Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem tudok jogosítványt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tudok jogosítványt szerezni az nagyon nagy hátrány az ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

60 óra után átmentem az egyik oktatótól egy másikhoz mert nem haladtunk, és a másik azt mondta, hogy itt komoly bajok vannak. Mert nem tudom megosztani a figyelmemet bestresszelek és mindig valami hülyeséget csinálok. Nem is az a kérdés lényege, hanem azt mondta, hogy nagyon nehéz lesz és 100 óra biztos kellene. Meg hogy ezen ő nem tud segíteni, ha nem tudok koncentrálni.

Szóval ha ezt az egészet elengedem, akkor mit fognak szólni hozzá a lányok?



2021. dec. 4. 10:44
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
15%

20

Szo sincs róla, hogy lambotbmwtaudit meg a tudjatököm milyen stautuszszimbolum autok vannak még! Olyan autót várok el, amivel el tud menni ő IS a születenedő gyerekért, ovodaba iskolába, ami hazaviszi a hétvégi bevasarlást, amivel el tudunk menni kirándulni, utazni, amivel el lehet vinni egy ket eves gyereket az ügyeletre hajnali 2-kor.

2021. dec. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
44%

Aranyos vagy 21 eske.

Bevallom, az a hozzá szólásom csak fricska volt, és nem komoly.

Az viszont tény, hogy a mai világban szinte elengedhetetlen a jogosítvány, pontosan azok miatt a dolgok miatt is, amiket te leírtál.

Sőt. Nagyon sok munkahelyen is már feltétel.

20#

2021. dec. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

Engem apukám biciklivel vitt óvodába.

200.000 éves az emberi faj és 110 éve létezik jogosítvány, valahogy csak felnőttek a gyerekek eddig is.

A hétvégi bevásárlást hazaviszem biciklin nem vagyok cukorból. Ha valami nagyobb dolgot kell házhoz hozni kb. 1000 forintért az ország bármely pontjáról házhoz szállítják.

Sok helyre lehet utazni busszal is, vagy vonattal a tömegközlekedés ki van építve. De ahova nagyon akar menni az ember oda még gyalog vagy négykézláb is elmegy ha kell. Túl kényelmes vagy...

Ha nem bírja a gyereked, hogy bevidd valahogy máshogy az ügyeletre akkor dobd a tűzre a gyereket. A spártaiak így csinálták. Selejtes? mehet a tűzre.

Nehogy már ezért ne legyen gyerekem... Ez azért nagyon golddigger felfogás.

2021. dec. 5. 14:45
 24/38 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező beteg a gyerek dobja tűzbe mert selejtes ? Te se vagy 100as. Nem a jogsi hiánya veled a legnagyobb probléma.
2021. dec. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Pár nap, és 2022 őt írunk.

Azért ezen gondolkodj el. Ami 100, illetve 50 évvel azelőtt volt, az akkor volt.

Persze. Igazad van. Van bicikli, vonat, busz, metró stb.

De ha van egy autó a háznál, azért az egész más hidd el.

Az néha egy kincs tud lenni.


De végül is ne görcsölj ezen.

A nők ma nagyon ügyesek, nagyon kreatívak, a párodnak tuti biztos hogy lesz jogsija, ő ki tudja majd szolgálni a családot.

Melléd mindenképp egy tűzről pattant domináns menyecske kell, aki ellátja a családfői feladatokat.

Ahogy Magyarország is, az élet is, előre megy, fölfelé, és nem hátra.

2021. dec. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

"Ha nem bírja a gyereked, hogy bevidd valahogy máshogy az ügyeletre akkor dobd a tűzre a gyereket. A spártaiak így csinálták. Selejtes? mehet a tűzre."

Csaxszólok hogy elvileg még létezik mentőszolgálat

Nem a legmegbízhatóbb, de csak ezért nem kell autót fenntartania senkinek.

Mindent meg lehet oldani autó nélkül is, ha akarja az ember

2021. dec. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

Meg lehet.

csak tiszta szenvedés az egész.

2021. dec. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Autót fenntartani is akkora "szenvedés" szerintem

Csupán attól függ mik az igények és mennyire szükséges az autó az adott környezetbe

Általában bőven megvan az ember nélküle kényelmesen

2021. dec. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
77%

Sok helyre lehet utazni busszal vonattal???? Tényleg!? Hogy lehet az, hogy amikor regen, (én hülye) adtam esélyt a hozzád hasonló lúzereknek, akkor bár ismerkedeskor ugyanezt mondták, hogy van busz/vonat, de amikor eljött az idő, és menni kellett valahova, valahogy már egyik sem akart tömegközlekedéssel menni, hisz van autóm! -


Dobjuk a tűzre a gyereket?????????? Nálad komoly gondok vannak!

Nem, eleve meg sem szülöm egy olyannak, aki annyira eletkeptelen, hogy még a jogositvanyt sem tudja megszerezni!

2021. dec. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
93%

Ha a kérdező nem cseszi el a gyerekégetéssel, akkor most vert helyzetben lennél 29#, mert nincs igazad, és trágya a felfogásod

De ahogy a kérdező fogalmazott, az tényleg vállalhatatlan

2021. dec. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!