erre ez a megoldás, és nem az, hogy megcsinálod a jogsit,.....- Nem érzed, hogy veled van a gáz, és nem azokkal a nőkkel , akik ezt az alap dolgot elvárják?

2021. dec. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

"Nem érzed, hogy veled van a gáz, és nem azokkal a nőkkel , akik ezt az alap dolgot elvárják?"

Te nem érzed hogy itt ríni erről másnak mint alapelvárás nagyon gáz részedről?

Itt oldalakon keresztül szajkózod a mantrát a kocsiról meg az emberről aki hajtja, és mintha ez valami teljesen alapelvárás lenne.

Nem alapelvárás, ez a TE elvárásod, a te problémád is hogy nem találsz olyat esetlen aki megfelelne ennek az elvárásnak.

De a nők nem feltétlenül várják ezt el akkor sem ha te megfeszülsz ebbe. Kifejtetted a véleményed, minden további oltogatás csak magadnak talál be, mert rólad kapunk egy elég gyalázatos képet

A kérdezővel még nincs gond ha nem képes jogsit letenni, csak nehezíti a társkeresését kissé.

Pont

(Amúgy férfi vagyok mielőtt még rámírna)

2021. dec. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!